Wilson Monfils Tour 100-35%
119,42 € 76,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Wilson Monfils Tour 100 je odľahčená tenisová raketa s technológiou Double Hole a priechodkami Iso-Zorb. Výborná voľba pre hráčov preferujúcich hru po celom kurte.

Head Ti.Instinct Comp
45,77 € 30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Head Ti.Instinct Comp je skvelá voľba pre príležitostných hráčov tenisu. Tenisová raketa pre začínajúcich a rekreačných hráčov, navyše v dizajne nového modelu Tomáša Berdycha.

Head MX Cyber Tour red
82,89 € 69,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tenisová raketa Head MX Cyber Tour red je skvelou voľbou pre rekrečného a športovo rekračného hráča tenisu. Vaše prvé kroky na kurte určite nebudú poslednými.

Head Speed 25
57,31 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Juniorská raketa Head Speed 25 z radu Novaka Djokoviča prináša juniorom vo veku 8 – 10 rokov perfektnú rýchlosť a kontrolu, ktorú potrebujú pre ich hru.

Head Speed 23
49,62 € 38,90 €

Juniorská raketa Head Speed 23 z radu Novaka Djokoviča prináša deťom vo veku 6 – 8 rokov perfektnú rýchlosť a kontrolu, ktorú potrebujú pre ich hru. Raketa je dodávaná s výpletom a s obalom na hlavu.

Head TI Conquest

Head TI Conquest

Hodnotenie: 4,5
34,98 € 26,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Head Ti Conquest je skvelá voľba pre začínajúcich a príležitostných hráčov tenisu. Ideálna raketa pre vaše začiatky na kurte, alebo pokiaľ si chodíte občas zahrať s priateľmi.

Wilson Ultra Team
120 € 69,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Raketa na tenis disponuje dobrou ovladatelností a vyvážením na střed. Využijí ji především rekreační a mírně pokročilí hráči, kteří s tenisem mají menší zkušenosti. Wilson Ultra Team je vhodná pro komfortní hru od základní čáry.

Wilson Tour Slam Lite
30 € 23,90 €

Raketa na tenis disponuje systémem Stop Shock Sleeves, který pohlcuje nepříjemné vibrace. Obsahuje delší struny, které zvyšují razanci úderu. Také má vyšší hlavu, která pomůže vychytat i vzdálenější míčky. Wilson Tour Slam Lite využijí především rekreační hráči.

Wilson Blade Team
120 € 71,80 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis disponuje dobrou ovladatelností, kontrolou a pohlcováním nepříjemných vibrací. Využijí ji především středně pokročilí a pokročilí hráči. Wilson Blade Team je vhodná pro agresivní styl hry i pro hru od základní čáry.

Wilson F-Tek 100 Tns Rkt W/O
50 € 30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Raketa na tenis má čtvercový, technologicky vylepšený Fused rám, díky kterému budou vaše údery přesné, rychlé a silné. Využijí ji především pokročilí a soutěživí hráči. Wilson F-Tek 100 je vhodná pro agresivní styl hry.

Wilson Blade Team 99 Lite Tns Rkt W/O Cvr
150 € 91,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Výkonnostná tenisová raketa inšpirovaná výkonom a dizajnom rakety Blade. Wilson Blade Team 99 Lite Tns Rkt W/O Cvr ponúka spojenie kontroly, razancie a manévrovateľnosti, vďaka čomu je skvelou voľbou pre tenisových nováčikov, ktorí sa chcú potrénovať predovšetkým v agresívnom type hry.

Wilson Burn Team 100 Lite Rkt W/O Cvr
140 € 108,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Výkonnostná tenisová raketa, ktorá je inšpirovaná výkonom a dizajnom rakety Burn. Wilson Burn Team 100 Lite Rkt W/O Cvr poteší hráčov všetkých úrovní mimo iného razanciou, ktorú poskytuje pri hre od základnej čiary.

Head Graphene XT Instinct S
168,85 € 112,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa Head Graphene XT Instinct S je z kolekcie Tomáša Berdycha. Odľahčená verzia prináša skvelú manévrovateľnosť v kombinácii so silou a neskutočným komfortom. Skvelý pomer cena / výkon.

Wilson Blx Bold
136,90 €
+ doprava zadarmo

Raketa na tenis disponuje technologií Wilson BLX, která zaručuje skvělý cit při hře. Wilson Blx Bold využijí nejen středně pokročilí hráči, ale i rekreační sportovci.

Wilson Pro Staff Team
140 € 110 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Raketa na tenis disponuje dobrou ovladatelností a pohlcováním nepříjemných vibrací. Využijí ji především rekreační a mírně pokročilí hráči, kteří mají menší zkušenosti. Wilson Pro Staff Team je vhodná pro všestranný styl hry.

Head IG Challenge Pro
109,64 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

Head IG Challenge Pro je skvělou volbou pro pokročilejší hráče tenisu. Těžší verze modelu Challenge Vás přinutí přidat více síly a razance do každého úderu. Celografitový rám.

Head MX Attitude Pro
68,77 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Tenisová raketa MX Attitude Pro je vhodná pro začínající a mírně pokročilé hráče, kteří pojímají svou hru rekreačně. Nový rám nabízí nízkou váhu, sílu a výkonnost. Raketa je dodávána s výpletem.

Head TI Radical Elite
50,70 € 47 €
+ doprava zadarmo

Head Ti Radical Elite je skvelou voľbou pre príležitostných rekreačných hráčov a hráčky. Skvelý pomer cena/výkon. V dizajnovom prevedení novej rady Radical.

Wilson Ultra Team 100 UL Tns Rkt W/O Cvr
140 € 84,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tenisová raketa inšpirovaná výkonom a dizajnom výkonnostnej rakety Ultra. Wilson Ultra Team 100 UL Tns Rkt W/O Cvr je komfortná, všestranná raketa, ktorá vám umožní jednoduchú hru naprieč celým kurtom.Movement™*