Hotspot Design Tričko "OLD SCHOOL" XXL

Značka: Hotspot Design Náš kód: 100001749849

Partnerský predaj

Hotspot Design Tričko "OLD SCHOOL" XXL

Tričko „OLD SCHOOL“ je prvým produktom novej rady, ktorá sa zameriava predovšetkým na propagáciu športového rybolovu štýlom "chyť a pusť. Celý popis

30.87

30,87 € vrátane DPHBežná cena: 40,13 €, Ušetríte 9,26 € (23 %)

Náš kód: 100001749849

Popis

Popis produktu

Tričko „OLD SCHOOL“ je prvým produktom novej rady, ktorá sa zameriava predovšetkým na propagáciu športového rybolovu štýlom „chyť a pusť.“
  „Old School“ znamená v preklade „stará škola“ a dizajnéri hotspot sa tak vtipne a s nadhľadom pustili do tohto prežitku dnešnej Rybariny. Ryba patrí späť do vody nie na tanier! Ide o produkt, ktorý bol uvedený na trh v lete 2013. Vyznačuje sa súladom moderného strihu a bežného nosenia. Všetky naše tričká poskytujú maximálny komfort pri nosení, ktorého sme docielili použitím najlepšej bavlny. Naša bavlna sa vyrába pradiacimi metódami, ktorými je možné vyrobiť veľmi tenké nite, ktoré sú následne odolnejšie, jemnejšie a príjemnejšie na koži.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekanie. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu a štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Oko-Tex Standard 100. Oko-Tex je uznávanou známkou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XXL