Granger´s Clothing Repel 300 ml
12,17 €

Grangers Clothing Repel je impregnačný prostriedok, ktorý dodá počas pracieho cyklu materiálu vodeodolnosť, odolnosť voči špine, pričom priedušnosť zostane zachovaná.

TRG One Nano impregnácie Nano Protector
14 €

Nano sprej pre vodeodolnú impregnáciu a ochranu pred zašpinením Nano Protector. Po aplikácii vytvára na povrchu ochrannú vrstvu, ktorá zabráni vniknutiu vody a nečistôt do materiálu.

Granger´s Performance Wash 1000 ml
14,77 €

Grangers Performance Wash je praktický tekutý prostriedok pre všetky typy technického oblečenia, vrátane oblečenia s membránou GORE-TEX a eVENT®. Efektívne čistí a zároveň impregnuje oblečenie.

Salto Clean Sport

Salto Clean Sport

Hodnotenie: 5
10 € 7,50 €

Přípravek Clean Sport od značky Salto je speciální odstraňovač skvrn pro sportovní a funkční oblečení. Odstraňuje typické sportovní nečistoty jako krev, trávu, zem, jíl, antuku, mazadla, vosky, dehet, pryskyřice, a to vše bez narušení tkaniny.

Granger´s Clothing Wash + Repel 300 ml
12,17 €

Grangers Clothing Wash + Repel je špeciálne vyvinutý prací prostriedok, ktorý zároveň čistí a impregnuje v jednom pracom cykle. Šetrí tak čas, energiu aj vodu.

Salto Wash Textile    
10 € 9,40 €

Funkčný prací prostriedok s technológiou pre efektívne hygienické pranie pri nízkych teplotách aj ručnom praní. Vhodný pre všetky druhy funkčných tkanín ako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite, PrimaLoft, pre bavlnu a obuv.

Granger´s Clothing Wash + Repel 1000 ml
24,40 €

Grangers Clothing Wash + Repel je špeciálne vyvinutý prací prostriedok, ktorý zároveň čistí a impregnuje v jednom pracom cykle. Šetrí tak čas, energiu aj vodu.

Salto Wash Natural

Salto Wash Natural

Hodnotenie: 4
10 € 9,40 €

Jemný prací balzám pro hygienické praní merino vlny, vlny, hedvábí, peří a prachového peří. Zaručuje šetrné a hygienické praní, zachovává materiálu typické vlastnosti přírodních tkanin (přirozený transport vlhkosti, kontrola zápachu, přirozená UV kontrola).

Granger´s Merino Wash 300 ml
7,40 €

Grangers Merino Wash je tekutý prací prípravok vyvinutý špeciálne pre oblečenie z Merino vlny. Výťažok z cédra chráni vaše odevy pred napadnutím moľami. Efektívne čistí a zároveň zachováva funkčné vlastnosti bielizne.

Granger´s Gear Cleaner 275 ml
7,36 €

Grangers Gear Cleaner je vysoko účinný čistiaci prostriedok v spreji. Vhodný pre odevy, obuv i vybavenie všetkého druhu. Vyčistí vaše vybavenie bez použitia práčky.

Salto Wash Soft Shell

Salto Wash Soft Shell

Hodnotenie: 5
10 € 8,30 €

Pro efektivní hygienické praní s HYGIENE EFFECT při nízkých teplotách, dokonce i pro ruční praní. Vhodný pro všechny druhy funkčních soft shell, fleece, oděvů a obuvi z elastických tkanin jako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite.

Salto Proof Textile

Salto Proof Textile

Hodnotenie: 4,5
10 € 8,30 €

Intenzivní impregnace odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy vysoce kvalitních funkčních tkanin, oděvů, stanů a obuvi. Zachovává úplnou prodyšnost a díky LOTUS-HYBRID-MATRIX silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod.

Granger´s Down Wash 300 ml
7,36 €

Grangers Down Wash je tekutý prací prípravok určený na oblečenie a vybavenie plnené perím alebo syntetickými vláknami. Čistí, obnovuje plnivosť (loft) perie a eliminuje zápach.

Salto Proof Soft Shell

Salto Proof Soft Shell

Hodnotenie: 4
10 € 8,30 €

Salto PROOF Soft Shell je HighTech-Nano intenzivní impregnace odpuzující vodu a nečistoty, určená pro všechny druhy soft shell, fleece a oděvů z elastických tkanin.

Salto Proof Leather+Textile 
10 € 8,30 €

High-Tech-Nano intenzivní impregnace odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy kůže a kombinace kůže/tkanina s Lotus-Hybrid-Matrix. Kůže zůstávávláčná. Zachovává úplnou prodyšnost a díky LOTUS-HYBRID-MATRIX silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod.

Granger´s Down Wash Kit
15,95 € 13,95 €

Táto sada obsahuje vysoko účinný čistiaci prostriedok Down Wash od firmy Granger´s a tri kusy loptičiek, ktoré sa dávajú do sušičky spoločne so sušeným oblečením alebo vybavením. Tieto loptičky majú za úlohu zamedziť zhlukovaniu jednotlivých pierok a tým sa páperovým výrobkom navráti pôvodná nadýchanosť. Najprv je potrebné výrobky z peria vyprať v čistiacom prostriedku Down Wash a potom dať do sušičky spoločne s tromi loptičkami.