HAMA STAR 75

HAMA STAR 75

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hliníkový statív s pákovým uzamykaním nôh. Statív je vybavený 3D hlavou umožňujúci tvorbu fotografií na výšku aj na šírku, integrovanú vodováhou a rýchloupínacou doštičkou pre rýchlu a jednoduchú výmenu zariadení. Celý popis
19,42 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz
od 18,50 €

Skladom u partnera 5+ kusov

19.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
19.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100067177905

Popis

Statív Hama STAR 75

Hama STAR 75 je flexibilný statív určený pre prácu s fotoaparátmi a videokamerami, ktorý sa môže pochváliť nielen skvelou stabilitou, kvalitou, odolnosťou a všestrannosťou, ale aj rýchlou inštaláciou, mimoriadnou ľahkosťou a radom praktických vychytávok pre ľahkú prácu s ním.

skvelá stabilita

Základňou statívu sú pevné nôžky s gumovou koncovkou a rýchloupínacími svorkami, takže máte vždy zaručenú dokonalú stabilitu a to aj na nerovnom povrchu. Nohy statívu sú navyše flexibilné vďaka ich 4dielne vysúvací konštrukciu, takže môžete statív polohovať presne tak, ako práve potrebujete.

Rad praktických vychytávok

Statív je vybavený radom praktických pomôcok, vďaka ktorým bude práca s ním jednoduchá a rýchla – na tento účel tak môžete využiť 3D hlavu alebo integrovanú vodováhu v hlave statívu. Statív tiež disponuje výškovo nastaviteľným stredovým stĺpikom a rýchloupínacou doštičkou pre rýchlu a jednoduchú výmenu zariadení.

kľúčové vlastnosti

Hliníkový statív s pákovým uzamykaním nôh určený pre prácu s fotoaparátmi a kamerami. Statív je vybavený 3D hlavou umožňujúci tvorbu fotografií na výšku aj na šírku, integrovanú vodováhou a rýchloupínacou doštičkou pre rýchlu a jednoduchú výmenu zariadení. Samozrejmosťou statívu sú stabilné nohy s gumovou koncovkou alebo výškovo nastaviteľný stredový stĺpik. Závit statívu 1/4 "(6,4 mm). Hmotnosť statívu 620 g. Maximálna výška 125 cm. Minimálna výška 42,5 cm. Nosnosť 500 g. Taška.