Lamps Hrnčiarsky kruh

Lamps Hrnčiarsky kruh

Hodnotenie: 3,3
18,90 €

Hrnčiarsky kruh je skvelá kreatívne pomôcka. Deti s jeho pomocou môžu vytvoriť svoje prvé keramické diela a potom si ich môžu ozdobiť farbičkami podľa vlastných predstáv. Deti si tak hravou formou zlepšujú svoje zručnosti.

Play-Doh Výroba popcornu

Play-Doh Výroba popcornu

Hodnotenie: 4,8
22,70 € 19,60 €

Naskočte do vlaku nekončiacej pukancovej zábavy s novým prístrojom na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kýblik lahodným popcornom, ktorý ešte vylepšíte zmiešaním s divokou zmesou. Pridajte zábavnú polevu a váš popcorn bude vďaka skvelým vykrajovátkam a rozmanitým pečiatkam chutiť ako báječné praclíky alebo ďalšie sladkosti! Nakoniec nezabudnite pridať bláznivý sirup alebo maslo a vychutnajte si super kino zážitok s nádobou plnou originálneho Play-Doh popcornu.

Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik
10,59 € 9 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Trblietavá sada 6ks
9,05 € 8,20 €

Vaše výtvory Play-Doh budú žiariť a iskriť vďaka trblietavej sade s formičkami! V balení sú farebné formičky na výrobu kvetov, drahokamov a iných krásnych vecí. Jedinou hranicou vášho umenia je vaša predstavivosť!

Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov
5,14 €

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.

Play-Doh Strieborné balenie 5ks
6 €

Klasické balenie 4 téglikov hmoty Play-Doh je teraz obohatené o 1 exkluzívnu novinku v striebornej farbe vo forme extra tégliku v balení. Stačí si vybrať svoju obľúbenú farbu a pustiť sa do modelovania všemožných kreácií.

Play-Doh Zábavné vedierko
22,49 € 13,90 €

Popustite uzdu vašej fantázii s touto mega krabicou Play-Doh. Deti v nej nájdu spústu formičiek a náradie! Pripravte sa na hodiny tvorivosti a vyskúšajte päť rôznych farieb Play-Doh.

Play-Doh Rotačný mixér

Play-Doh Rotačný mixér

Hodnotenie: 4,6
23,84 € 20,80 €

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.

Play-Doh Wheels Stavba

Play-Doh Wheels Stavba

Hodnotenie: 4,5
15,33 € 12,83 €

Využite silu žeriavu k tvoreniu a premiestnite vytvarované tehly, vytlačené nosníky a vybudované potrubia. Použite zdvihák pre hromadenie, stavanie a poťahovanie konštrukcií stavieb. Žeriav sa otáča, pohybuje sa hore a dole a vytláča plastelínu. Zdvihák sa tiež otáča a pohybuje sa hore a dole!

Play-Doh Farebné šišky

Play-Doh Farebné šišky

Hodnotenie: 4,8
14,31 € 12,90 €

Staňte sa hrdými pekármi s touto sadou Play-Doh a vytvárajte bláznivé venčeky, fantastické pečivo a nepreberné množstvo farebných šišiek. Usporiadaj veľkú hostinu pre kamarátov.

Play-Doh Párty balenie modelíny
6,90 €

Párty balenie modelíny Play-Doh je ako stvorené pre zábavu plnú farieb pri narodeninových oslavách, prespanie u kamaráta či akokoľvek strávenom čase kreatívnou hrou. Set obsahuje 10 mini Play-Doh téglikov.

Play-Doh Plastelína, ako zmrzlina v chladničke
16,50 € 14,10 €

Priam neodolateľný set plastelíny Play-Doh – to je Play-Doh plastelína v chladničke. V balení nájdete 2 kornútky plnené plastelínou a dve plastelíny „na klacku“. Každé balenie plastelíny, ako zmrzliny má približne 100 g plastelíny. Využi špeciálne balenie a vytvor si svoju vlastnú farebnú zmrzlinu.

Play-Doh Set rolovanej zmrzliny
20,40 € 19,90 €

Zábavný set modelíny Play-Doh na vytváranie rolovanej zmrzliny. Vytvorte farebnú zmes, použite vaflový lis na vytvorenie kornútu alebo misky. Vytvorte si polevu alebo šľahačku pomocou modelíny Play-Doh.

Play-Doh Sada s konfetami 6 ks
9,32 € 8,60 €

Vaše výtvory z plastelíny Play-Doh budú ešte zaujímavejšie s touto sadou a s farebnými konfetami. -Nechaj svoje výtvory zažiariť! Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť.

Play-Doh Opravárske náradie
15,33 € 13,70 €

Stavební robotníci Play-Doh potrebujú k svojej práci len tie najlepšie nástroje! Píla plní hneď dvojitú funkciu – ako rezný nástroj a ako nástroj na výrobu tvarov so skrutkovacím nadstavcom. S pomocou metra otlačte do Play-Doh hmoty meracie čiary a so skrutkovačom môžete začať pracovať.

Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz

Hodnotenie: 5
20,40 € 17,90 €

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s Toy Story verziou Play-Doh, s ktorou je možné si vymodelovať obľúbené postavičky z rozprávky Toy Story. Pomocou plastovej figúrky Buzza Rakeťák môžete vytvoriť niektoré postavičky z animáku. Súčasťou balenia sú aj formičky a modelína Play-Doh.

Play-Doh Ultimátny zábavný set
21,88 € 17,90 €

Tvorte si dúhu podľa svojej fantázie. Inšpirované slávnymi emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využite špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru i telo.

Play-Doh Olaf a snehové kreácie
22,70 € 19,60 €

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s obľúbenou postavičkou rozprávky Frozen, snehuliakom Olafom, s ktorým si deti môžu vymodelovať množstvo zábavných snehových kreácií ako sú aj snehové vločky a podobne.

Play-Doh Záhradnícke náradie
15,33 € 10,90 €

Vytvorte kvetinovú záhradku, umiestnite ju priamo na Play-Doh plechovku a dajte im spŕšku s Play-Doh kanvičkou! K tomu, aby táto záhradka vykvitla, netreba rúk profesionála – stačí trocha fantázie!

Play-Doh Farebné balenie modelíny
9 € 8,90 €

Užite si zbrusu nové farebné balenie Play-Doh. Zmiešajte farby dohromady a vytvorte nové farby, s ktorými sa môžete vrhnúť do modelovania všemožných kreácií. V balení sú 4 tégliky Play-Doh. Dve farebné varianty!

Play-Doh Jednorožec

Play-Doh Jednorožec

Hodnotenie: 5
29,40 € 25,90 €

Užite si veľa zábavy s roztomilým jednorožcom. Pridajte trochu modelíny Play-Doh a vytvárajte farebné zmrzlinky a zmrzlinové poháre. Jednorožec vydáva zvuky a mení výraz tváre.

Play-Doh Veľryba

Play-Doh Veľryba

Hodnotenie: 3,7
15,62 € 5,80 €

Ponorte sa do hlbín kreatívnej zábavy s veľrybou! Naplňte veľrybu farebnou modelovacou hmotou Play-Doh, stlačte chvost smerom dole a užite si farebný vodotrysk, ktorý veľryba vyfukuje. Zmeňte vodotrysk pomocou pridaných šablón.

Play-Doh Veľké balenie 20 ks
23,19 € 20 €

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.