Tommi Puppy Field TRAINING pads 30 ks
10,90 € 8,50 €

Hygienické ultrasavé podložky Puppy Field Training pads s indikátorom vlhkosti pre zvieratá 30 ks v balení.

Tommi Puppy Field SANITARY pads 25ks
12,40 €

Hygienické ultrasavé podložky Puppy Field Sanitary Pads vo veľkosti XL sú určené pre ordinácie i domácnosti.25 ks v balení.

Karlie Háracie nohavičky

Karlie Háracie nohavičky

Hodnotenie: 4,4
9,80 €

Háracie nohavičky pre fenky sú vysoko absorpčné a pohodlné na nosenie. Je možné ich prispôsobiť, sú opatrené elastickou gumičkou. Karlie Háracie nohavičky sú vyrobené z 95 % kvalitnej bavlny.

Earth Rated Stojan so sáčkami s vôňou na psie exkrementy (30 roliek)
44,40 €

Stojan je naplnený sáčkami na psie exkrementy s levanduľovou arómou, ktoré sa vyznačujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Stojan so sáčkami s vôňou na psie exkrementy (30 roliek) nájde využitie aj v ordináciách veterinárov alebo v obchodoch.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, růžový
5,80 €

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, růžový je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, modrý
5,80 € 5,70 €

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, modrý je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, zelený
5,80 €

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, zelený je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, hnědý
5,80 €

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, hnědý je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, žlutý
5,80 €

Novinka

Zásobník na sáčky disponuje kovovým klipem, kterým ho snadno připnete k vodítku. Sáčky ze zásobníku snadným způsobem odvinete. KIWI WALKER Obal s karabinou na sáčky, žlutý je vyroben ze silikonu a využití najde u každého majitele pejsků.

IMAC Vrecká na exkrementy - 70 roliek po 20 vreckách
34,08 € 33,20 €

Nenahraditeľné vrecúška na exkrementy 70 roliek po 20 vreckách od výrobcu IMAC sú skvelým pomocníkom na vašich spoločných prechádzkach s vašimi psími kamarátmi. Toto veľké balenie je s farebnou potlačou, ktorá ľahko spríjemní zber exkrementov. Buďte vždy pripravení.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, s vôňou, 120 ks box
5,73 € 4,80 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, s vôňou, 120 ks box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 300 ks
10,40 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 300 ks sú uložené v krabičke s okienkom, z ktorej sa ľahko odtrhávajú.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 21 roliek
12,60 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 21 roliek box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 300 ks box
10,50 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 300 ks box sú uložené v krabičke s okienkom, z ktorej sa ľahko odtrhávajú.

Earth Rated Zásobník s 1 rolkou bez vône na psie exkrementy
2,29 € 2,20 €

Zásobník na vrecúška disponuje nastaviteľnou páskou so suchým zipsom, ktorá umožňuje pripnutie na tašku, batoh či vodítko. Na háčik na zadnej strane možno zavesiť použité vrecúška. Earth Rated Zásobník s 1 rolkou bez vône na psie exkrementy je skvelý pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 8 roliek
5,73 € 5,20 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 8 rolí sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 8 roliek
6,11 € 5,20 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 8 roliek sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 21 roliek
12,90 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 21 roliek majú v balení celkom 315 vrecúšok.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou, 30 roliek (náhradné)
18,30 €

Náhradné vrecúška na psie exkrementy s levanduľovou arómou sa vyznačujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou 30 roliek (náhradné) box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Zásobník s 1 rolkou s vôňou na psie exkrementy
2,30 €

Zásobník na vrecúška disponuje nastaviteľnou páskou so suchým zipsom, ktorá umožňuje pripnutie na tašku, batoh či vodítko. Na háčik na zadnej strane možno zavesiť použité vrecúška. Earth Rated Zásobník s 1 rolkou s vôňou na psie exkrementy je skvelý pre všetkých majiteľov psov.