Kis C-Box Artists Cube 27 l
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový box využijete v detskej izbe pre uloženie hračiek, ale aj kdekoľvek inde v domácnosti. Pestrofarebné prevedenie rozžiari každý interiér. Objem boxu činí 27 litrov.


Rotho Úložný box Tanker 100 l
56,12 €

30,80 €

Extra objemný úložný box má objem 100 l a vďaka svojmu prevedeniu sa hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností. Čierna nádoba je opatrená oranžovým vekom na pántoch a je vyrobená z odolného plastu.


Kis C-Box Artists XL 50 l
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Modrý úložný box s geometrickými vzormi má kapacitu 50 l a je vyrobený z plastu. Farebný dizajn je vhodný pre milovníkov výrazných doplnkov aj do detskej izby. Veko chráni obsah cez prachom.


keeeper Úložný box Bea 9 l
6,99 €

6,10 €

Unikátny úložný box so systémom Air Control poskytuje čerstvý vzduch v závislosti na otočení veka. Je tak ideálny pre uskladnenie oblečenia, doplnkov či topánok, ktorým umožňujú dýchať a nezatuchnú.


keeeper Úložný box Bea 11 l
7,36 €

6,50 €

Praktický úložný box v priehľadnom prevedení zaistí, že hneď nájdete, čo hľadáte. Navyše je vybavený systémom Air Control, ktorý umožňuje cirkuláciu čerstvého vzduchu a veci v ňom tak nezatuchnú.


keeeper Úložný box Bea 18 l
8,84 €

7,70 €

Zorganizujte svoje veci s praktickým boxom Keeeper Bea! Priehľadné vyhotovenie zaisťuje prehľadnosť a vďaka systému Air Control cirkuluje boxom čerstvý vzduch, vďaka ktorému jeho obsah nezatuchne.


Kis C-Box Artists L 27 l
11,50 €

Pestrofarebný úložný box v štýle pop art zaujme milovníkov výrazných doplnkov, svoje využitie však nájde aj v detskej izbe na uskladnenie hračiek. Jeho kapacita predstavuje 27 l a je vyrobený z plastu.


BRILANZ Box ratanový s vekom 15 l-38%
10,54 €

6,50 €

Výpredaj

Krémový úložný box v ratanovom dizajne je praktický a funkčný doplnok a má objem 15 litrov. Je vybavený vekom, ktorý chráni skladovaný obsah pred prachom a inými nečistotami. Dve postranné madlá uľahčujú manipuláciu.


Rotho Úložný box šuplík Country 30 l, biely
22,42 €

13,40 €

Béžový úložný box s otváraním ako šuplík má objem 30 litrov a jednotlivé kusy možno dať na seba a vytvoriť skrinku. Značka ROTH si zakladá na výrobe kvalitných plastových produktov a rovnako tomu je aj u tohto praktického boxu.


Heidrun Sada Dragon boxov 3x 30 l-47%
25,83 €

13,50 €

Akcia

Sada troch rovnakých Dragon Boxov značky Heidrun sa hodí do dielne či garáže k organizácii náradia. Každý box má objem 30 litrov a šikovné dvojkrídlové veko možno zatvoriť pomocou dvoch klipsov.


Heidrun Tex Box 70 l, 3 ks-61%

Heidrun Tex Box 70 l, 3 ks

Hodnotenie: 4,5
60,90 €

23,50 €

Akcia

Veľký úložný box Heidrun s objemom 70 l nájde využitie v celej domácnosti. Či už na uskladnenie väčších kusov sezónneho oblečenia, detských hračiek alebo vecí v garáži. Priehľadný plast zaručuje, že všetko hneď nájdete a nebudete musieť zdĺhavo hľadať.


keeeper Úložný box Bea 30 l vysoký
10,70 €

9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký úložný box pojme všetky veci, ktoré u vás doma nemajú svoje miesto. Box má systém Air Control podľa otočenie veka, takže ním cirkuluje vzduch a jeho obsah tak nemôže splesnivieť či zatuchnút.


Kis Spinning Latch Box M 30 l
10 €

Úložný box s kapacitou 30 litrov umiestnite vďaka nízkej výške aj pod posteľ, a ušetríte tak miesto vo vašej skrini. Box je vyrobený z priesvitného plastu, čo vám umožní sa ľahko zorientovať v tom, čo sa nachádza vo vnútri. Dno opatrené kolieskami uľahčuje manipuláciu.


Sifcon set 3ks debničiek s popisovacou tabuľkou
70,91 €

38,50 €

Nádherné debničky z dreva Pavlovnie sú nielen úžasným doplnkom, ale tiež veľmi praktickým pomocníkom. Vďaka popisovacej tabuľke, siahnete vždy do tej správnej. V balení nájdete 3 kusy debničiek.


Kis C-Box Nature L 27 l
11,50 €

Transparentný plastový box s decentným kvetinovým motívom má kapacitu 27 l. Veko chráni uložený obsah pred prachom a priehľadné prevedenie vám pomôže s orientáciou, čo je vo vnútri uložené.


keeeper Úložný box Bea 52 l-13%
17,73 €

15,40 €

Výpredaj

Objemný úložný box je vhodný na uskladnenie prikrývok a diek, aby sa na ne neprášilo. Zároveň je ale zaistená cirkulácia čerstvého vzduchu vďaka systému Air Control, takže budú stále voňavé.


Compactor Textilný úložný box Madison nízky
6,10 €

Textilný úložný box so zipsom Compactor je priestorovo nenáročným pomocníkom. Vďaka tomu, že sa nejedná o pevný box, je celý výrobok veľmi skladný a ľahký. Ľahko ho umiestnite napríklad pod posteľ alebo na dno skrine.


Compactor Textilný úložný box na perinu Madison
6,10 €

Textilný úložný box na perinu Compactor je skladným pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka tomu, že sa nejedná o pevný box, je celý výrobok skladný a ľahučký. Ľahko ho umiestnite napríklad pod posteľ alebo na dno skrine.


Rotho Úložný box Arco 19 l
9,32 €

6,90 €

Plastový úložný box má objem 19 l a pohodlne do neho uskladníte menšie veci, ktoré práve nepotrebujete. Vďaka priehľadnému prevedeniu ľahko uvidíte, čo sa v boxe ukrýva a nebudete tak strácať čas dlhým hľadaním.


Rotho Úložný box šuplík Country 30 l, béžový
22,42 €

13,40 €

Béžový úložný box s otváraním ako šuplík má objem 30 litrov a jednotlivé kusy možno dať na seba a vytvoriť skrinku. Značka ROTH si zakladá na výrobe kvalitných plastových produktov a rovnako tomu je aj u tohto praktického boxu.


Kis Omni Latch Box L 50 l

Kis Omni Latch Box L 50 l

Hodnotenie: 4,5
11,10 €

Transparentný úložný box s objemom 50 litrov je vyrobený z kvalitného plastu a pomôže vám uskladniť predmety, ktoré práve nepotrebujete. Modré klipy zaisťujú veko pred samovoľným otvorením. Priehľadný materiál vám uľahčí orientáciu v tom, čo je v boxe schované.


Rotho Úložný box Slido 30 l
26,17 €

15,40 €

Nízky pojazdný box má objem 30 l a vďaka nízkemu prevedeniu sa vojde napríklad pod posteľ a ušetrí tak miesto kdekoľvek inde. Transparentné prevedenie plastu uľahčí orientáciu, čo sa v boxe nachádza a dvojkrídlové veko pomôže s pohodlným vyťahovaním predmetov.


Rotho Úložný box na kolieskach Splitom 46 l
25,99 €

15,40 €

Úložný box s objemom 46 l je vyrobený z transparentného plastu a je opatrený pojazdnými kolieskami pre ľahkú manipuláciu. Dvojkrídlové veko uľahčuje vybratie vecí z vnútra boxu.


Kis Moover Box Pro L 45 l
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladovací box v tmavosivej farbe má kapacitu 45 litrov a je vyrobený z pevného plastu. Veko chráni uložený obsah pred prachom, oranžové klipy sa starajú o to, aby sa veko samovoľne neotvorilo. Svojim prevedením sa box hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností.


Rotho Úložný box šuplík Country 13 l, béžový
14,94 €

9,60 €

Malý úložný box s objemom 13 litrov možno použiť samostatne alebo stohovať viac kusov na seba a mať tak kedykoľvek prestaviteľnú šuplíkovú skrinku. Je vyrobený z odolného polypropylénu švajčiarskej kvality.


Kis Moover Box Pro XXL 80 l
22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký tmavosivý box má objem 80 litrov a je vyrobený z pevného plastu. Veko chráni skladovaný obsah pred prachom, oranžové klipy sa starajú o to, aby sa veko samovoľne neotvorilo. Svojim prevedením sa box hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností.


Kis C-Box Nature M 18 l

Kis C-Box Nature M 18 l

Hodnotenie: 5
7,30 €

Transparentný plastový box s decentnou potlačou stromov má kapacitu 18 l. Veko chráni uložený obsah pred prachom a priehľadné prevedenie vám pomôže s orientáciou, čo je vo vnútri uložené.


Rotho Úložný box Camper 75 l
48,63 €

25 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký úložný box na kolieskach s kapacitou 75 l sa vďaka svojmu dizajnu hodí predovšetkým do dielní, garáží a iných technických miestností. Čierna nádoba je opatrená oranžovým vekom na pántoch a je vyrobená z odolného plastu.


Rotho Úložný box šuplík Country 13 l, biely
14,94 €

9,60 €

Malý úložný box s objemom 13 litrov možno použiť samostatne alebo stohovať viac kusov na seba a mať tak kedykoľvek prestaviteľnú šuplíkovú skrinku. Je vyrobený z odolného polypropylénu švajčiarskej kvality.


