TrueLife Care Q7-47%

TrueLife Care Q7

Hodnotenie: 4,4
72,30 € 38,30 €

Akcia

Bezkontaktný teplomer TrueLife Care Q7 využíva moderné technológie infračerveného žiarenia, čím dosahuje behom okamihu veľmi presné výsledky. Teplomer postačí priblížiť k predmetu a do jednej sekundy získate spoľahlivý výsledok merania.

iHealth PT3 - bezkontaktný teplomer
64,70 €

Akcia

PT3 – bezkontaktný teplomer od značky iHealth je spoľahlivým pomocníkom pre meranie telesnej teploty, ktorú zmeria už za 1 sekundu. Vďaka infračervenej technológii je možné teplotu merať bezkontaktne a obmedziť tak šírenie vírusov. Vibrácie upozornia na nameranú teplotu a dieťatko tak nemusíte v noci budiť.

Thermometer Model 306

Thermometer Model 306

Hodnotenie: 3,9
72,30 € 64,70 €

Akcia

Bezkontaktný teplomer Model 306 zmeria teplotu do 1 sekundy. Je vybavený funkciou pamäte až 10 meraní, indikáciou slabej batérie aj automatického vypnutia do 1 minúty.

Bezkontaktný teplomer JXB-178-23%
75,10 € 57,10 €

Akcia

Bezkontaktný teplomer 3v1 na meranie teploty tela, povrchu a okolie je vybavený funkciou pamäte až 32 meraní, automatického vypnutia a 3 možnosťami farebného podsvietenia v prípade vyšších teplôt.

Microlife NC100

Microlife NC100

Hodnotenie: 4,5
50,90 € 42,50 €

Bezkontaktný infra teplomer NC100 umožňuje rýchle meranie telesnej teploty. Prístroj pri každom zapnutí vykonáva samočinný test, ktorý zaručí vždy presné meranie. Je určený pre osoby všetkých vekových skupín. Teplomer je možné použiť aj u spiaceho dieťaťa, ktoré nie je treba budiť.

Microlife NC 200 bezkontaktný teplomer
58,90 € 54,90 €

Pokrokový bezkontaktný teplomer značky Microlife zaistí spoľahlivé meranie teploty. Veľký displej s dátumom aj časom spolu s farebným podsvietením displeja prispeje k ľahkej manipulácii počas prevádzky.

Canpol babies teplomer na kúpanie FISH
4,90 €

Teplomer na kúpanie na kontrolu teploty vody v pripravovanom kúpeli pre bábätko. Canpol babies Teplomer na kúpanie FISH v tvare rybičky je presný, spoľahlivý a s dobre čitateľnou stupnicou. Trubička teplomeru je zapustená v tele rybičky tak, aby sa k nej dieťa nedostalo. Je veľmi bezpečný, pretože neobsahuje ortuť.

Rohnson bezkontaktný teplomer A200
86,90 € 45,90 €

Bezkontaktný teplomer A200 od značky Rohnson zmeria teplotu v 1 sekunde. Je vybavený funkciou pamäte až 25 meraní, indikáciou slabej batérie aj automatického vypnutia po 30 sekundách.

PexiMED Digitálny teplomer EBT-1 cumeľ
5,63 €

Detský teplomer značky pexiMED s bezpečnostným atestom SZÚ meria teplotu cezcumlík, takže je možné zistiť aktuálnu teplotu, aj keď dieťatko zrovna spinká. Teplomer disponuje funkciou upozornenia na zvýšenú teplotu nad 37 stupňov.

Babys CONTEC TP500, Bezdotykový teplomer s meraním až do -20°C
24,96 €

Bezdotykový teplomer ukazuje výsledok za menej ako sekundu s presnosťou na 0,1. Jeho najväčšou výhodou je zníženie kontaktu človeka a zariadenia na takmer nulovú hodnotu. Výsledky sú spoľahlivé aj pri vonkajších meraniach až do –20 ° C.

HeTaiDa Teplomer bezkontaktný HTD8813-47%
72,60 € 38 €

Akcia

Bezkontaktný teplomer ideálny na meranie teploty deťom disponuje prehľadným displejom, ktorý v prípade zvýšených teplôt zmení farbu. Teplomer je tiež vybavený praktickou funkciou automatického vypnutia po približne 18 sekundách nečinnosti.

Reer Infrač.teplomer ColourSoft 3v1
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Teplomer, ktorý slúži na meranie telesnej teploty, vody na kúpanie alebo teploty pokrmov. Vďaka infračervenej technológii je bezkontaktný a rýchly – výsledok uvidíte už za 1 sekundu. Reer infrač.teplomer ColourSoft 3v1 disponuje prehľadným displejom, ktorý je podsvietený, teda ho uvidíte aj v tme. Pri bežnej teplote svieti zeleno, pri zvýšenej oranžovo a pri horúčke červeno.

