TKG Ponorný mixér TKG MX 1010W

TKG Ponorný mixér TKG MX 1010W


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Ponorný mixér TKG MX 1010W bol vytvorený pre tých, ktorí chcú experimentovať v kuchyni, ale nemajú čas na pracovné náročné jedlá. Celý popis

16.99
16,99 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100024867063

Popis

Popis produktu

Ponorný mixér TKG MX 1010W bol vytvorený pre tých, ktorí chcú experimentovať v kuchyni, ale nemajú čas na pracovné náročné jedlá. Prístroj vám umožní pripraviť lahodné polievky – krémy, pyré, dezerty, ovocné koktaily a oveľa viac za pár minút. Je veľmi jednoduché – jednoducho stlačte jedno tlačidlo a vychutnajte si výkon zariadenia. Navyše má špička mixéra kryt, ktorý chráni pred rozstrekovaním ingrediencií. Je veľmi ľahký (0,75 kg) – praktický a umožní vám rýchlo dosiahnuť zamýšľané výsledky. Noha mixéra je kovová, čo zabezpečí jeho dlhšiu životnosť. Vďaka pohodlnej rukoväti na zavesenie budete mať ponorný mixér TKG MX 1007W vždy po ruke!

Charakteristika a technické údaje:
1 rýchlosť
kovová noha
odolné uzamykanie
nerezový ponorný nástavec
kryt proti rozstrekovaniu
nekĺzavá rukoväť
200W
Hmotnosť 0,75kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Nekĺzavá rukoväť a dlhý kábel (1,2 m) ponorného mixéra TKG MX 1010W zvyšujú pohodlie pri použití. Čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, odolnej aj pri intenzívnom používaní. Miešacia špička sa môže umývať v umývačke riadu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Šlahanie nie
Hnetenie nie
Sekanie-krájanie áno
Drvenie ľadu nie
Mixovacia noha áno
Pracovná nádoba nie
Nástenný držiak nie
Regulácia rýchlosti nie
Pulzný spínač nie
Farba biela/čierna
Príkon 200 W
Displej nie