Wilson Monfils Tour 100-34%
119,42 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Wilson Monfils Tour 100 je odľahčená tenisová raketa s technológiou Double Hole a priechodkami Iso-Zorb. Výborná voľba pre hráčov preferujúcich hru po celom kurte.


Head Graphene XT Speed Elite
179,63 €

116,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa Head XT Graphene Speed Elite je novinka z radu Novaka Djokoviča. Nová technológia ponúka lepšie rozloženie hmotnosti, hrateľnosť a ovládateľnosť pre stredne pokročilých hráčov. Raketa je dodávaná bez výpletu.


Wilson Federer 100
59,52 €
54,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Wilson Federer 100 je rekreačná tenisová raketa inšpirovaná výberom rakiet Rogera Federera. Geometria rámu pozdĺž strunového lôžka umožňuje viac razantnejšie údery.


Wilson Federer Tour 105
89,47 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Wilson Federer Tour je inšpirovaná výberom tenisových rakiet Rogera Federera. Neuveriteľný cit pri hre so správnou mierou razancie pre údery von z kurtu.


Wilson Monfils 100
59,52 €

35,20 €

Wilson Monfils 100 je tenisová raketa pre rekreačných hráčov. Ideálna rovnováha medzi hrateľnosťou a razanciou, ktorá vyhovuje väčšine amatérskym hráčom.


Head MX Cyber Elite blue-33%
60,18 €

39,90 €

Výpredaj

Tenisová raketa Head MX Cyber Elite blue je skvelou voľbou pre príležitostných rekreačných hráčov a hráčky. Raketa má univerzálne vyváženie pre všestranných hráčov. Skvelý pomer cena / výkon.


Head Ti.Instinct Comp
45,77 €
42,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Head Ti.Instinct Comp je skvelá voľba pre príležitostných hráčov tenisu. Tenisová raketa pre začínajúcich a rekreačných hráčov, navyše v dizajne nového modelu Tomáša Berdycha.


Wilson Burn Pink 25 Rkt-24%
39,74 €

29,90 €

Výpredaj

Wilson Burn Pink je juniorská výkonnostný raketa určená pre pokročilých hráčov. Raketa je vhodná pre juniorov s výškou okolo 130 cm. Raketa je veľmi ľahká a je vyrobená z kvalitného materiálu.


Head MX Cyber Tour red
82,89 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa Head MX Cyber Tour red je skvelou voľbou pre rekrečného a športovo rekračného hráča tenisu. Vaše prvé kroky na kurte určite nebudú poslednými.


Head Speed 25
57,31 €

40,90 €
+ doprava zadarmo

Juniorská raketa Head Speed 25 z radu Novaka Djokoviča prináša juniorom vo veku 8 – 10 rokov perfektnú rýchlosť a kontrolu, ktorú potrebujú pre ich hru.


Head Speed 26
65 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Juniorská raketa Head Speed 26 z radu Novaka Djokoviča prináša juniorom vo veku 9 – 11 rokov perfektnú rýchlosť a kontrolu, ktorú potrebujú pre ich hru.


Wilson Burn Team Tns Rkt 25
39,74 €
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Wilson Burn Team je juniorská výkonnostná raketa určená pre pokročilých hráčov. Raketa je vhodná pre juniorov s výškou okolo 130 cm. Dizajn inšpirovaný modelom pre dospelých hráčov.


Head Speed 23
49,62 €

38,90 €

Juniorská raketa Head Speed 23 z radu Novaka Djokoviča prináša deťom vo veku 6 – 8 rokov perfektnú rýchlosť a kontrolu, ktorú potrebujú pre ich hru. Raketa je dodávaná s výpletom a s obalom na hlavu.


Wilson Federer Team 105
58,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis s kulatým rámem disponuje technologií Stable Shaft, díky které budou vaše údery bez vibrací. Je vhodná pro komfortní celodvorcovou hru. Wilson Federer Team 105 využijí hráči na všech úrovních.


Wilson Fusion Xl
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Raketa na tenis disponuje systémem Stop Shock Sleeves, který pohlcuje nepříjemné vibrace. Sweet spot alias středový bod je díky V-Matrix technologii velký a zajistí potřebnou razanci. Wilson Fusion Xl využijí především rekreační hráči.


Wilson Court Zone Lite
29,90 €

Raketa na tenis disponuje systémem Stop Shock Sleeves, který pohlcuje nepříjemné vibrace. Je vhodná pro jistou hru s dostatkem razance. Wilson Court Zone Lite využijí především rekreační hráči.


Wilson Tour Slam Lite
29,90 €

Raketa na tenis disponuje systémem Stop Shock Sleeves, který pohlcuje nepříjemné vibrace. Obsahuje delší struny, které zvyšují razanci úderu. Také má vyšší hlavu, která pomůže vychytat i vzdálenější míčky. Wilson Tour Slam Lite využijí především rekreační hráči.


Wilson Burn Team 100 Lite Rkt W/O Cvr
140 €

108,90 €
+ doprava zadarmo

Výkonnostná tenisová raketa, ktorá je inšpirovaná výkonom a dizajnom rakety Burn. Wilson Burn Team 100 Lite Rkt W/O Cvr poteší hráčov všetkých úrovní mimo iného razanciou, ktorú poskytuje pri hre od základnej čiary.


