Počet nájdených produktov: 15

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Baby Art Rámček My Baby Touch
21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Rámček Baby Art My Baby Touch ponúka oddelený priestor pre fotografiu a odtlačok ručičky alebo nožičky Vášho bábätka.


BabyArt Rámček 1st Year Print Frame
33,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Art Rámček 1st Year Print Frame pre uloženie 12 fotografií a odtlačku. Krásna dekorácia, kde môžete vidieť rast vášho bábätka počas prvého roka.


BabyArt Rámček Happy Frame
18,47 €

12,50 €

Baby Art Rámček Happy Frame je hravá sada pre všetky hravé malé dietky a ich rodičov. Vytvorte si pomocou nej a odtlačkov ručičiek/nožičiek Vášho dieťatka krásnu dekoráciu. Skvelé aj ako darček.


BabyArt Rámček My Baby Touch Scandinavian (limitovaná edice)
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Art Rámček My Baby Touch Scandinavian (limitovaná edícia) – oddelený priestor pre fotografiu Vášho bábätka a odtlačok jeho/jej ručičky alebo nožičky. Pekný tip aj na darček a milá dekorácia. Jednoduché, rýchle, zdravotne nezávadné.


BabyArt Rámik Photo Sculpture Frame Honey
38,60 €

Baby Art Rámik Photo Sculpture Frame Honey – vyrobený z dreva, určený na vystavenie fotografie a 3-D výlisku nožičky a ručičky Vášho dieťatka. Krásna dekorácia aj pripomienka prvých mesiacov Vašich najmenších.


BabyArt Rámček Print Frame
20,90 €
20,50 €

Baby Art Rámček Print Frame je úžasný produkt, na ktorom je miesto na odtlačok a fotografiu vášho najmenšieho. Spomienka a suvenír na nezaplatenie.


BabyArt Rámik Superposed Handprints White
36,70 €

Baby Art Rámik Superposed Handprints White je dizajnový rámik na odtlačky rúk celej rodiny. Milá spomienková dekorácia v modernom dizajne zapadne do každej domácnosti. Rýchla a ľahká výroba.


BabyArt Rámik Wall Print Frame
24,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Art Rámček Wall Print Frame ponúka priestor pre obľúbenú fotografiu a odtlačok ručičky / nožičky Vašich najmenších. Príjemná dekorácia do detskej izby aj inam a spomienka zároveň.


BabyArt Sada na zavesenie odtlačku Keepsake
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Art Sada pre závesný odtlačok Keepsake je špeciálny upomienkový predmet, spomienka na prvé mesiace života vášho bábätka. Jednoduchý postup výroby.


Goldbuch Krabička na spomienky "Malá sova"
23,20 €

Goldbuch Krabička na spomienky „Malá sova“ – v krabičke nájdete 3 šuplíčky, obálku a ďalšie úložisko na všetko, čo je pre Vás z prvých chvíľ s bábätkom cenné a chcete si schovať. Krabička môže byť aj krásnym darčekom pre nastávajúce/čerstvé mamičky.


Goldbuch Krabička na spomienky Princezná/Princ
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Goldbuch Krabička na spomienky s malými princeznami/princmi. V krabičke nájdete 3 šuplíčky, obálku a ďalšie úložisko na všetko, čo je pre Vás z prvých chvíľ s bábätkom cenné a chcete si schovať. Krabička môže byť aj krásnym darčekom pre nastávajúce/čerstvé mamičky.


Goldbuch Krabička na spomienky "Medvedík"
23,20 €

Momentálne nedostupné

Goldbuch Krabička na spomienky „Medvedík“ – v krabičke nájdete 3 šuplíčky, obálku a ďalšie úložisko na všetko, čo je pre Vás z prvých chvíľ s bábätkom cenné a chcete si schovať. Krabička môže byť aj krásnym darčekom pre nastávajúce/čerstvé mamičky.


Goldbuch Krabička na spomienky "Slon"
23,20 €

Momentálne nedostupné

Goldbuch Krabička na spomienky „Slon“ – v tejto roztomilej farebnej škatuli nájdete 3 šuplíčky, obálku a ďalšie úložisko na všetko, čo je pre Vás z prvých chvíľ s bábätkom cenné a chcete si schovať. Krabička môže byť aj krásnym darčekom pre nastávajúce/čerstvé mamičky.