Craft Set Baselayer JR

Craft Set Baselayer JR

Hodnotenie: 5
37,92 €
35,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský funkčný set Craft Baselayer JR je vhodný pre šport i každodenné nosenie v chladnejšom počasí. Spoľahlivo funguje ako spodná vrstva pri zjazdovom lyžovaní či snowboardingu.


Devold Duo Active Junior Zip Neck
51,81 €
48,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Devold Duo Active Junior Zip Neck je detský rolák s krátkym zipsom. Vďaka hrejivým vlastnostiam Merino vlny je ideálny pre zimné športové aktivity.


Craft Triko Active Comfort JR LS
32,68 €
30,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětské funkční triko Craft Active Comfort LS určené pro širokou škálu sportovních aktivit v chladném počasí. Díky módnímu melíru a celkovému designu je vhodné také na běžné nošení.


Craft Triko Mix and Match JR
21,07 €
19,70 €

Výpredaj

Dětské funkční triko Craft mix and match určené pro širokou škálu sportovních aktivit v chladném počasí. Díky netradičním módním vzorům je možné dosáhnout originálního vzhledu.


Devold Duo Active Junior Zip Neck
51,81 €
48,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Devold Duo Active Junior Zip Neck je dětský rolák s krátkým zipem. Díky hřejivým vlastnostem Merino vlny je ideální pro zimní sportovní aktivity.


Sensor Merino DF Bear detské tričko dl.rukáv
28,95 €
26,60 €

Výpredaj

Sensor Merino Double Face detské tričko s dlhým rukávom a originálnou potlačou kombinuje polyester na vnútornej strane a Merino vlnu na vonkajšej. Tričko je možné použiť obojstranne a je ideálne pre športovanie aj v extrémnych klimatických podmienkach.


Ulvang triko jr. 50Fifty 2.0
39,04 €
38,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětské tričko s dlouhým rukávem Ulvang 50Fifty 2.0 je teplé spodní tričko vhodné pro kluky i holky s citlivou pokožkou. Je vyrobeno z kvalitního dvouvrstvého úpletu Jacquart.