Tenisové rakety

Hľadáte tovar z kategórie tenisové rakety? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Tenisové rakety vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Yonex VCORE 98 Lite 2021 tenisová raketa Grip: G2

Yonex VCORE 98 Lite 2021 tenisová raketa Grip: G2

211,27 €

Tento rad je už šiestou generáciou obľúbenej série VCORE. Okrem krásneho designu ponúkajú tieto rakety najmodernejšie technológie. Vďaka inovatívnym materiálom boli vytvorené pružné a extrémne rýchle tenisové rámy, ktoré navýšia o 5,3% možnosť spinovej hry ao ďalší 3% strmší uhol dopadu.

Babolat Syntec Uptake základná omotávka čierna

Babolat Syntec Uptake základná omotávka čierna

5,59 €
4,96 €

Základná omotávka Babolat Syntec Uptake je vyrobená pre dlhodobo stabilný úchop. Vybavte rukoväť svojej rakety základnou omotávkou s dĺžkou 110 cm, ktorej aplikácia je jednoduchá vďaka zadnej lepiacej strane.

-46%
Head Tenisová raketa IG Challenge Lite Purple fialová L1
1x

Head Tenisová raketa IG Challenge Lite Purple

112,10 €
59,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Celografitová tenisová raketa HEAD IG Challenge Lite je vhodná pre pokročilých a pravidelných klubových hráčov a hráčky, ktorí to s tenisom myslia naozaj vážne. S touto tenisovou raketou totiž zaručene vyhráte každý váš zápas!

Tovar od predajcu MALL
-38%
Head Tenisová raketa Ti. Radical Elite čierna L2

Head Tenisová raketa Ti. Radical Elite

54 €
33,40 €

Tenisová raketa HEAD Ti. Radical Elite je veľmi vhodná pre začínajúcich, príležitostných hráčov a hráčky alebo pre každého, kto to s tenisom bude myslieť naozaj vážne. Buďte pripravení vyhrávať s touto novou tenisovou raketou!

Tovar od predajcu MALL
Head Ti.Conquest (MM Trade), L2
4x

Head Ti.Conquest

33,80 €
32,90 €

Raketa na tenis disponuje hlavou veľkosti oversize pre väčší sweet spot. Je vypletená a s celoobalom. Head Ti.Conquest je vhodná pre začínajúcich či príležitostných hráčov a hráčky.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Head Tenisová raketa MX Spark Elite modrá L2

Head Tenisová raketa MX Spark Elite

70 €
48,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Tenisová raketa HEAD MX Spark Elite je veľmi vhodná pre mierne pokročilých až príležitostných rekreačných hráčov a hráčky. Disponuje grafitovým kompozitným rámom Metallix pre väčšiu a oveľa lepšiu odolnosť. Veľmi ľahko ju udržíte vo vašej ruke. Buďte pripravení vyhrávať s touto novou tenisovou raketou!

Tovar od predajcu MALL
-23%
Tenisová raketa IG Speed Jr. 26 čierna/biela

Head Tenisová raketa IG Speed Jr. 26

70,30 €
53,90 €

Tenisová raketa HEAD IG Speed Jr. 26 disponuje technológiou DampPlus, ktorá zaisťuje zníženie vibrácií. Je veľmi ľahká, ľahko ovládateľná a vyrobená z grafit kompozitu. Vhodná pre deti a juniorov od 9 do 11 rokov.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Head Ti.Tornado L3
12x

Head Ti.Tornado

34,74 €
28,40 €

Raketa na tenis s dobrou ovládateľnosťou disponuje nízkou hmotnosťou. Väčšia hlava umožňuje ľahší zásah loptičky. Rám je vyrobený z hliníkového kompozitu. Head Ti.Tornado bude tou pravou voľbou pre začiatočníkov či príležitostných hráčov.

Tovar od predajcu MALL
Prime 3 overgrip omotávka 0,55 mm biela Balenie: 3 ks

Head Prime 3 overgrip omotávka 0,55 mm biela Balenie: 3 ks

7,26 €
6,44 €

Vrchná omotávka Head Prime vám poskytne skutočne pohodlný grip pre skvelý úchop. Inovačná chemická úprava, ktorá otvára póry PU materiálu, ponúka optimálnu absorpciu potu a zaistí pocit sucha a pohodlia, nech už je výmena akokoľvek dlhá.