Banquet Termohrnek cestovní TRAVELER 300 ml, červená
10,04 €
9,65 €

Novinka

Cestovní termohrnek Banquet Traveler je vhodný pomocník pro každého. Ať už cestujete autem či hromadnou dopravou, svůj nápoj si můžete vzít sebou. Jeho vnitřnívnější povrch je nerezový.


Banquet Termohrnek COFFEE 350 ml
9 €

Novinka

Cestovní termohrnek COFFEE 350 ml v hnědé barvě bude vaším společníkem nejen na cestách. Díky vakuovému tělu udrží teplotu vašich nápojů, ať už teplých či studených. A oceníte i nepropustné víčko.


Banquet Termohrnek TRAVELER 350 ml, nerez
8,88 €
8,49 €

Novinka

Cestovní termohrnek BANQUET TRAVELER je praktický pomocník na cesty. Potřebujete si svůj nápoj vzít sebou? Ať už cestujete autem či hromadnou dopravou, s tímto termohrnkem to nebude žádný problém.


Banquet Nerezová Termoska 1 l Avanza Red
9,25 €

Klasická nerezová termoska, ktorú by mal mať každý doma. Dvojplášťová termoska Avanza v červenej metalickej farbe určite neprehliadnete. Jednoduchý clip uzáver a viečko poslúži ako šálka.


Banquet Termoska BE COOL Pig 430 ml
10,68 €

Modrá termoska s maľovaným prasiatkom je to pravé. Termoska z kolekcie BE COOL je vyrobená v tvare plechovky. Do termosky s dvojitou nerezovou stenou sa zmestí až 430 ml nápoja.


Banquet Nerezová termoska s pumpou Culinaria 1,9 l
15,32 €

Termoska Culinaria je vyrobená z nerezu a plastu s vnútornou sklenenou časťou, ktorá vyniká super termoizolačnými vlastnosťami. Výhodou termosky je praktické madlo a výkonná pumpička pre pohodlné nalievanie nápoja.


Banquet Termoska s pumpou Culinaria Lavender 1,9 l
14,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Výhodou termosky je praktické madlo a výkonná pumpička pre pohodlné nalievanie nápoja. Termoska Culinaria je vyrobená z nerezu a plastu s vnútornou sklenenou časťou, ktorá vyniká super termoizolačnými vlastnosťami.


Banquet Termokanvica Akcent 1,4 l
16,04 €

Kanvica je vyrobená z kombinácie nerezu a plastu v príjemnom dizajne, ktorý bude na vašom jedálnom stole vyzerať skvele. Termokanvica Akcent s objemom 1,4 litra značky Banquet.


Banquet Termoska BE COOL Bubbles 300 ml
9,25 €

Do termosky s dvojitou nerezovou stenou sa zmestí až 300 ml nápoja. Silikónové tesnenie so slamkou si rýchlo obľúbite. Štýlová termoska v tvare plechovky BE COOL od značky Banquet.


Banquet Termokanvica Akcent 0,9 l
13,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Termokanvica Akcent s objemom 0,9 litra značky Banquet. Kanvica je vyrobená z kombinácie nerezu a plastu v príjemnom dizajne, ktorý bude na vašom jedálnom stole vyzerať skvele.


Banquet Nerezová Termoska 0,5 l Avanza Red
6,39 €

Dvojplášťovú termosku Avanza v červenej metalickej farbe určite neprehliadnete. Jednoduchý clip uzáver a viečko poslúži ako šálka. Klasická nerezová termoska, ktorú by mal mať každý doma.


Banquet Termoska BE COOL Lemon 430 ml
10,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď ti život prinesie citróny, urob z nich limonádu. Super motív na termoske z kolekcie BE COOL, ktoré sú vyrobené v tvare plechovky. Do termosky s dvojitou nerezovou stenou sa zmestí až 430 ml nápoja.


Banquet Termohrnček cestovný AKCENT 420 ml
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Majte teplý nápoj vždy pri sebe. Termohrnček AKCENT 420 ml od značky Banquet disponuje dvojstenným nerezovým telom, ktoré uchová nápoj teplý alebo studený po dlhšiu dobu. Čierny silikónový rukáv zabraňuje popáleniu.


Banquet Termoska BE COOL Stripes 430 ml
11,60 €
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Majte teplý nápoj vždy pri sebe. Termoska BE COOL Stripes 430 ml od značky Banquet disponuje dvojstenným nerezovým telom, ktoré uchová nápoj teplý alebo studený po dlhšiu dobu. Náustok so slamkou uľahčuje pitie a zabraňuje poliatiu.


Banquet Termoska BE COOL Teenager 430 ml
11,60 €
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Majte teplý nápoj vždy pri sebe. Termoska BE COOL Teenager 430 ml od značky Banquet disponuje dvojstenným nerezovým telom, ktoré uchová nápoj teplý alebo studený po dlhšiu dobu. Náustok so slamkou uľahčuje pitie a zabraňuje poliatiu.


Banquet Termoska BE COOL Owl 430 ml
11,60 €
11 €

Novinka

Majte teplý nápoj vždy pri sebe. Termoska BE COOL Owl 430 ml od značky Banquet disponuje dvojstenným nerezovým telom, ktoré uchová nápoj teplý alebo studený po dlhšiu dobu. Náustok so slamkou uľahčuje pitie a zabraňuje poliatiu.