CURVER Úložný box s vekom Infinity 17l
9,22 €

6,50 €
+ doprava zadarmo

Prednosťou boxu Infinity s objemom 17 litrov je jeho minimalistický dizajn a jednoduchosť. Je vyrobený z kvalitného plastu v pastelových odtieňoch, takže sa bude hodiť ako do kúpeľne, spálne, ale aj do detskej izby.


CURVER Úložný box s vekom a bodkami Infinity 17 l
9,21 €

6,50 €
+ doprava zadarmo

Elegantný box s vekom má šikovné otvory v tvare bodiek, takže jeho obsah dýcha. Hodí sa tak na uskladnenie drobných kúskov oblečenia či detských topánok, ktoré budú šikovne skryté, ale stále po ruke.


Compactor Nordic skladacia úložná krabica - kartón, ružová (Antique)
8,93 €

6,90 €
+ doprava zadarmo

Úložná skladacia krabica Compactor Nordic s vekom pre uskladnenie všetkého, čo nechcete, aby bolo vidieť. Vďaka svojej veľkosti je vhodná na uloženie do skríň, políc a zásuviek. Úchyty zabezpečia, že sa veľmi dobre vyťahuje a prenáša.


CURVER Úložný box Infinity 30 l
11,44 €

9,20 €
+ doprava zadarmo

Plastový skladovací box Curver z kolekcie Infinity má objem 30 l a vďaka svojej nízkej výške sa dá uložiť aj pod posteľ. Veko chráni obsah pred prachom a nečistotami, praktické madlá uľahčujú manipuláciu.


Kis Omni box s kolieskami 60 l
12,20 €
+ doprava zadarmo

Naozaj veľký úložný box s objemom 60 litrovštyri kolieska pre ľahkú manipuláciu, aj keď je naplnený. Transparentné prevedenie uľahčí hľadanie uskladnených vecí a hneď tak vidíte, kde sa čo skrýva.


keeeper Multi-box M s vekom 35 x 27 cm
7,64 €
6,90 €
+ doprava zadarmo

Šikovný multi-box veľkosti M s vekom je praktickým pomocníkom pri usporiadaní domácnosti. Tento plastový box môžete použiť na uloženie nesezóního bielizne, topánok, hračiek ale aj trvanlivých potravín.


keeeper Multi-box XXL s vekom 52 x 43 cm
12,63 €
11,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľký multi-box veľkosti XXL s vekom je praktickým pomocníkom pri usporiadaní domácnosti. Tento plastový box môžete použiť na uloženie nesezóního bielizne, topánok, hračiek ale aj trvanlivých potravín.


WHAM Box s vekom Crystal 45L-15%
11,40 €

9,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Praktický úložný box sa stane vítaným pomocníkom vo vašej domácnosti. Transparentný box výrazne ušetrí priestor vo vašom byte. Poskytuje bezpečné a prehľadné uskladnenie vašich vecí. Vhodný do šatní či dielní. Dostupný v troch farebných variantoch.


Úložné boxy

Na Mall.sk si určite vyberiete! Ponúkame širokú ponuku skladných boxov všetkých typov!

Nájdete u nás široký výber lacných skladných boxov. Bohatý výber ponúka Curver, Heidrun,Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderné drevené boxy Kesper.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné úložné boxy.