KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natura l 1 pár (Varianta Iconic)

KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natura l 1 pár (Varianta Iconic)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natura l Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!. Celý popis

6.1
6,10 € Vrátane DPH
Na sklade 4 kusy

Kód: 100020273594

Popis

Popis produktu

Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natura l Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!

vlastnosti:

  • umelé riasy,
  • pre prirodzený vzhľad,
  • ľahkosť perie,
  • zúžený konček,
  • syntetické vlákno,
  • jednoduchá aplikácia.
Ako používať:

1. Umelú riasu položte na svoju prirodzenú riasu. Skontrolujte, ako sedí, a v prípade potreby zastrihnite. 2. Na opasok riasy naneste lepidlo. Počkajte 30 sekúnd, než lepidlo začne lepiť. 3. Akonáhle lepidlo začne lepiť, umelou riasu priložte na svoju prirodzenú riasu. Podržteřasy pri sebe a počkajte, než lepidlo úplne zaschne.

Balenie:

1 pár umelých rias a lepidlo s netto hmotnosťou 1g

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s okom, oko dôkladne opláchnite veľkým množstvom čistej vody. Pokiaľ podráždenie alebo sčervenanie očí pretrváva, vyhľadajte lekára.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Varianta Iconic