Big Soft Wc toaletný papier 2V broskyňa 8+2ks

Big Soft Wc toaletný papier 2V broskyňa 8+2ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Big Soft Broskyňa toaletný papier 8 × 200 útržkov + 2 rolky zadarmo. 2 vrstvy s jemnou vôňou broskýň. Celý popis
8,80 €
Vrátane DPH
Partner: VISO TRADE

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
8.12.2022 - 9.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu VISO TRADE

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 19883712

Popis

Big Soft Broskyňa toaletný papier 8 × 200 útržkov + 2 rolky zadarmo. 2 vrstvy s jemnou vôňou broskýň.

Toaletný papier je nevyhnutnou výbavou každej toalety. Pokiaľ drobnosti ovplyvňujú dôležité veci, verte, že toaletný papier ovplyvní naozaj veľa. Bez toaletného papiera na toalete stratíte aj pracne budovaný dojem z luxusného interiéru.

Medzi výhody toaletného papiera patrí, ľahká použiteľnosť, absorpčná schopnosť, dostupnosť pri toaletách a môže byť spláchnutý vo väčšine krajín, kde je toaletný papier bežný. V oblastiach, kde sú rozšírenejšie vyhnívacie nádrže, a vo väčšine rozvojových krajín je použitý toaletný papier obvykle umiestnený do odpadovej nádoby vedľa toalety, pretože kanalizácia alebo septický (vyhnívací) systém nedokáže toaletný papier spracovať.

Toaletný papier je dostupný v mnohých typoch, farebných variantoch, dekoráciách a štruktúrach, aby vyhovel individuálnym preferenciám. Toaletný papier je typicky vyrobený z recyklovaného papiera. Z hľadiska ochrany prírody by toaletný papier nemal byť bielený, čo by pomohlo znížiť spotrebu dreva a zamorenie vôd.

Dvojvrstvový toaletný papier je štandardom v mnohých krajinách, aj keď jednovrstvový je často dostupný a často propagovaný ako lacnejší. Toaletný papier, zvlášť keď je propagovaný ako „luxusný“, môže byť vatovaný alebo vlnkovaný (razený), navoňaný, zafarbený alebo vzorkovaný, napustený liečivami (s antibakteriálnymi chemikáliami) alebo s aloe atď. Ženám, ktoré sú náchylné na vaginálnu infekciu sa odporúča používať biely neparfumovaný toaletný papier.