Head T.I.P. orange 3ks

Head T.I.P. orange 3ks

Hodnotenie: 5
6,15 €

4,60 €

Tenisová lopta T.I.P. orange je loptou pre detských a juniorských hráčov a hráčky. Netlakovaná tenisová lopta, o 50% pomalšia než štandardné tenisové loptu.


Head Team 4ks-20%
6,15 €

4,90 €

Akcia

Tenisová loptička Head Team je ideálnou voľbou pre začínajúcich hráčov a hráčky. Užite si zábavu s loptou, ktorá sa prispôsobí vašej hre, aj keď ste iba nepravidelným hráčom tenisu.


Head PRO 4ks

Head PRO 4ks

Hodnotenie: 4,5
7,69 €

5,90 €

Tenisová loptička Head PRO je perfektnou loptou pre turnajových alebo pravidelných klubových hráčov. Lopta ponúka dobrý spin a predĺženú životnosť.


Head Championship 4ks

Head Championship 4ks

Hodnotenie: 5
6,90 €

Tenisová loptička Head Championship je skvelou voľbou pre rekreačných a športovo rekreačných hráčov. Dobrá životnosť, komfort, jednoduchá hrateľnosť na všetkých povrchoch.


Wilson Tour Club 4 Tennis Ball-27%
8,14 €

5,90 €

Akcia

Wilson Tour Club 4 Tennis Ball sú vysoko kvalitné tenisové loptičky. Sú vyrobené z prémiovej plsti a ponúkajú optimálny výkon. 4 lopty v tube.


Wilson Tour All Court 4 Ball-25%
9,25 €

6,90 €

Akcia

Wilson Tour Club 4 Tennis Ball sú vysoko kvalitné tenisové loptičky. Sú vyrobené z prémiovej plsti a ponúkajú optimálny výkon na tvrdom povrchu i na antuke. 4 lopty v tube.


Wilson Tour Premier All Ct 4 Ball Can
8 €

6,90 €

Akcia

Sada 4 tenisových míčků disponuje tkanou plstí Yellow Optivis, která jim zajišťuje dobrou viditelnost a pevnost. Wilson Tour Premier All Ct 4 Ball Can najde využití při náročnějších rekreačních hrách i na profesionálních turnajích.


Stepanek Tenisové loptičky Czech Number 1 (4ks)
5,49 €

Tenisová loptička Štěpánek CZECH NUMBER 1 je vhodnou loptou pre turnaje a profesionálnych hráčov. Vysoko kvalitný povrch lopty tvorený z anglickej vlny v sebe skvelo kombinuje cit pre loptu a trvanlivosť. Lopta spĺňa požiadavky Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF).


Stepanek Tenisové loptičky NO-BRAND (50ks)
44,90 €

Tenisová loptička NO-BRAND je vhodnou loptou pre marketingové agentúry, firemné akcie atď. Lopta špeciálne upravená pre dlhšiu výdrž, veľmi dobrá hrateľnosť aj po 6 mesiacoch. Tlakované lopty sú vyrobené z najkvalitnejšej vlny. Lopta spĺňa požiadavky Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF).


Stepanek Tenisové loptičky RETRO (3ks)
3,99 €

S tenisovou loptou Štěpánek RETRO si zaspomínate na svoje detstvo, kedy ste pilovali každý svoj úder o betónovú stenu a lopta aj po niekoľkých dňoch stále držala. O rovnaké vlastnosti usilujeme aj u lopty RETRO Štěpánek.


Stepanek Tenisové lopty pre psov Doggie (25ks)
15,99 €

Najobľúbenejší druh hračky pre psov je loptička, tenisová lopta Doggie Štěpánek! Doprajte svojmu miláčikovi celoročnú zábavu s 25-kusmi špeciálne upravených lôpt. Všetci vieme ako naši psíci radi aportujú, preto Vám až do vypredania zásob pribalíme vrhač lôpt ZADARMO!


Stepanek Tenisové loptičky Classic (4ks)
4,69 €

Tenisová lopta Štěpánek CLASSIC je vhodnou loptou pre všetkých tenisových nadšencov. Lopty z thajskej vlny sa vyznačujú dlhou životnosťou. Lopta je určená pre všetky povrchy. Lopta spĺňa požiadavky Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF).


Head DAVIS CUP 4B-30%
8,48 €

5,90 €

Výpredaj

Tenisová loptička Head Davis Cup 4B 4ks je určená pre všetky druhy povrchov. Vďaka technológii Encore má veľmi dlhú životnosť a vďaka technológii SmartOptik je v ľubovoľnom okamihu veľmi dobre viditeľná.


Wilson US Open (4 lopty v tube)
8,15 €

5,90 €

Wilson US Open sú vysoko kvalitné lopty pre oficiálny tenisový turnaj US Open. Lopty sú vyrobené z prémiovej plsti a ponúkajú optimálny výkon a odolnosť na tvrdom povrchu.