KISS Umelé mihalnice Blowout Lash 4 páry (Varianta Pixie)

KISS Umelé mihalnice Blowout Lash 4 páry (Varianta Pixie)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Umelé mihalnice Blowout Lash ponúka jemný prirodzený objem – pre riasy ako vyfúkané! Bujný a plný vzhľad. Hravé a bujné Kater. Špeciálne upravené tak, aby poskytovali čo najrozsiahlejšie a najpútavejších povrch. Viac vyvýšených jemných štýlov vytvorených odborníkmi. Celý popis

19.9
19,90 € Vrátane DPH
Na sklade 3 kusy

Kód: 100020278469

Popis

Popis produktu

Umelé mihalnice Blowout Lash ponúka jemný prirodzený objem – pre riasy ako vyfúkané! Bujný a plný vzhľad. Hravé a bujné Kater. Špeciálne upravené tak, aby poskytovali čo najrozsiahlejšie a najpútavejších povrch. Viac vyvýšených jemných štýlov vytvorených odborníkmi. Úplný a ženský: naozajstný bomba!

vlastnosti:

  • umelé riasy,
  • pre riasy ako vyfúkané,
  • pre jemný prirodzený objem,
  • jednoduchá aplikácia.
Ako používať:

1. Umelú riasu položte na svoju prirodzenú riasu. Skontrolujte, ako sedí, a v prípade potreby zastrihnite. 2. Na opasok riasy naneste lepidlo. Počkajte 30 sekúnd, než lepidlo začne lepiť. 3. Akonáhle lepidlo začne lepiť, umelou riasu priložte na svoju prirodzenú riasu. Podržteřasy pri sebe a počkajte, než lepidlo úplne zaschne.

Balenie:

4 páry umelých rias a lepidlo s netto hmotnosťou 1g

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s okom, oko dôkladne opláchnite veľkým množstvom čistej vody. Pokiaľ podráždenie alebo sčervenanie očí pretrváva, vyhľadajte lekára.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Varianta Pixie

Diskusia

Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Položte otázku našim profíkom.

Položiť otázku