Frank Green Stainless Steel Wild Ones Rainforest 295ml

Frank Green Stainless Steel Wild Ones Rainforest 295ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Frank Green je keramický termohrnček, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a nepretečie. Chceš byť vlastníkom tohto štýlového Austrálčana? Celý popis
40 €
Vrátane DPH

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu Lázeňská káva s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11176227

Popis

Jednorazové tégliky alebo plasty sú škodlivé pre životné prostredie. Frank Green je eco-friendly a na konci svojho života je recyklovaný. Materiály použité na výrobu sú zdravotne nezávadné a šetrné k životnému prostrediu, navyše sú odolné voči škvrnám a zápachu.

Eco-friendly Frank

Termoska Frank Green je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Vnútorný obal má keramické prevedenie, ktoré má vákuovo izolovanú trojitou stenu, ktorá zaisťuje dokonalú kontrolu teploty, aby nápoj zostal horúci alebo teplý po dobu až 12 hodín.

dizajnový kúsok

Frank nie je len tak hocijaká termoska, ide o dizajnový kúsok, ktorý je odolný proti rozliatiu. Viečko je guľaté a je vyrobené tak, aby tok tekutiny bol optimálny. Stačí len rukou stlačiť tlačidlo pre otvorenie alebo uzatvorenie a môžete si vychutnať svoj nápoj.

prehliadka farieb

Kolekcia farieb je inšpirovaná moderným dizajnom a štýly. Paleta farieb je oslavou ročného obdobia. Odtiene Franka osloví snáď každého, ponúka nepreberné množstvo farebných odtieňov.

najobľúbenejšie Austrálčan

Frank je Austrálčan z Melbourne, jeho život sa začal v roku 2013 a od tej soby sa stal v Austrálii jedným z najobľúbenejších. Zaujal ťa tento štýlový, pestrofarebný  termohrnček ? Tak neodkladaj a tiež si jeden kúp!