Reer Teplomer Tučniak digitálny 2v1
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Hravý teplomer v tvare tučniaka zaujme svojím univerzálnym prevedením. Je totiž vhodný nielen na meranie vody, ale aj vzduchu v miestnosti. Jeho výhodou je jednoduché a intuitívne ovládanie. Reer teplomer tučniak digitálny 2v1 umožňuje rozsah merania na škále 0 °C až 50 °C s presnosťou +/- 1 °C. Vďaka vizuálnym a akustickým signálom umožní bábätku bezpečné kúpanie.

TrueLife Bezkontaktný teplomer TrueLife Care Q7
79,10 € 39,60 €

Bezkontaktný teplomer TrueLife Care Q7. Využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak behom okamihu veľmi presných výsledkov. Teplomer stačí priblížiť k predmetu a do jednej sekundy získate výsledok merania.

Bebe-jou Kúpací teplomer Leopard
7,90 €

Teplomer rýchlo a účinne zmeria teplotu vody vo vaničke. Súčasťou je veľký číselník, vďaka ktorému možno ľahko vidieť výsledok. Bebe-jou Kúpací teplomer Leopard je opatrený šípkami, ktoré vymedzujú optimálnu teplotu, ktorú by voda mala mať. Bez ortuti.

Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer
58,90 € 50,90 €

IR NC 150 čelový bezkontaktný teplomer od značky Microlife je vysoko kvalitný výrobok využívajúci moderné technológie a bol klinicky testovaný podľa medzinárodných noriem. Teplomer je ideálny na meranie teploty druhej osoby.

PexiMED Digitálny teplomer ECT-3 ohybný
3,70 €

Rýchly a presný digitálny teplomer značky pexiMED je vybavený flexibilnou, mäkkou špičkou. Teplomer disponuje funkciou upozornenia na zvýšenú teplotu, automatickým vypnutím aj pamäťou posledného merania.

ABFARMIS Bezkontaktný digitálny infračervený teplomer
37 € 31,50 €

Akcia

Infračervený bezkontaktný teplomer je vhodný ako pre meranie ľudskej telesnej teploty, tak pre meranie teploty povrchov, miestnosti aj vody či mlieka. Už nemusíte svoje dieťa budiť zo spánku, stačí teplomer priložiť a nameraná teplota sa vám ukáže v priebehu jednej sekundy.

Microlife NC 400 bezkontaktný teplomer Delfín
45,90 €

Bezkontaktný teplomer NC 400 značky Microlife je skvelým pomocníkom každej domacnosti predovšetkým s deťmi. Rýchle a spoľahlivé meranie telesnej teploty vám uľahčí meranie vášho dieťaťa bez nutnosti prebúdzanie zo spánku. Unikátny detský dizajn delfína si obľúbia aj vaše deti.

iHealth PT2L – bezkontaktní teploměr, 1s
47,50 €

iHealth PT2L je veľmi presný bezdotykový teplomer, ktorý s nima tepelné vyžarovanie v infračervenom pásme z povrchu čela. Vďaka niekoľkým zohraným senzorom sa dozviete výsledok behom 1 sekundy. Dizajn teplomera PT2L počíta s hygienickým neinvazívnym meraním.

Geratherm Non Contact

Geratherm Non Contact

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

Bezkontaktný infračervený teplomer Geratherm non Contact vám uľahčí meranie ako telesnej teploty u detí a dospelých, tak i teploty predmetov, povrchov a ďalších. Inovačná infračervená technológia zaručuje rýchle, presné a hygienické merania (bez dotyku objektu) v priebehu niekoľkých sekúnd. Prístroj uchová až 30 nameraných hodnôt.

Lorelli INFRAČERVENÝ TEPLOMER NA ČELO ALEBO UCHO
31,30 € 26,90 €

Infračervený teplomer na čelo a ucho značky Lorella je skvelým pomocníkom každej domácnosti. Je navrhnutý tak, aby presne a rýchlo zmeral telesnú teplotu vo zvukovode alebo na čele. Jeho využitie je ideálne nielen u detí, ktoré nemusíte už budiť kvôli meraniu teploty, ale svoje využitie nájde aj u dospelých.

