Puma REBEL Bold Shorts

Puma REBEL Bold Shorts

Hodnotenie: 5
29,20 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske športové šortky sú vyrobené z priedušného materiálu dryCell, ktorý perfektne odvádza pot. Voľný strih zvyšuje komfort a slobodu pohybu. Puma REBEL Bold Shorts sú vhodné na najrôznejšie športové aktivity aj bežné nosenie.

Klimatex dámske kraťasy Kato-28%
21,80 € 15,50 €

Akcia

Dámske bežecké šortky od značky Klimatex. Priedušný materiál so skvelým odvodom potu. Elastický pás so sťahovaním na šnúrku. Kontrastné vsadky na zaistenie lepšej pružnosti pri každom pohybe. Reflexné prvky slúžiace na lepšiu rozpoznateľnosť za šerého počasia.

Klimatex Pánske kraťasy Cortez-28%
29,10 € 20,70 €

Akcia

Pánske bežecké šortky so všitými boxerkami od značky Klimatex. Ultraľahký materiál s výrazným odvodom potu. Elastický pás a bočné časti s extra priedušnosťou. Sublimačná potlač pre zachovanie funkčných vlastností. Uzatvárateľné vrecko. Reflexné prvky slúžiace na lepšiu rozpoznateľnosť za šerého počasia.

Klimatex pánske šortky Sakan1
21,50 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske šortky SAKAN1 od značky Klimatex sú vhodné pre všestranné použitie od tenisu po outdoor výlety. Vďaka špeciálnej Coolpass úprave sú navyše šortky krásne priedušné a ľahko odvádzajú pot.

Klimatex dámske 3/4 legíny Ferena-28%
29,10 € 20,70 €

Akcia

Dámske legíny od značky Klimatex s 3/4 dĺžkou. Priedušný materiál so skvelým odvodom potu. Kvetinová potlač po celom obvode. Ošetrené plochými švami pre výraznejšiu pevnosť aj príjemný pocit pri nosení. Reflexné prvky slúžiace na lepšiu rozpoznateľnosť za šerého počasia. Elastický pás so sťahovaním. Ideálne na behanie a aj fitness.

Puma chlapčenské kraťasy Alpha Jersey Shorts B Dark Denim-50%
26 € 13 €

Akcia

Chlapčenské kraťasy Alpha Jersey Shorts B Dark Denim od známej značky prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kraťasy sú z priedušného materiálu, ktorý efektívne odvádza pot. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená názvom značky.

Nike CR7 Y NK DRY SQD PANT 3/4 KP
49,77 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Futbalové nohavice CR7 Y NK DRY SQD PANT 3/4 KP pre väčšie deti sú ako stvorené pre rýchle zmeny smeru na ihrisku. Sú vyrobené z tkaniny odvádzajúci pot a majú pružný zúžený strih.

Puma Active 3/4 Leggings (851778)
29,95 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové 3/4 legíny Puma Active 3/4 Leggings (851778) sú vyrobené z vysoko funkčného materiálu, ktorý pomocou technológie dryCELL absorbuje všetok pot a pomáha Vás tak udržať v suchu počas akejkoľvek fyzickej aktivity.

Puma chlapčenské kraťasy Active Woven Short 5“ B Palace Blue-50%
20 € 10 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské kraťasy Active Woven Short 5“ B Palace Blue od známej značky Puma prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kvalitný materiál efektívne absorbuje všetok pot. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená logom značky.

Puma chlapčenské kraťasy ESS + Summer Shorts Cat B Dark Denim-41%
23 € 13,50 €

Akcia

Chlapčenské kraťasy ESS + Summer Shorts Cat B Dark Denim od známej značky Puma prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kraťasy majú vysoký elastický pás. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená logom značky.