FARELA TV stolík s dverami a policou Naomi, 150 cm-42%
343 €

196 €

Akcia

TV stolík Naomi je súčasťou kolekcie v barokovom štýle od nemeckej značky Farela. Rovnako ako väčšina kolekcií tejto značky je kolekcia Naomi zameraná na veľmi dobrý pomer kvalita / cena.


BHM Germany TV stolík s policou a dverami Juliet, 120 cm
317 €

279 €

Akcia

TV stolík Juliet je elegantný televízny stolík s dvierkami a policou vo vidieckom štýle, ktorý vás oslní svojou jednoduchosťou a zároveň vznešenosťou.

TV stolík Juliet má po stranách dve skrinky s krídlovými dverami a otvorený úložný priestor s policou uprostred.


Bruxxi TV stolík s dvierkami a policou Scanio, 120 cm, biela/dub-24%
389 €

292 €

Akcia

TV stolík s dvierkami a policou Scanio je moderný dizajnový nábytok s výraznými prvkami škandinávskeho retro štýlu.

Kolekcia dizajnového nábytku Scanio predstavuje stále veľmi obľúbený škandinávsky dizajn, ktorý sa vyznačuje kombináciou dreva a bielej farby.


Danish Style TV stolík s dverami a zásuvkou Diego, 171 cm-35%
452 €

293 €

Akcia

TV stolík Diego je veľký elegantný televíziou stolík s dvoma dverami, jednou zásuvkou a jednou otvorenou poličkou.

Všetky výrobky z radu Diego sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov – masívneho dubového dreva a dyhy – a majú elegantné minimalistické tvary.


Design Scandinavia TV stolík Tracy, 120 cm-24%
285 €

216 €

Akcia

TV stolík Tracy je televízny stolík vo veľmi vzdušnom, sviežom a modernom dizajne.

Číre sklo v kombinácii s lesklou chrómovanou podnožou je veľmi moderné a tiež univerzálne. Ťažko by ste hľadali interiér, kam by sa kombinácia týchto materiálov vyložene nehodila.


FARELA TV stolík Country s dvierkami a policou, 160 cm-31%
257 €

175,99 €

Akcia

TV stolík Country s dvierkami a policou je súčasťou kolekcie Dizajnového nábytku Country. Stolík je v elegantnej bielej farbe, aby ladil aj s ďalšími kúskami, vďaka ktorým si môžete zariadiť ucelenú harmonickú obývaciu izbu vo vidieckom štýle.


Artenat TV stolík so zásuvkami Tessa, 120 cm, masív/nerez-25%
594 €

442 €

Akcia

TV stolík Tessa je elegantný vzdušný televízny stolík z tých najluxusnejších materiálov  – masívneho dreva a nerezovej ocele.

Korpus TV stolíka Tessa je umiestnený na vysokej nerezovej podnoži, čím vzniká veľmi moderný vzdušný efekt.


Danish Style TV stolík s výklopnými dvierkami Gabi, 150 cm, dub/biela-34%
688,01 €

450 €

Akcia

TV stolík s výklopnými dvierkami Gabi pripomína atmosféru 50. rokov 20. storočia. Tento dizajnový nábytok v retro štýle predstavuje to najlepšie z dizajnu typického pre dánsky nábytok.

TV stolík Gabi má dvoje výklopných dverí po stranách a uprostred otvorený úložný priestor.


Design Scandinavia TV stolík s 2 dvierkami a policou Alice, 180 cm-39%
752 €

456 €

Akcia

TV stolík Alice je exkluzívny stolík z radu retro dizajnového nábytku Alice. Produkty z tejto kolekcie sa vyznačujú čistým dizajnom v štýle retro, exkluzívnym spracovaním a kombináciou bieleho laku vo vysokom lesku s nohami z dubového dreva.


Design Scandinavia TV stolík so zásuvkami Delica, 160 cm-36%
893 €

568 €

Akcia

Veľkým obývacím stenám už odzvonilo a tak je na rade menší praktický nábytok. TV stolík Delica oceníte vďaka veľkej ploche, na ktorú sa vám vojde televízia, ale ešte vám tam kúsok miesta zostane. Pod hlavnou doskou sa nachádzajú tri úložné priestory.


Biela, TOFI NEW TV STOLÍK
79 €

RTV stolík TOFI NEW z viacúčelového policového systému, z viacúčelového policového systému, ktorý si naskladáte podľa vašich predstáv. Doprajte si dizajnovú lahôdku.


