Počet nájdených produktov: 42

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

TrueLife Care Q7

TrueLife Care Q7

Hodnotenie: 4,5
29,90 €

Bezkontaktný teplomer TrueLife využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak v priebehu okamihu veľmi presné výsledky. Teplomer stačí priblížiť k predmetu na vzdialenosť 5 – 8 cm a do jednej sekundy získate výsledok merania. Možno merať aj teplotu povrchov, použitie možné aj pre zvieratá.


Microlife NC100

Microlife NC100

Hodnotenie: 4,5
34,90 €

Bezkontaktný infra teplomer NC100 umožňuje rýchle meranie telesnej teploty. Prístroj pri každom zapnutí vykonáva samočinný test, ktorý zaručí vždy presné meranie. Je určený pre osoby všetkých vekových skupín. Teplomer je možné použiť aj u spiaceho dieťaťa, ktoré nie je treba budiť.


Albert Teplomer BabyTemp bezkontaktné
28,40 €

Teplomer bezkontaktný BabyTemp je určený na meranie telesnej teploty, teploty povrchov, okolie alebo tekutín.


BEURER Bezkontaktný teplomer FT 90
54,10 €

Bezkontaktný teplomer FT 90 je veľmi vhodný pre meranie teploty detí – meranie je bezkontaktné a teplota sa sníma z čela.


Geratherm Teplomer bezkontaktné Non Contact
28,50 €
27,30 €

Akcia

Teplomer bezkontaktný infračervený Non Contact vám uľahčí meranie ako telesnej teploty u detí a dospelých, tak i teploty predmetov, povrchov a ďalších.


Geratherm Teplomer sklenený bazálnej s Gali
12,50 €

Teplomer sklenený bazálny s Gali je vhodným pomocníkom k prirodzenému plánovanie rodiny – pomocou teplomera môže žena pravidelne zisťovať svoje plodné a neplodné dni.


Geratherm Teplomer ucho / čelo Duotemp zelený
24,90 €

Teplomer ucho / čelo Duotemp zelený je infračervený multifunkčný digitálny teplomer 3v1, ktorý je určený pre meranie teploty v uchu a na čele a tiež pre meranie povrchovej teploty. .


Helpmation Bezdotykový teplomer RC006
34 €

Bezdotykový teploměr RC006 změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou apod.


Helpmation Bezdotykový teplomer RC8
32 €

Bezdotykový teplomer RC8 vám poskytne presné meranie teploty detí i dospelých, teploty povrchov, kúpele a izbovú teplotu.


Helpmation Bezdotykový teplomer RC9
30 €

Bezdotykový teploměr RC9 bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých nebo teplotu povrchu předmětů, teplotu dětských lahviček do 1 sekundy za pomoci nejmodernější IR technologie.


Medisana Multifunkčný teplomer TM 750
35 €

Multifunkčný teplomer TM 750 meria teplotu v uchu a na čele, navyše zmeria tiež izbovú teplotu a teplotu povrchov.


Microlife Bazálny teplomer MT 16C2
7 €

Bazálny teplomer MT 16C2 je vhodný pre určenie plodných a neplodných dní – plánovanie rodičovstva. .


Microlife Teplomer MT 800 digitálny 10 sekundový
7,80 €

Teplomer MT 800 digitálny 10 sekundový s pružným meracím hrotom pre bezpečné používanie je vhodný na rýchle, jednoduché a praktické merania. .


Microlife Teplomer MT 850 digitálny 8 sekundový 3v1
8,60 €

Teplomer MT 850 digitálny 8 sekundový 3v1 s pružnou antialergickou meracej špičkou pre bezpečné používanie je vhodný na rýchle, jednoduché a praktické merania. .


Microlife Teplomer NC 200 digitálny bezkontaktný
37,70 €

Teplomer NC 200 digitálny bezkontaktný je pokrokový teplomer s modrým osvetlením miesta merania pre jednoduchšie použitie cez deň a tiež v noci. .


Omron Teplomer GentleTemp 720 čelné 3v1
38,90 €

Teplomer GentleTemp 720 čelné 3v1 zmeria telesnú teplotu na čele, izbovú teplotu i teplotu povrchov (napr. Detskej stravy).


Rossmax Inhalátor kompresorový NI60
50,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Inhalátor kompresorový NI60 v provedení v podobě pejska bude dobrým pomocníkem i pro malé děti.


SANITAS Teplomer SFT 65 multifunkčné 6v1
35,90 €

Teploměr SFT 65 multifunkční 6v1 je multifunkční teploměr vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Pomocí toho teploměru můžete během několika vteřin změřit tělesnou teplotu v uchu nebo na čele, ale i povrchovou teplotu předmětů či kapalin.


Thermofocus Bezkontaktný teplomer VisioFocus 06400
71,10 €
+ doprava zadarmo

Teplomer VISIOFOCUS zmeria teplotu ľudského tela, predmetov alebo tekutín od 1–55 ° C. Teplomer ponúka možnosť projekcie teploty priamo na čele či meranom predmetu. Teplomer vďaka svojmu patentovanému optickému zaměřovacímu systému určí správnu vzdialenosť medzi teplomerom a meraným miestom. .


TOPCOM Teplomer do vody 200 Duck
11,30 €

Teploměr do vody 200 Duck v podobě malé roztomilé kačenky vám ukáže, zda má dětská koupel ideální teplotu.


Albert Bezkontaktný teplomer BabyTemp
47,74 €

26,98 €

Infračervený teplomer na meranie telesnej teploty, teploty povrchov, okolia alebo tekutín je vybavený pamäťou na 30 meraní a vďaka bezkontaktnému meraniu zmeria nerušene teplotu vášho dieťaťa aj počas spánku. Teplomer má jednoduché intuitívne ovládanie a dobre čitateľný podsvietený displej.