Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Zo širokej ponuky produktov z kategórie Turistické navigácie u nás na MALL.sk si vyberie každý. Užívajte si váš nový prístroj ešte dnes!

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak tovar z kategórie Turistické navigácie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtre najlacnejšie Turistické navigácie alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými užívateľmi. Ľahko si vyberiete ideálneho pomocníka pre prácu aj zábavu aj pomocou filtrovania podľa parametrov.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 milióna produktov.

Upresniť parametre
Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, čierne Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, čierne
Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, čierne

PORT Designs – francúzsky výrobca, ktorý si kladie za cieľ prinášať inovácie a vytvárať dizajn pre prestížnych zákazníkov. PORT Designs je jedným z popredných expertov na bezpečné prenášanie notebookov a tabletov, navyše s vlastným dizajnérskym štúdiom v Paríži.

môžete mať 28.09 - 29.09

MIO Cyclo Discover Pal Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, čierne
MIO Cyclo Discover Pal

MIO Cyclo Discover Pal

môžete mať 29.09 - 03.10

Partner: VISO TRADE
Garmin inReach Mini 2, Black Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, čierne
Garmin inReach Mini 2, Black

Kompaktný satelitný komunikátor a GPS navigácia Garmin inReach Mini 2 s technológiou inReach. Čiernobiely transflektívny displej, príjem satelitných signálov GPS, satelitná sieť Iridium, obojstranná komunikácia. Odolnosť s krytím IPX7 a vojenským štandardom MIL-STD-810G, na jedno nabitie vydrží až 14 dní pri zaznamenaní polohy každých 10 min, až 30 dní pri zaznamenaní polohy každých 30 minút. Pripojenie Bluetooth, ANT+, SOS komunikácia, rozhranie USB-C, funkcia TracBack, až 1000 trasových bodov/obľúbených/poloh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin eTrex 22x EU Garmin GPSmap 66i EUROPE
Garmin eTrex 22x EU

Viacúčelová terénna GPS navigácia. Garmin eTrex 22× EÚ sa hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching aj navigáciu na vode a poslúži vám dokonca v aute. Obsahuje topografickú mapu Európy, má prijímač GPS a Glonass, je vodoodolná, pohodlne sa ovláda aj v rukaviciach a na jedno nabitie vydrží až 25 hodín.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin eTrex 32x EU Garmin GPSmap 66i EUROPE
Garmin eTrex 32x EU

Viacúčelová terénna GPS navigácia s rozhraním ANT+. Garmin eTrex 32× EÚ sa hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching aj navigáciu na vode a poslúži vám dokonca v aute. Obsahuje topografickú mapu Európy, má prijímač GPS a Glonass, barometrický výškomer a 3D kompas, je vodoodolná, pohodlne sa ovláda aj v rukaviciach a na jedno nabitie vydrží až 25 hodín.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin GPSmap 66i EUROPE Garmin GPSmap 66i EUROPE
Garmin GPSmap 66i EUROPE

Profesionálna viacúčelová GPS navigácia Garmin GPSmap 66i Europe. Využiteľná v širokom spektre outdoorových aktivít, obsahuje predinštalované mapy TopoActive Europe, má viacpásmový prijímač signálu GPS, Glonass, Galileo, trojosí elektromagnetický kompas a barometrický výškomer. Odolnosť IPX7 a MIL-STD-810G, na jedno nabitie vydrží 35 h a až 200 h v pohotovostnom režime. Notifikácia z telefónu, interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty. Satelitná sieť Iridium, SOS tlačidlo, spojenie sa so záchrannou službou GEOS. Bluetooth, Wi-Fi, ANT+

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin GPSMAP 65 EUROPE Garmin inReach Mini 2, Flame Red
Garmin GPSMAP 65 EUROPE

Viacúčelová terénna GPS navigácia Garmin GPSmap 65 Europe. Hodí sa na turistiku, cyklistiku, geocaching, rybolov a poslúži vám aj v aute. Obsahuje predinštalované mapy TopoActive Europe s možnosťou automatického výpočtu trasy, má viacpásmový prijímač signálu GPS, Glonass, Galileo, QZSS, IRNSS, je vodeodolná s krytím IPX7, pohodlne sa ovláda a na jedno nabitie vydrží až 16 hodín v režime GPS. Notifikácia z telefónu, kompatibilná s aplikáciou a webom Garmin Explore. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin GPSMAP 65s EUROPE Garmin inReach Mini 2, Flame Red
Garmin GPSMAP 65s EUROPE

Viacúčelová terénna GPS navigácia Garmin GPSMAP 65s Europe. Hodí sa na turistiku, cyklistiku, geocaching, rybolov a poslúži vám aj v aute. Obsahuje predinštalované mapy TopoActive Europe s možnosťou automatického výpočtu trasy, má vácepásmový prijímač signálu GPS, Glonass, Galileo, QZSS, IRNSS, barometer, výškomer, e-kompas, je vodoodolná s krytím IPX7, pohodlne sa ovláda a na jedno nabitie vydrží až 16 hodín v režime GPS. Notifikácia z telefónu, kompatibilná s aplikáciou a webom Garmin Explore. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin inReach Mini 2, Flame Red Garmin inReach Mini 2, Flame Red
Garmin inReach Mini 2, Flame Red

Kompaktný satelitný komunikátor a GPS navigácia Garmin inReach Mini 2 s technológiou inReach. Čiernobiely transflektívny displej, príjem satelitných signálov GPS, satelitná sieť Irídium, obojstranná komunikácia. Odolnosť s krytím IPX7 a vojenským štandardom MIL-STD-810G, na jedno nabitie vydrží 14 hodín pri zaznamenaní polohy každých 10 min, až 30 dní pri zaznamenaní polohy každých 30 minút. Pripojenie Bluetooth, ANT+, SOS komunikácia, rozhranie USB-C, funkcia TracBack, až 1000 trasových bodov/obľúbených/polôh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL