Haldorado Gumená kukurica SpéciCorn Limited Edition - Jahodový Jogurt

Haldorado Gumená kukurica SpéciCorn Limited Edition - Jahodový Jogurt

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
V priebehu rokov sa náš sortiment rozšíril o veľa variantov návnad, no zatiaľ top sú gumené kukurice SpéciCorn a SpéciCorn Mega. Medzi rybármi boli dlhé diskusie, ktorá veľkosť a farba je tá pravá. Tak sme sa rozhodli zabaliť do jedného balenie obe veľkosti v žltej a inej podľa nás chytajúcej farbe. Celý popis
5,99 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu SILURUS Komárno, s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8501532

Popis

priebehu rokov sa náš sortiment rozšíril o niekoľko nových variantov návnad, no zatiaľ najobľúbenejšími sú SpéciCorn a SpéciCorn Mega, teda normálna a veľká gumená kukurica. Naši používatelia sa však rozchádzajú v názore na víťazné príchute a farby. Dostali sme množstvo nápadov a návrhov, z ktorých sme museli vybrať „iba“ tie najlepšie, čo sa dalo očakávať. Nasledovala séria testov a skúšobného rybolovu a nakoniec zostalo týchto 6 verzií:

– Jahodový jogurt (citrón + červený)

– Tutti Frutti (citrón + ružová)

– Punch Lemon (citrónovo žltá + ružová)

– Mango (citrónovo žltá + oranžová)

– Medová pálenka (citrónovo žltá + pomarančová)

– Krill (citrónovo žltá + hnedá)

Je veľmi dôležité, aby základná farba v každom z nich bola citrónovo žltá, ktorá je sprevádzaná farbou, ktorú považujeme za chytľavú. Je to tiež zdroj pokračujúcich diskusií o tom, ktorá veľkosť je správna? Malý alebo Mega? Nevedeli sme sa rozhodnúť, tak sme ich dali do jednej krabice. Veľkosť návnady sa teda dá prispôsobiť s akoukoľvek variáciou farby. V tégliku nie je 10, ale 16 kukuričných zŕn. Z toho je 8 SpéciCorn štandardnej veľkosti a 8 zväčšených SpéciCorn Mega.