Kis Moover box 70 l s kolieskami

Značka: Kis Náš kód: 902381

Náš tip

Kis Moover box 70 l s kolieskami

Pevný plastový box s veľkým objemom 70 litrov pojme všetko, čo potrebujete niekam uskladniť. Je vybavený štyrmi kolieskami, takže sa s ním ľahko manipuluje, transparentné prevedenie pomôže v hľadaní a čierne veko je pripevnené dvoma klipmi. Celý popis

23.2

23,20 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Popis

Popis produktu

Kis Moover box

  • Objem: 70 litrov.
  • Rozmer: výška 49 cm, šírka 58 cm, hĺbka 38 cm.
  • Materiál: plast.
  • Jednotlivé kusy sú stohovateľné.
  • Držadlá slúžia tiež na pripevnenie veka.

Z našej ponuky Vás ešte môže zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Výška 49 cm
Šírka 58 cm
Hĺbka 38 cm
Objem 70 l
Farba čierna
Kolieska áno

Alternatívne produkty

Heidrun Regál sivý
36,91 €

23,20 €

Väčší regál Heidrun je šikovný pre organizáciu vecí v dielni či pivnici. Je vyrobený z pevného plastu s nosnosťou 15 kg na jednu policu a v hornej časti s úchytmi, ktorými spojíte viac regálov k sebe.


Kis K-Latch Box XL 69 l
23,20 €

Veľký box s klipovým uzatváraním je vhodný najmä pre uloženie kutilských potrieb, farieb a pod. Je totiž vyrobený z odolného plastu, ktorý odoláva mrazu i vysokým teplotám, takže bez problémov vydrží v garáži či dielni.


Kis Moover Box Pro XXL 80 l
22,40 €

Veľký tmavosivý box má objem 80 litrov a je vyrobený z pevného plastu. Veko chráni skladovaný obsah pred prachom, oranžové klipy sa starajú o to, aby sa veko samovoľne neotvorilo. Svojim prevedením sa box hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností.


Heidrun Regál s 3 zásuvkami široký
44,35 €

23,20 €

Menší regál je vyrobený z kvalitného plastu a má tri priehľadné zásuvky, takže hneď uvidíte, čo hľadáte. Regál je zabalený v malom kompaktnom balení a jeho zloženie je bleskovo rýchle.