Westside Drevená bednička 30 x 20 x 14 cm
9,71 €

6,90 €

Nádherná bednička z dreva je nielen úžasným doplnkom, ale tiež veľmi praktickým pomocníkom pre uskladnenie všetkych vašich drobností. Je vyrobená z prírodnej borovice. Rozmery 30 × 20 × 14 cm.


Westside Drevená bednička 40 x 30 x 14 cm
11,66 €

8,80 €

Nádherná bednička z dreva je nielen úžasným doplnkom, ale tiež veľmi praktickým pomocníkom pre uskladnenie všetkych vašich drobností. Je vyrobená z prírodnej borovice. Rozmery 40 × 30 × 14 cm.


Westside Sedací box s úložným priestorom - Paríž
22 €

19,20 €

Sedací úložný box s motívom mesta Paríž má polstrované veko, teda ho môžete použiť aj ako pohodlný taburet. Jeho objem 55 l dovoľuje elegantne uložiť nielen drobnosti a navyše vhodne doplní váš interiér.


Westside Prútený kôš stredný
12,99 €

9,60 €

Stredný prútený kôš je vyrobený z vŕbového prútia, ktoré sa neláme. Vďaka svojej priedušnosti je vhodný napr. ako ošatka na pečivo či ovocie, ale iste nájde uplatnenie aj ako organizér na drobnosti.


Westside Prútený kôš malý
11,49 €

7,60 €

Malý prútený kôš je vyrobený z vŕbového prútia, ktoré sa neláme. Vďaka svojej priedušnosti je vhodný napr. ako ošatka na pečivo či ovocie, ale iste nájde uplatnenie aj ako organizér na drobnosti.


Westside Prepravný vozík skladací
22,49 €

17,20 €

Skladací prepravný vozík Westside má univerzálne využitie – napr. na nákupy, do dielne i na záhradu. Má nosnosť až 25 kg, takže od teraz už sa nebudete musieť ťahať s nákupmi k autu alebo s náradím cez celú záhradu!


Westside Sedací box s úložným priestorom - pierka-49%
23,36 €

11,70 €

Akcia

Skladací úložný box s motívom pierok má polstrované veko, teda ho môžete použiť aj ako pohodlný taburet. Jeho objem dovoľuje elegantne uložiť nielen drobnosti a navyše vhodne doplní Váš interiér.


Westside Sedací box s úložným priestorom – Rím
23,36 €

19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladací úložný box s motívom talianskeho mesta Rím má polstrované veko, teda ho môžete použiť aj ako pohodlný taburet. Jeho objem dovoľuje elegantne uložiť nielen drobnosti a navyše vhodne doplní Váš interiér.


Westside Prútený kôš veľký
14,49 €

11,50 €

Veľký prútený kôš je vyrobený z vŕbového prútia, ktoré sa neláme. Vďaka svojej priedušnosti je vhodný napr. ako ošatka na pečivo či ovocie, ale iste nájde uplatnenie aj ako organizér na drobnosti.


Úložné boxy

Na Mall.sk si určite vyberiete! Ponúkame širokú ponuku skladných boxov všetkých typov!

Nájdete u nás široký výber lacných skladných boxov. Bohatý výber ponúka Curver, Heidrun,Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderné drevené boxy Kesper.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné úložné boxy.