KISS Umelé riasy pre maximálny objem True Volume 1 pár (Varianta Posh)

KISS Umelé riasy pre maximálny objem True Volume 1 pár (Varianta Posh)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Umelé riasy pre maximálny objem True Volume sú 100% prírodné umelé riasy so zúženým končekom. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!. Celý popis

6.1
6,10 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100020273597

Popis

Popis produktu

Umelé riasy pre maximálny objem True Volume sú 100% prírodné umelé riasy so zúženým končekom. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!

vlastnosti:

  • umelé riasy,
  • pre maximálny objem,
  • 100% prírodný,
  • so zúženým končekom,
  • jednoduchá a rýchla aplikácia.
Ako používať:

1. Umelú riasu položte na svoju prirodzenú riasu. Skontrolujte, ako sedí, a v prípade potreby zastrihnite. 2. Na opasok riasy naneste lepidlo. Počkajte 30 sekúnd, než lepidlo začne lepiť. 3. Akonáhle lepidlo začne lepiť, umelou riasu priložte na svoju prirodzenú riasu. Podržteřasy pri sebe a počkajte, než lepidlo úplne zaschne.

Balenie:

1 pár umelých rias a lepidlo s netto hmotnosťou 1g

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s okom, oko dôkladne opláchnite veľkým množstvom čistej vody. Pokiaľ podráždenie alebo sčervenanie očí pretrváva, vyhľadajte lekára.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Varianta Posh