Microlife Cloc SK-T008 Profesionálne bezkontaktný infra teplomer
98,50 € 58,10 €

Cloc SK-T008 Profesionálne bezkontaktný infra teplomer pre meranie presnejšie teploty bez dotyku s meraným objektom. Umožňuje meranie bez rušenia spiaceho deťom. Meria aj povrchovú teplotu predmetov, kúpeľ, detskú stravu a teplotu v miestnosti. Okamžité meranie za menej ako 1 sekundu.

Bebe-jou Lou-Lou
7,90 €

Kúpací teplomer Bébé-jou je veľmi presný a ľahko sa používa. Bébé-jou odporúča teplotu kúpania 37 stupňov Celzia. Na teplomere je ideálna teplota pre detský kúpeľ je vyznačená malými šípkami. Vďaka veľkému číselníku môžete ľahko vidieť teplotu. Teplota miestnosti, v ktorej sa vaše dieťa kúpe, by mala mať najmenej 23 stupňov Celzia.

Teplomer je veľmi bezpečný, neobsahuje ortuť, a meracia trubička je chránená plastom. Milá potlač s motívom od Bébé-Jou zaujme dieťa pri kúpaní a dáva priestor na mnohým vodným zábavám.

Microlife MT 1931 GT 60-sekundový teplomer s antialergickou špičkou
5,40 €

Digitálny teplomer MT 1931 GT značky Microlife je skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Jednoduché a praktické používanie vám uľahčí meranie telesnej teploty dospelých aj detí. Pružný merací hrot sa postará o bezpečné používanie aj u pacientov s alergiou.

SHNUGGLE PEBBLE digitálny teplomer
23 €

PEBBLE digitálny teplomer od značky Shnuggle má moderný dizajn inšpirovaný prírodou a rozžiari tak každú kúpeľňu. Svetielko v tvare srdiečka farebne upozorní na ideálnu teplotu vody. Teplomer môžete použiť nielen na meranie teploty vody, ale aj teploty v miestnosti.

Vitammy SKY čelový a ušný teplomer 1 sekundový
23,44 €

Multifunkčný čelový a ušný teplomer Vitammy Sky. Jeho prednosťou je nielen presnosť, ale aj rýchlosť merania za 1 sekundu. Meria teplotu tela na čele, v uchu a rovnako s ním môžete merať teplotu nápojov a povrchovú teplotu predmetov. Pamäť na posledných 30 meraní. Automatické vypnutie a indikáto

Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi
8,70 €

Microlife MT 808 8-sekundový teplomer flexi na super rýchle, jemné a pohodlné meranie telesnej teploty. Prediktívne technológie pre rýchle a presné meranie. Teplomer má Extra veľký displej, ohybnú špičku jemnú na dotyk. .

Novama 4HEAD HTD8813 Profesionálny bezdotykový teplomer
28,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezkontaktný infračervený teplomer NOVAMA 4HEAD reaguje na súčasnú situáciu. Môže byť úspešne použitý ako na intenzívne, tak aj na časté kontrolné meranie v zdravotníckych zariadeniach aj doma na diagnostiku sezónnych infekcií.

iQ-Tech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teplomer
77,40 € 75 €

iQtech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teplomer s medicínskou presnosťou merania je vybavený funkciou pamäte pre uloženie 20 sád nameraných dát. Teplomer je prispôsobený pre meranie ľudskej pokožky, teploty objektu a kontinuálneho snímania teploty.

HeTaiDa HTD 8813 Bezkontaktný teplomer
28,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronický bezkontaktný teplomer HeTaiDa HTD 8813 meria teplotu bez množenia vírusov, baktérií a iných mikroorganizmov.

Thermofocus Teplomer bezkontaktný VisioFocus 06400
85 € 82 €

Unikátny bezkontaktný teplomer VisioFocus je jediným teplomerom na svete s možnosťou projekcie teploty priamo na čele či inej časti tela. Je ideálny pre meranie telesnej teploty najmä u detí, ale aj dospelých. Vďaka jedinečnému a patentovanému optickému zameriavaciemu systému teplomer určí správnu vzdialenosť medzi teplomerom a meraným miestom.

Vicks VNT200 Bezdotykový teplomer s technológiou Fever InSight
37,02 €

Čelový teplomer Vicks poskytuje inovatívnu, klinicky overenú technológiu, ktorá uľahčuje meranie teploty pre rodičov aj pre deti. Čelo je ideálne na vykonávanie neinvazívnych meraní teploty. Jednoduchým posunutím prístroja cez čelo získate okamžité presné meranie.

Helpmation Bezdotykový teplomer Helpmation JXB308
55,40 €

Presný bezdotykový teplomer Helpmation bezkontaktne zmeria teplotu ľudského tela detí aj dospelých, teplotu povrchu predmetov, teplotu fliaš s detskou výživou, teplotu kúpeľa alebo izbovú teplotu do 1 sekundy za pomoci najmodernejšej infračervenej technológie.