Rotho Úložný box Reverso 46 l, transparentný
11,19 €

7,70 €

Plastový box Reverso uvítate k organizácii vecí napríklad do dielne či garáže. Ak nemajú boxy využitie, možno ich vložiť do seba, takže nezaberajú takmer žiadne miesto. Box je vyrobený z kvalitného plastu a má objem 46 l.


Heidrun Box Quasar 80 l-39%

Heidrun Box Quasar 80 l

Hodnotenie: 4
13,04 €

7,90 €

Akcia

Veľký plastový box pre ukladanie najrôznejších predmetov má objem 80 litrov, vďaka čomu pojme veľa vecí. Priehľadnú plastovú nádobu dopĺňa farebné veko.


Heidrun Tex Box 48 l, 3 ks-55%
35,21 €

15,50 €

Akcia

Priehľadný úložný box Heidrun ponúka kapacitu 48 l a je vyrobený z pevného plastu. Je skvelým pomocníkom nielen pre organizáciu oblečenia, ale aj pre uloženie hračiek, náradia alebo všetkého, čo práve nepotrebujete. Vďaka transparentnému prevedeniu hneď vidíte, čo je v boxe uložené.


CURVER Úložný box RATTAN 'Y' STYLE - Square
10,36 €

3,80 €

Úložný box Square vyrobený z polyratanu je praktický na uchovávání a skladování věcí, či jako designový prvek vaší domácnosti. Díky otvorům ve výpletu budou uložené věci provzdušněné.


Kis C Box App M, 18 l
7,30 €

Transparentný úložný box z dielne značky Kis je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie detských hračiek, oblečenia alebo iných drobností, ktoré potrebujete uschovať. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu.


Heidrun Dragon Box 60 l, 3 ks-49%
46,96 €

23,50 €

Akcia

Veľmi obľúbený úložný box značky Heidrundvojkrídlové otváranie veka, vďaka ktorému nemusíte celé veko odnímať. Box ponúka objem 60 l a je vyrobený z odolného transparentného plastu.


Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Autá 45 l
17,50 €

13,40 €

Plastový úložný box „Autá“ hneď na prvý pohľad zaujme svojim farebným dekorom. Je vybavený kolieskami, takže ho môžete kedykoľvek premiestniť, aj keď je plný. Vďaka uzatvárateľnému veku zostanú uložené veci čisté a hygienické.


Compactor Madison XXL 210 L úložný box s vakuovým pytlem
36,58 €

28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Úložný box pro uchování přikrývek a polštářů. Compactor Madison box XXL s objemem 210 litrů v kombinaci s vakuovým pytlem zajistí dokonalé uložení bez zabrání velkého prostoru. Svůj obsah chrání před nečistotami a prachem.


Compactor My Friends úložný box na 2 peřiny, bílý polypropylén
8,53 €

6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Úložný box pro uchování přikrývek, ložního prádla či sezónního oblečení. Compactor My Friends úložný box lze použít i pro uchování objemných věcí, jako například polštářů, a to díky zapínání po celém obvodu. Svůj obsah chrání před nečistotami a prachem.


Compactor Nordic skládací úložná krabice - karton, světle modrá
8,93 €

6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Úložná skládací krabice Compactor Nordic s víkem pro uskladnění všeho, co nechcete, aby bylo vidět. Díky své velikosti je vhodná na uložení do skříní, polic a zásuvek. Úchyty zajistí, že se velmi dobře vytahuje a přenáší.


Compactor Peva úložný box na peřinu a textil, světle modrý
7,75 €

6,10 €

Úložný box pro uchování přikrývek, ložního prádla či sezónního oblečení. Compactor PEVA úložný box lze použít i pro uchování objemných věcí, jako například polštářů, a to díky zapínání po celém obvodu. Svůj obsah chrání před nečistotami a prachem.


Compactor Rivoli nízký textilní úložný box, hnědý
8,53 €

6,50 €

Úložný box pro uchování přikrývek, ložního prádla či sezónního oblečení. Compactor Rivoli úložný box je díky své výšce možné zasunout po postel či skříň. Před nečistotami a prachem chrání svůj obsah uzavíratelným víkem s průhledným krytem.


Compactor Textilní úložný box na 2 peřiny, černý
5,42 €

4,20 €

Úložný box pro uchování přikrývek, ložního prádla či sezónního oblečení. Compactor box je vyroben z materiálu PEVA, který je velmi podobný PVC – snadno se proto umývá. Svůj obsah chrání před nečistotami a prachem.


CURVER Rozkladacie šuplíky Infinity 4x 11 L biele
40,30 €

19,20 €

Usporiadajte domáce potreby alebo neporiadok, ktorý nemáte kam dať – policový regál ** od značky Curver je na to ako zrodený. Každý regál o objeme 11 litrov disponuje pohodlnou úchytkou a na spodnej strane celého dielu nájdete **kolieska, vďaka ktorým sa veľmi ľahko presúva.