Hotspot Design Tričko Sick of Spinning L

Značka: Hotspot Design Náš kód: 100001749829

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Hotspot Design Tričko Sick of Spinning L

Pre všetkých kaprárskych bláznov! Nová kolekcia Medical report nahrádza súčasnú Malati di Carpfishing / Spinning, ktorá dosiahla neuveriteľného úspechu vo všetkých krajinách. Celý popis

37.1
37,10 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100001749829

Popis

Popis produktu

Pre všetkých kaprárskych bláznov!

Nová kolekcia Medical report nahrádza súčasnú Malati di Carpfishing / Spinning, ktorá dosiahla neuveriteľného úspechu vo všetkých krajinách. Nová tričká predstavujú moderný a atraktívnejší restyling s celoplošnou potlačou v prednej časti a niekoľko detailov (laminovanej tlače s vynikajúcou účinnosťou, vyšívaného logá HS Design a bavlnený štítok Medical Report na zadnej strane).
Tričká sú určené pre všetkých kaprárov a Šťukárov, ktorí sú Rybarinou doslova posadnutí (texty z prednej strany tričká sú toho dôkazom): Lekárska správa – postihnutý chorobou kapráriny / šťukariny; Pacient: kaprár / Šťukar; Vek: mnoho rokov skúseností; Predchádzajúci lekársky nález: VEĽKÁ vášen; Výsledok röntgenu: časť mozgu zasiahnutá kaprárskymi / šťukarskými nástrojmi; Poznámka na vyšetrenie: nevyliečiteľné; Odporúčaná terapia: Ísť na ryby každý deň.

Charakteristika výrobku: Tričko s krátkym rukávom zo 100% bavlny, single jersey, bočné švy, krk a rukávy s výstužnými pásky. Perfektné ležérne výrobok vyrobený z najkvalitnejšej bavlny, „ktorý je tak pohodlný, že sa stane súčasťou vašej kože ..“ Sieťotlač pokrývajúci celú prednú stranu. Textom Medical report – „Lekárska správa“, ktorý je vytvorený metalickým strieborným potlačou, ktorý dodáva skvelý efekt. Výsledok röntgene vyobrazuje niekoľko nástrah na šťuky vnútri mozku.Na zadnej strane bavlnený štítok „Medical Report“, ktorý je prišitý u límce.Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. 

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť L