CURVER Džbán/termoska z nerezovej ocele LIVING 1,5 l
26,97 €

Elegantná termoska Living značky Curver dokonalá pre domáce použitie, ale aj pre cateringové firmy alebo na konferencie. Dokonale udržuje teplotu ako horúcich, tak aj chladených nápojov.


CURVER cestovný hrnček LIVING 0,45 l
7,36 €

Termohrnček s dvojitými stenami v elegantnej čiernej farbe v sebe spája nadčasový dizajn a ergonómiu. Vezmite si svoj obľúbený nápoj so sebou do kancelárie, školy alebo na cesty!


CURVER Termoska Living 0,5 l
11,06 €

Výrobok s nadčasovým dizajnom je dostupný v čiernej a striebornej farbe. Elegantná termoska ideálna pre udržanie kávy teplej alebo pre uchovanie osviežujúcej chladivosti letnej limonády.


CURVER Termoska Living 1 l
16,98 €

Elegantná termoska ideálna pre udržanie kávy teplej alebo pre uchovanie osviežujúcej chladivosti letnej limonády. Výrobok s nadčasovým dizajnom je dostupný v čiernej a striebornej farbe.


CURVER Termoska z nerezovej ocele Heritage 0,5 l
12,91 €

Termoska zaberie v batohu málo miesta. Vziať si so sebou do práce alebo na výlet jedlo z domu ešte nikdy nebolo jednoduchšie! Termoska s dvojitými stenami z nerezovej ocele sa dokonale hodí k uchovávaniu horúcich nápojov a pokrmov.


CURVER Termoska z nerezovej ocele Heritage 1 l
18,46 €

Praktické riešenie pre všetkých, ktorí myslia na štíhlu líniu ale nielen pre nich! Termoska s dvojitými stenami z nerezovej ocele sa dokonale hodí k uchovávaniu horúcich nápojov a pokrmov.