Head Graphene XT Instinct S-33%
168,85 €

112,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tenisová raketa Head Graphene XT Instinct S je z kolekcie Tomáša Berdycha. Odľahčená verzia prináša skvelú manévrovateľnosť v kombinácii so silou a neskutočným komfortom. Skvelý pomer cena / výkon.


Head TI Radical Elite
50,70 €
46,95 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Head Ti Radical Elite je skvelou voľbou pre príležitostných rekreačných hráčov a hráčky. Skvelý pomer cena/výkon. V dizajnovom prevedení novej rady Radical.


Wilson Hyper Hammer 5 Tns Rkt Wo Cvr
83,62 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa vhodná predovšetkým pre rekreačných hráčov, ktorá má väčšiu hlavu a predĺženú dĺžku, čo je výhodou pre servis a jednotlivé výmeny pri hre. Hyper Hammer 5 Tns Rkt Wo Cvr je komfortná a razantná raketa, ktorú ocenia začínajúci a mierne pokročilí dospelí hráči.


Wilson Ultra Team 100 UL Tns Rkt W/O Cvr-40%
140 €

83,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tenisová raketa inšpirovaná výkonom a dizajnom výkonnostnej rakety Ultra. Wilson Ultra Team 100 UL Tns Rkt W/O Cvr je komfortná, všestranná raketa, ktorá vám umožní jednoduchú hru naprieč celým kurtom.Movement™*


Wilson Us Open Adult
55 €

46,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa Wilson US Open Adult disponuje technologií Double Hole pro větší razanci a technologií rámu Arc 2 pro lepší kontrolu míčku. Je určena pro rekreační a středně pokročilé hráče.


Head IG Challenge Pro-27%
109,64 €

79,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Head IG Challenge Pro je skvělou volbou pro pokročilejší hráče tenisu. Těžší verze modelu Challenge Vás přinutí přidat více síly a razance do každého úderu. Celografitový rám.


Head MX Attitude Pro
68,77 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa MX Attitude Pro je vhodná pro začínající a mírně pokročilé hráče, kteří pojímají svou hru rekreačně. Nový rám nabízí nízkou váhu, sílu a výkonnost. Raketa je dodávána s výpletem.


Head TI Conquest
34,98 €
31,90 €

Head Ti Conquest je skvelá voľba pre začínajúcich a príležitostných hráčov tenisu. Ideálna raketa pre vaše začiatky na kurte, alebo pokiaľ si chodíte občas zahrať s priateľmi.


Wilson Advantage Xl
25,90 €

Raketa na tenis disponuje systémem Stop Shock Sleeves, který pohlcuje nepříjemné vibrace. Technologie AirLite Alloy zase zajistí lepší stabilitu. Wilson Advantage Xl využijí ji především rekreační hráči.


Wilson Blade Team
120 €
116,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis disponuje dobrou ovladatelností, kontrolou a pohlcováním nepříjemných vibrací. Využijí ji především středně pokročilí a pokročilí hráči. Wilson Blade Team je vhodná pro agresivní styl hry i pro hru od základní čáry.


Wilson Blade Team 99 Lite Tns Rkt W/O Cvr-26%
150 €

109,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Výkonnostná tenisová raketa inšpirovaná výkonom a dizajnom rakety Blade. Wilson Blade Team 99 Lite Tns Rkt W/O Cvr ponúka spojenie kontroly, razancie a manévrovateľnosti, vďaka čomu je skvelou voľbou pre tenisových nováčikov, ktorí sa chcú potrénovať predovšetkým v agresívnom type hry.


Wilson Blx Bold
136,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis disponuje technologií Wilson BLX, která zaručuje skvělý cit při hře. Wilson Blx Bold využijí nejen středně pokročilí hráči, ale i rekreační sportovci.


Wilson F-Tek 100 Tns Rkt W/O
50 €
48,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis má čtvercový, technologicky vylepšený Fused rám, díky kterému budou vaše údery přesné, rychlé a silné. Využijí ji především pokročilí a soutěživí hráči. Wilson F-Tek 100 je vhodná pro agresivní styl hry.


Wilson Monfils Open 103 Tns Rkt W/O Cvr
57,95 €

40 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa, ktorá je vhodná predovšetkým pre rekreačných hráčov tenisu. Monfils Open 103 Tns Rkt W/O Cvr má vďaka technológii Double Holes zväčšený priemer strunových priechodiek, čím zvyšuje priehyb celého výpletu pri styku s loptou a tým tiež razanciu vášho odpalu.


Wilson Pro Staff Team
140 €
136,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis disponuje dobrou ovladatelností a pohlcováním nepříjemných vibrací. Využijí ji především rekreační a mírně pokročilí hráči, kteří mají menší zkušenosti. Wilson Pro Staff Team je vhodná pro všestranný styl hry.


Wilson Ultra Team
120 €
116,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis disponuje dobrou ovladatelností a vyvážením na střed. Využijí ji především rekreační a mírně pokročilí hráči, kteří s tenisem mají menší zkušenosti. Wilson Ultra Team je vhodná pro komfortní hru od základní čáry.