Soaphoria Upokojujúci gél aloe vera & morské riasy (Healing Gel) 50 ml

Značka: Soaphoria Náš kód: 100000792956
Soaphoria Upokojujúci gél aloe vera & morské riasy (Healing Gel) 50 ml

Partnerský predaj

Soaphoria Upokojujúci gél aloe vera & morské riasy (Healing Gel) 50 ml

Upokojujúci gél regeneruje pokožku postihnutú ekzémy, dermatitídou a poranenú pokožku. Upokojuje podráždenie spôsobené slnkom. Redukuje prejavy celulitídy a má protizápalové účinky. Celý popis

5.3

5,30 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Upokojujúci gél regeneruje pokožku postihnutú ekzémy, dermatitídou a poranenú pokožku. Upokojuje podráždenie spôsobené slnkom. Redukuje prejavy celulitídy a má protizápalové účinky.

Aktívne látky:

  • aloe vera,
  • morské riasy,
  • minerály,
  • antioxidanty.

vlastnosti:

  • stará o pokožku,
  • hydratuje,
  • upokojuje,
  • regeneruje,
  • má antibakteriálne účinky,
Ako používať:

Aplikujte na pokožku a nechajte vstrebať.

Náš tip:

Zloženie umožňuje pridávanie éterických olejov podľa vlastného uváženia v objeme 0–4% a veľmi malé množstvo nosných olejov. Pre bezpečné použitie odporúčame maximálne 20 kvapiek silice na 100 ml výrobku. Niektoré oleje a silice však môžu spôsobiť mierne zakalenie.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Určené pre každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek je vopred odstráňte). Pokiaľ dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča vykonať tzv. Patch test, tj. Aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästie a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie:
Aqua (voda), Glycerine (glycerín rastlinného pôvodu), Xanthan Gum (stabilizátor rastlinného pôvodu), Fucus Vesiculosis Extract (Chaluha bublinatá) , Aloe Barbadensis Leaf Powder (Aloa pravá) *, Sodium Benzoate (konzervačná látka), Potassium Sorbate (konzervačná látka)

Certifikovaná organická zložka

Kontraindikácie: Nie sú známe. Len na vonkajšie použitie.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske