Saforelle Pena na intímnu hygienu 250 ml + krém 40 ml + plátená taška ,,It´s time to shine!,, ZADARMO

Saforelle Pena na intímnu hygienu 250 ml + krém 40 ml + plátená taška ,,It´s time to shine!,, ZADARMO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
AKCIA s DARČEKOM! Saforelle čistiaca pena je špeciálne vyvinutá pre telesnú a intímnu hygienu veľmi podráždenej pokožky. Saforelle krém je odporúčaný na citlivú alebo podráždenú intímnu pokožku a svrbiacu či podráždenú pokožku análnej oblasti, pri hemoroidoch, po holení. Krásna taška ako DARČEK! Celý popis
17 €
Vrátane DPH
12 €
0,04 €/ml
-29%

Skladom u partnera 5+ kusov

24.8.2022 - 25.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu zdravezeny.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10318894

Popis

Saforelle čistiaca pena s extraktom z Lopúcha veľkého je špeciálne vyvinutá na telesnú a intímnu hygienu veľmi podráždenej pokožky. Má jemný čistiaci účinok a zároveň zmierňuje podráždenie a pocit nepohodlia v intímnych oblastiach. Jej penová štruktúra znižuje trenie a vytvára tak pri čistení väčšiu pohodu. Jej aktívna zložka Sepicalm™ má upokojujúce účinky, pochádza z ovsa. Vhodný tiež pre tehotné ženy, ženy po pôrode, po nástrihu hrádze, dojčiace ženy. Neobsahuje mydlo.

Saforelle krém upokojuje citlivú alebo podráždenú intímnu pokožku a svrbiacu či podráždenú pokožnu análnej oblasti, pri hemoroidoch, po holení. Zvláčňuje a upokojuje v prípade podráždenia alebo svrbenia. Je obohatený o sladké drievko (glycyrizín), ktorý má protizápalové, antibakteriálne a antiparazitárne účinky, zároveň podporuje tvorbu interferónu a bráni množeniu vírusov. Upokojujúca formula Saforelle krému – Alantoin (kostihoj lekársky) regeneruje, zjemňuje a pomáha hojeniu pokožky. Použitie po umytí alebo kedykoľvek pri pocite suchosti, svrbenia či podráždenia.

Krásna plátená taška ,, It´s time to shine !,, ZADARMO

https://www.youtube.com/watch?v=44uwWc2YQj4