Mørtens Furniture Organizér Arrangor vysoký, 30 cm-21%
23 €

18 €

Akcia

Organizér Arrangor na prvý pohľad vyzerá ako komoda s dvoma veľkými a dvoma malými zásuvkami. Na komodu má však veľmi malé rozmery – je to jednoducho trendy organizér, ktorý vám pomôže usporiadať a ukryť veľa drobností.


Mørtens Furniture Organizér Arrangor, 22,5 cm-21%
25,56 €

20 €

Akcia

Organizér Arrangor na prvý pohľad vyzerá ako komoda so štyrmi zásuvkami. Na komodu má však veľmi malé rozmery – je to jednoducho trendy organizér, ktorý vám pomôže usporiadať a ukryť veľa drobností.


Mørtens Furniture Organizér Provet, 31 cm-20%
34 €

27 €

Akcia

Organizér Provet na prvý pohľad vyzerá ako komoda so štyrmi zásuvkami. Na komodu má však veľmi malé rozmery – je to jednoducho veľmi elegantný originálny organizér, ktorý radi využijete ako šperkovnicu, alebo jednoducho ako zásuvky na uschovanie drobností a malých tajomstiev.


Mørtens Furniture Organizér Provet, 35 cm-38%
34 €

21,01 €

Akcia

Organizér Provet na prvý pohľad vyzerá ako komoda s tromi zásuvkami. Na komodu má však veľmi malé rozmery – je to jednoducho veľmi elegantný originálny organizér, ktorý radi využijete ako šperkovnicu, alebo jednoducho ako zásuvky na uschovanie drobností a malých tajomstiev.


Úložné boxy

Na Mall.sk si určite vyberiete! Ponúkame širokú ponuku skladných boxov všetkých typov!

Nájdete u nás široký výber lacných skladných boxov. Bohatý výber ponúka Curver, Heidrun,Kis, Rotho, Tontarelli a mnoho dalších značek. Stylové úložné boxy nabízí FARELA , moderné drevené boxy Kesper.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné úložné boxy.