BRAUN MQ 535 BK

BRAUN MQ 535 BK

AKCIA: Braun 60 dní záruka vrátenia peňazí (po registrácii, platí do 31. 12. 2021)! Podmienky akcie nájdete tu.
Tyčový mixér s príkonom 600 W. Braun MQ 535 BK ponúka 1 rýchlosť a funkciu Turbo, SplashControl proti rozstreku surovín a EasyClick systém pre ľahkú výmenu nástavcov. V balení nájdete 500ml sekáčik, metlu na šľahanie a 600ml mixovaciu nádobu.
Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
66 €
Vrátane RP a DPH
51,40 €
-22%

Momentálne nedostupné

Kód: 2745318

Popis

Braun 60 dní záruka vrátenia peňazí

 • Pre možnosť uplatnenia vrátenia tovaru v 60 dňoch je potreba registrácia na promo.braunhousehold.sk, a to najneskôr do 14 dní od obdržania tovaru.
 • Akcia platí do 31. 12. 2021.
Braun 60 dní záruka vrátenia peňazí

Kľúčové vlastnosti Braun MQ 535 BK

 • Výkonný 600wattový motor
 • Najľahší ponorný mixér
 • PowerBell s unikátnym tvarom zvona
 • 2 rýchlosti
 • SplashControl proti rozostreku surovín
Braun MQ 535 BK

Braun MQ 535 BK

Powerful motor 600wattový

Každý z ponorných tyčových mixérov Braun je vybavený výkonným a vysokokvalitným motorom. Spolu s ergonomickým dizajnom bol navrhnutý tak, aby sa dal ovládať iba jednou rukou a bez nadmerných vibrácií alebo hluku. Užite si silu 600W priamo vo vašich rukách.

Braun MQ 535 BK

Najľahší ponorný mixér

MultiQuick 5 ponúka najľahší ponorný tyčový mixér Braun, ktorí má hmotnosť necelých 0,7 kg. Súčasne je mixér vybavený protikĺzavou pogumovanou rukoväťou, preto je používanie pohodlné a bezpečné.

Braun MQ 535 BK

Unikátny tvar mixovacej nohy pre jemné výsledky 

PowerBell Plus technológia ponúka unikátny tvar mixovacej nohy, zvona a pozície nožov vo vnútornej strane zvonu. Táto kombinácia vlastností zabezpečuje, že sú suroviny vtiahnuté do stredu zvona a efektívne a rýchle rozmixovanie. Výsledkom je hladká a jemná zmes, a čistá kuchyňa bez akéhokoľvek neporiadku.


Braun MQ 535 BK

Dvojo ovládanie rýchlostí

Ovládanie je logické a umožňuje jednoduché použitie, aby ste si mohliť užiť mixovanie len jednou rukou. Vyberte si z dvoch rýchlostí k rýchlemu dosiahnutiu skvelých výsledkov.

Braun MQ 535 BK

SplashControl proti fŕkaniu surovín

Všetky ponorné tyčové mixéry Braun MultiQuick ponúkajú taktiež technológiu SplashControl, ktorá vďaka unikátnemu tvaru zvona, otočeného proti smeru pohybu nožov, zabraňuje „hurikánovému efektu“. Tekutina sa pri mixovaní nedostane von z nádoby. Užite si mixovanie bez neporiadku v kuchyni.

Braun MQ 535 BK

EasyClick Plus na jednoduchú výmenu príslušenstva 

Systém EasyClick Plus umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva iba jedným kliknutím. Vyberte si to správne príslušenstvo a pripravte sa na neobmedzené kulinárske výtvory.

Braun MQ 535 BK

Popustite uzdu svojej fantázií

Predstavujeme vám Braun MultiQuick Sytém s najširšou ponukou príslušenstva na svete. Ponorný mixér Braun je viacej len ako ponorný mixér. Mixuje, seká, drví, šľahá, krája, strúha, hnetie, pasíruje, melie, pripraví hranolky a rezance, a taktiež krája na kocky. Pozrite sa aké príslušenstvo ponúka práve tento pomocník. Chcete viacej? Vybrané príslušenstvo EasyClick je možné taktiež odkúpiť samostatne, presne podľa toho, čo ku svojím kuchárskym kreáciám potrebujete. Akékoľvek príslušenstvo je možné rozobrať a nechať pohodlne umyť v umývačke riadu. Súčasne sú všetky časti príslušenstva, ktoré prichádzajú do kontaktu so surovinami, bez BPA.

Vlastnosti

 • SplashControl zabraňuje rozstreku surovín
 • Technológia PowerBell pre jemné a rovnomerné výsledky mixovania
 • 2 rýchlostí s ľahkým ovládaním
 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovou gumou pre maximálny komfort
 • EasyClick plus pre ľahkú výmenu príslušenstva

Dodávané príslušenstvo

 • Mixovacia nádoba 600 ml
 • Metla na šlahanie
 • Nástavec na sekanie 500 ml

Technické parametre

Príkon 600 W
Objem nádoby 0,6 l

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.