Hotspot Design Tričko Polo Big Game - Only The Strong M

Značka: Hotspot Design Náš kód: 100001924964

Partnerský predajDoprava zadarmo

Hotspot Design Tričko Polo Big Game - Only The Strong M

Polo Big Game je venované tým, ktorí sú schopní chytiť najväčšie a najsilnejšie morské predatory, čo sa vyznačuje dobre viditeľnou reliéfnou tlačou „Big“ a „Only the strong“ na oboch stranách trička. Celý popis

44.31

44,31 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :12.12.2018

Popis

Popis produktu

Polo Big Game je venované tým, ktorí sú schopní chytiť najväčšie a najsilnejšie morské predatory, čo sa vyznačuje dobre viditeľnou reliéfnou tlačou „Big“ a „Only the strong“ na oboch stranách trička.
Pohodlné a moderné bavlnené polo, s kontrastom troch farieb v reverznej strane goliera a na rukávoch. Zapínanie na 3 gombíky. Použitie kvalitného materiálu zaručuje jemnejší, a na dotyk mäkší výrobok, ktorý ponúka výhody veľkého komfortu a trvanlivú kvalitu. Každé naše tričko sa vyznačuje sa súladom moderného strihu a normálneho nosenia. Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania.

Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť M