Frank Green Original Khaki 340 ml

Frank Green Original Khaki 340 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Frank Green je dizajnový, ľahký a funkčné. Padne priamo do ruky a nepretečie. Chceš byť vlastníkom tohto štýlového Austrálčana? Celý popis
28 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5 kusov

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Lázeňská káva s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12100813

Popis

Jednorazové tégliky alebo plasty sú škodlivé pre životné prostredie. Frank Green je eco-friendly a na konci svojho života je recyklovaný. Materiály použité na výrobu sú zdravotne nezávadné a šetrné k životnému prostrediu, navyše sú odolné voči škvrnám a zápachu.

Ekologický Frank

Rad  Original  je u Frank Green základom všetkého. Ich hlavná myšlienka bola udržať ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Použili  materiály  vysokej kvality, ktoré pomáhajú k udržaniu tepla  vnútri téglika. Termo plast  má preto tiež využitú  dvojitú vrstvu .

Dizajnový kúsok

Frank nie je len tak hocijaká termoska, ide o dizajnový kúsok, ktorý je odolný proti rozliatiu. Viečko je guľaté a je vyrobené tak, aby tok tekutiny bol optimálny. Stačí len rukou stlačiť tlačidlo pre otvorenie alebo uzatvorenie a môžete si vychutnať svoj nápoj.

Prehliadka farieb

Kolekcia farieb je inšpirovaná moderným dizajnom a štýly. Paleta farieb je oslavou ročného obdobia. Odtiene Franka osloví snáď každého, ponúka nepreberné množstvo farebných odtieňov.

Najobľúbenejšie Austrálčan

Frank je Austrálčan z Melbourne, jeho život sa začal v roku 2013 a od tej soby sa stal v Austrálii jedným z najobľúbenejších. Zaujal ťa tento štýlový, pestrofarebný  termohrnček?