Tescoma Blok WOODY pre 13 nožov a nožnice/ocieľku-15%
19,80 €

16,80 €

Akcia

Masívny univerzálny blok na nože Tescoma Woody, ktorý je určený pre 13 nožov a má jeden väčší otvor pre nožnice na hydinu alebo ocieľku. Stojan na nože je vyrobený z prvotriedneho dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis) a umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov.


Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm-20%

Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm

Hodnotenie: 4,5
17,20 €

13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocieľka AZZA 20 cm, ktorá je vyrobená zo špeciálnej brusířské ocele s vysokým obsahom uhlíka. Ergonomická rukoväť pre bezpečné použitie, s očkom pre zavesenie. Určené na brúsenie nožov AZZA a ostatných kuchynských nožov s hladkým ostrím. Záruka 10 rokov.


Tescoma Blok WOODY pre 5 nožov a nožnice (86950)
13,20 €

11,70 €

Akcia

Tescoma blok Woody je vyrobený zo špeciálneho ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis). Je určený pre 5 nožov a nožnice na hydinu. Umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov a zaručuje dokonalú ochranu ich ostrie.


Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT s brúskou-20%
22,20 €

17,70 €

Akcia

Určené pre prehľadné uloženie kuchynských nožov s nerezovou čepeľou na stenu kuchynskej linky. Opatrené silnými magnetmi pre bezpečné uchytenie nožov, s brúskou s diamantovým povrchom pre ich účinné brúsenie.


Tescoma Brúska SONIC

Tescoma Brúska SONIC

Hodnotenie: 5
8,60 €

7,70 €

Akcia

Brúska SONIC TESCOMA je vynikajúca pre ľahké brúsenie kuchynských nožov SONIC a ostatných nožov s hladkým ostrím. Brúsne kotúče z nehrdzavejúcej ocele s vysoko účinným diamantovým povrchom.