Rohový RTV stolík, samoa king, KORA KRTN
114 €

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Sektorový systém KORA ponúka more možností. RTV stolík KRTN vo farebnom prevedení samoa king.


Rohový RTV stolík, sosna andersen, KORA KRTN
136 €

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Nábytok KORA ponúka more možností. Rohový RTV stolík KORA pomocník pre vaše multimediálne zariadenia.


RTV stolík 130, dub lefkas, MONTANA
110 €

Váš sen sa môže stať realitou vďaka luxusnému RTV stolíku MONTANA. Jej moderný dizajn v prevedení dub lefkas tmavý spôsobí, že váš domov bude neodolateľný.


RTV stolík 2D, dub sonoma, NORTY TYP 16
79 €

Doprajte vášmu domu nádych prírody v prevedení dub sonoma. RTV stolík 2D zo sektoru NORTY vám zariadi a vytvorí tak príjemnú jednotnú atmosféru.


RTV stolík 2D1S, dub sonoma, TEYO
59 €

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu detskou zostavou TEYO.


RTV stolík, biela, AGNES
78 €

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si pomocou dokonalého TV stolíka AGNES atraktívny domov. Je nadčasový a zároveň vhodný do modernejších priestorov.


RTV stolík, biela,  NOKO-SINGA 12
69 €

Univerzálny systém NOKO-SINGA sa hodí do detských izieb, obývacích, kancelárií či šatníkov. Vyskladajte si to najlepšie pohodlie pre vás a vašu rodinu.


RTV stolík, biela, PARIS 77812
146 €

Vidiecky štýl a romantický nádych bielej. RTV stolík PARIS 77812 vás očarí hneď na prvý pohľad. A na ten druhý objavíte všetky jej prednosti a kvality.


RTV stolík, dub lefkas, NEVADA
167 €

Hľadáte do svojej obývačky elegantný kúsok, ktorý nikto z vašich známych rozhodne nemá, a pritom je veľmi štýlový? RTV stolík NEVADA je tá správna voľba!


RTV stolík, dub lefkas, TEDY TYP T11
110 €

Otvorte brány minulosti a uvítajte ju u vás doma. Nábytok TEDY ponúka viacero kúskov v jeden celok. RTV stolík TEDY T11 z dubu lefkas s ohromným potenciálom.


RTV stolík, dub lefkas, TEDY TYP T11
110 €

Otvorte brány minulosti a uvítajte ju u vás doma. Nábytok TEDY ponúka viacero kúskov v jeden celok. RTV stolík TEDY T11 z dubu lefkas s ohromným potenciálom.


RTV stolík, dub sonoma, AGNES
78 €

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si pomocou dokonalého TV stolíka AGNES atraktívny domov. Je nadčasový a zároveň vhodný do modernejších priestorov.


RTV stolík, dub sonoma, BESTY
61 €

49 €

TV stolík by rozhodne nemal chýbať v žiadnej obývačke. Jedným krásnym, moderným a originálnym kúskom je aj TV stolík BESTY, ktorý vás očarí už na prvý pohľad.


RTV stolík, dub sonoma/biela, AGNES
78 €

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si pomocou dokonalého TV stolíka AGNES atraktívny domov. Je nadčasový a zároveň vhodný do modernejších priestorov.


RTV stolík, dub sonoma/biela, MARKER TYP 1
55 €

Nemáte kde položiť vás televízor? V tom prípade je náš TV stolík MARKER práve pre vás. Okrem poličiek ponúka aj úložný priestor pre vaše DVD nahrávky či CDčká.


RTV stolík, dub sonoma/biela, MARKER TYP 2
79 €

Nemáte kde položiť vás televízor? V tom prípade je náš TV stolík MARKER práve pre vás. Okrem poličky ponúka aj úložný priestor pre vaše DVD nahrávky či Cdčká.


RTV stolík, dub sonoma, DAVIS TYP 05
93 €

Elegantná sektorová zostava DAVIS sa hodí na zariadenie obývacích izieb. Súčasťou je aj RTV stolík, ktorý poskytuje dostatok úložného priestoru.


RTV stolík, dub sonoma, DUNAJ TYP 10
109 €

Buďte nezávislí a poskladajte si obývaciu izbu snov s univerzálnym sektorovým systémom DUNAJ, ktorý sa hrdo pýši RTV stolíkom vyrobeným na Slovensku.