TrueLife Care Q7

TrueLife Care Q7

Hodnotenie: 4,7
72,30 € 65,80 €

Novinka

Bezkontaktný teplomer TrueLife Care Q7 využíva moderné technológie infračerveného žiarenia, čím dosahuje behom okamihu veľmi presné výsledky. Teplomer postačí priblížiť k predmetu a do jednej sekundy získate spoľahlivý výsledok merania.

Rohnson bezkontaktní teploměr A200
86,90 € 63,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezkontaktní teploměr A200 od značky Rohnson změří teplotu v 1 vteřině. Je vybaven funkcí paměti až 25 měření, indikací slabé baterie i automatického vypnutí po 30 vteřinách.

Teplomer bezkontaktné Bokang BK8005
57,10 €

Novinka

Bezkontaktný infračervený teplomer BK-8005 uľahčí meranie telesnej teploty u detí i dospelých. Meranie je presné, ľahké, rýchle a hygienické (bez dotyku). Prístroj uchová až 32 meraní, má podsvietený displej a praktický tvar zaručuje pohodlné meranie. .

Geratherm Rapid

Geratherm Rapid

Hodnotenie: 4,1
9,40 € 5,90 €

Novinka

Extra rýchly a presný digitálny teplomer Geratherm Rapid, ktorý zmeria teplotu detí i dospelých počas 9 sekúnd. Teplomer je vďaka pozlátenému čidlu antialergický, má akustický alarm v prípade horúčky, funkciu automatického vypnutia, veľký LCD displej, ohybný koniec a je vodeodolný. Automaticky ukladá poslednú nameranú hodnotu do pamäti teplomera.

Suavinex TEPLOMĚR do vany HYGGE
5,50 €

Novinka

Teploměr do vany HYGGE značky Suavinex je praktický pomocník při koupání miminka. Během koupání sleduje teplotu vody a vy tak máte neustály přehled. Tvar zajíčka zaujme všechny malé děti a zpříjemní jim tak koupání.

Teplomery pre deti

Spoľahlivý teplomer pre deti ľahko odhalí horúčku za všetkých okolností. Aká je u detí bežná teplota, zvýšená teplota a kedy sa jedná o horúčku, ktorú treba riešiť?

Aká je normálna telesná teplota u detí?

Tabuľka telesnej teploty u detí:

Teplota v °C Určenie
36 - 37 °C normálna teplota
37 - 38 °C zvýšená teplota
38 °C a viac horúčka

U detí sa telesná teplota počas popoludnia až večera mierne zvyšuje.