Sneaky Proof Protector Sprey
11,90 €

Akcia

Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotriedny nano ochranný sprej, ktorý pôsobí proti dažďu, škvrnám a vode. Je určený na klobúky, topánky, doplnky a oblečenie. Vysoko odolná štruktúra je neviditeľná, vzdušná, rýchlo účinná a obsahuje super nanotechnológiu.


Salto Fresh Sport

Salto Fresh Sport

Hodnotenie: 4,5
10 €
9,90 €

Akcia

Osviežujúci koncentrovaný hygienický dezodorant Fresh Šport pre obuv, prilby a batohy všetkého druhu


Sneaky Cleaning Kit
13,90 €

Akcia

Čistiaca súprava na tenisky a vychádzkovú obuv obsahuje prvotriedny hlboko čistiaci roztok pre Vaše topánky, tenisky a vychádzkovú obuv.


Granger´s G20 Trek Insole
12,90 €

Akcia

Extra ľahké vložky do topánok Granger 's G20 Trek Insole zaisťujú väčšie pohodlie. Nižší objem a EVA pena poskytujú spoľahlivosť a väčšie prispôsobenie pri behu, chôdzi aj lezení po horách.


Granger´s Footwear Repel 275 ml-19%
11,06 €

8,90 €

Akcia

Grangers Footwear Repel je vysoko kvalitná impregnácia na obuv. Vhodná na ošetrenie všetkých materiálov vrátane celozrnnej kože, semišu, nubuku aj obuvi s textilných zvrškom.


Salomon Quicklace Kit Red-18%
9,66 €

7,90 €

Akcia

Tkaničky Salomon Quicklace Kit, které jsou kompatibilní s většinou modelů obuvi Salomon a botami určenými pro běžecké lyžování.


Granger´s G30 Stability Insole-13%
18,47 €

15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vložky do topánok Grangers G30 Stability Insole poskytujú podporu, ochranu a pohodlie po celý deň. Dizajnom i materiálom sú prispôsobené všetkým outdoorovým aktivitám.


Sneaky Eraser
7,90 €

Akcia

Sneaky Eraser je súprava k suchému čisteniu pre odstránenie nečistôt a škvŕn z vašej obuvi. Funguje na semiši a nubukovej koži a výborne účinkuje pri odstraňovaní škvŕn z gumových podrážok, špičiek topánok a špičiek shell toe! Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je vynikajúcim čistiacim prostriedkom pri cestovaní.


Granger´s Gear Cleaner 275 ml
7,36 €
6,90 €

Akcia

Grangers Gear Cleaner je vysoko účinný čistiaci prostriedok v spreji. Vhodný pre odevy, obuv i vybavenie všetkého druhu. Vyčistí vaše vybavenie bez použitia práčky.


Sneaky Cleaner

Sneaky Cleaner

Hodnotenie: 5
7,90 €

Akcia

Sneaky čistič na topánky je prvotriedne čistiaci roztok na Vaše topánky, tenisky a čižmy. Čistič na topánky obsahuje unikátny aplikátor, ktorý vytvára čistiacu penu priamo z fľaše. Nepotrebujete misku s vodou, pretože Sneaky Clean bol vytvorený tak, aby sa priamo aplikoval na topánku.


Granger´s Leather Conditioner 75 ml
6,62 €

Grangers Leather Conditioner je vysoko kvalitný voskový krém určený pre obuv z hladkej lícovej usne. Zvyšuje nepremokavosť, regeneruje a zabraňuje vysychaniu kože.


Granger´s Odour Eliminator 100 ml
7,90 €

Akcia

Grangers Odour Eliminator je prípravok v spreji, ktorý rýchlo odstraňuje pachy u všetkých druhov obuvi, použiteľný tiež na rukavice, prilby, spacáky a oblečenie.


Granger´s Paste Wax 100 ml
7,99 €

6,90 €

Akcia

Grangers Paste Wax je vysoko kvalitný vosková impregnácia na hladkú kožu. Vhodná na všetky typy hladkej kože. Veľmi dobre impregnuje, ale do určitej miery obmedzí priedušnosť.


Sneaky Protector Sprey
7,90 €

Akcia

Ochranný sprej Sneaky je prvotriedny sprej určený na ochranu obuvi, pôsobiaci proti dažďu, škvrnám a proti vode na Vašej obuvi. Vysoko odolná štruktúra je neviditeľná, priedušná, účinkuje rýchlo a obsahuje super nanotechnológiu.


Granger´s G10 Memory+ Insole
9,90 €

Akcia

Vložky do topánok Granger 's G10 Memory + Insole zaisťujú dlhotrvajúce pohodlie pri pohybe. Povrch z mikrovlákien a 5 mm pamäťovej peny zabezpečí spoľahlivú prispôsobivosť po celý deň.


Granger´s G30 Winter Insole-17%
19,21 €

15,90 €

Výpredaj

Vložky do topánok Granger 's G30 Winter Insole s fleecovým povrchom a hliníkovou vrstvou poskytujú podporu, ochranu a pohodlie po celý deň. Dizajnom i materiálom sú prispôsobené všetkým outdoorovým aktivitám.


Granger´s Laces Stone/Black
4,90 €

Akcia

Šnúrky do topánok Grangers Laces Stone / Black sú ponúkané v troch rôznych dĺžkach, takže spoľahlivo zašnúrujete akejkoľvek topánky.


Sneaky Fresh
7,90 €

Akcia

Sneaky Fresh osviežovač obuvi a dezodorant odstraňuje zápach z topánok, tenisiek a klobúkov. Špeciálne vytvorené zloženie pôsobí rýchlo a účinne na odstránenie baktérií a nemaskuje zápach pomocou vône.


Nortec Street (500)
16,90 €

Novinka

Protišmyková ochrana na topánky, hroty z tvrdenej ocele, jednoduché nasadenie, vhodné pre namrznuté chodníky a zľadovatené cesty.