KISS Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár (Varianta Brassiere)

KISS Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár (Varianta Brassiere)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection poskytnú vašim riasam výrazné zdvihnutie s výrazným vzhľadom. Výsledkom je dramatický 3D efekt, ktorý zaistí veľký objem, predĺženej dĺžky rias a zvlnené očné linky. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Celý popis

8.9
8,90 € Vrátane DPH
Na sklade posledný 1 kus

Kód: 100020273591

Popis

Popis produktu

Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection poskytnú vašim riasam výrazné zdvihnutie s výrazným vzhľadom. Výsledkom je dramatický 3D efekt, ktorý zaistí veľký objem, predĺženej dĺžky rias a zvlnené očné linky. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!

vlastnosti:

  • umelé riasy s dramatickým 3D efektom,
  • s ľahkosťou peria,
  • majú zúžený konček,
  • syntetické vlákno,
  • jednoduchá aplikácia,
  • lepidlo súčasťou balenia.
Ako používať:

1. Umelú riasu položte na svoju prirodzenú riasu. Skontrolujte, ako sedí, a v prípade potreby zastrihnite. 2. Na opasok riasy naneste lepidlo. Počkajte 30 sekúnd, než lepidlo začne lepiť. 3. Akonáhle lepidlo začne lepiť, umelou riasu priložte na svoju prirodzenú riasu. Podržteřasy pri sebe a počkajte, než lepidlo úplne zaschne.

Balenie:

1 pár umelých rias a lepidlo s netto hmotnosťou 1g

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s okom, oko dôkladne opláchnite veľkým množstvom čistej vody. Pokiaľ podráždenie alebo sčervenanie očí pretrváva, vyhľadajte lekára.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Varianta Brassiere