Chicco Teplomer digitálny Rectal-48%
14,77 € 7,60 €

Akcia

Digitálny teplomer Chicco Rectal akusticky alarmuje teplotu vyššiu ako 37,8 °C (= 100,0 °F). Posledné meranie máte možnosť uložiť a nechýba ani ochranný kryt teplomeru. Teplomer využívajte od narodenia až do 2 rokov dieťaťa.

PexiMED Digitálny teplomer ECT-1 s alarmom
4,50 €

Spoľahlivý digitálny teplomer značky pexiMED je dodávaný s cestovným puzdrom. Teplomer disponuje funkciou upozornenia na zvýšenú teplotu, automatickým vypnutím aj pamäťou posledného merania.

BRAUN ThermoScan 3 IRT3030 ušný teplomer
28,51 €

Teplomer určený pre náročných spotrebiteľov so systémom merania doporučovaným lekármi. Rýchly a presný. Presné meranie za 1 sekundu. Meria infračervené teplo, ktoré produkuje bubienok a okolité tkanivá s klinicky dokázanou presnosťou.

Esperanza Viacúčelový bezkontaktný teplomer
51,40 € 33,60 €

Teplomer meria telesnú teplotu na rôznom povrchu. Má poplachovú funkciu s podsvietením v rôznych farbách, keď je nameraná teplota mimo normu. Zariadenie potrebuje na vykonanie merania a zobrazenie výsledku na LCD displeji iba 1 sekundu.

Infračervený bezkontaktný teplomer-22%
46,80 € 36,10 €

Akcia

Infračervený bezkontaktný teplomer je vhodný ako na meranie ľudskej telesnej teploty, tak pre meranie teploty povrchov pokrmov či vody. Už nemusíte svoje dieťa budiť zo spánku, stačí teplomer priložiť a nameraná teplota sa vám ukáže na podsvietenom LED displeji.

Vitammy FLASH HTD8816C, Bezkontaktný teplomer s technológiou obojsmerného merania
30,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálny pre profesionálne a  pandemické aplikácie (Covid 19). Moderný dizajn a pokročilé bezkontaktné meranie to je inovatívny bezkontaktný teplomer Vitammy Flasch. Najnovšia technológia merania pozostáva z 2 meracích metód, dizajnérskej úpravy a rady užitočných funkcií.

Bebe-jou Kúpací teplomer Rainbow Sky
7,90 €

Ideálny pomocník pri kúpaní dieťaťa. Detský teplomer do vody od rýchlo zmeria teplotu vody vo vaničke a jediným pohľadom vidíte, či má voda pre dieťa ideálnu teplotu.

Reer Teplomer Express s ohybnou špičkou
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pomôcka na zistenie telesnej teploty, opatrená ohybným koncom. Hlavnou výhodou je krátka doba merania (iba 10 sekúnd), vďaka čomu je teplomer vhodný aj pre veľmi nepokojné deti. Reer teplomer Express s ohybnou špičkou má čitateľný osvetlený displej, vďaka čomu je možné použitie aj v noci.

DBB Remond Súprava dvoch teplomerov-19%
15,40 € 12,40 €

Akcia

Spoľahlivá súprava dvoch lekárskych teplomerov na doma i na cesty. Prehľadný digitálny displej vás informuje o teplote celej rodiny a pre najmenších je tu cumlíkový teplomer. Rýchle pohodlné meranie do 10 sekúnd.

DBB Remond Elektronický teplomer do kúpeľa ryba
15 €

Praktický teplomer, ktorý zmeria teplotu vody pri kúpaní vášho dieťatka vo vaničke, aby bola dostatočne teplá alebo v bazéniku vonku na záhrade, aby bola osviežujúca. S týmto teplomerom sa nemusíte báť farebný displej jasne indikuje horúcu vodu alebo studenú vodu. Meria aj teplotu v mísnosti.

Teplomery pre deti

Spoľahlivý teplomer pre deti ľahko odhalí horúčku za všetkých okolností. Aká je u detí bežná teplota, zvýšená teplota a kedy sa jedná o horúčku, ktorú treba riešiť?

Aká je normálna telesná teplota u detí?

Tabuľka telesnej teploty u detí:

Teplota v °C Určenie
36 - 37 °C normálna teplota
37 - 38 °C zvýšená teplota
38 °C a viac horúčka

U detí sa telesná teplota počas popoludnia až večera mierne zvyšuje.