Holistic Manukovo-čajovníkový gél s antiseptickým účinkom 50 ml

Značka: Holistic Náš kód: 100000724400
Holistic Manukovo-čajovníkový gél s antiseptickým účinkom 50 ml

Partnerský predaj

Holistic Manukovo-čajovníkový gél s antiseptickým účinkom 50 ml

Vzhľadom k tomu, že modifikuje patogénnu mikroflóru pokožky, je manukovo-čajovníkový gél v hodný zvlášť pre pleť so sklonom k tvorbe akné. Účinky manuky sú veľmi podobné účinkom tea tree, manuka má však širšie spektrum účinnosti a je jemnejšia. Celý popis

8.3

8,30 € vrátane DPH
Už sa nepredáva

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

Vzhľadom k tomu, že modifikuje patogénnu mikroflóru pokožky, je manukovo-čajovníkový gél v hodný zvlášť pre pleť so sklonom k tvorbe akné. Účinky manuky sú veľmi podobné účinkom tea tree, manuka má však širšie spektrum účinnosti a je jemnejšia. Kombináciou olejov z týchto dvoch bylín sú jedinečné výsledky. Gél vám bude pri použití veľmi príjemný, možno ho používať aj na ekzematickú pokožku, ale tiež napríklad na pleseň nôh.

Holistika je prastará vedná disciplína, ktorá učí, že pre správne fungovanie ľudského tela je potreba zosúladiť všetky aspekty ľudskej bytosti – teda telo, myseľ i dušu zároveň. Kozmetika Holistic je vyrábaná len z tých najčistejších prírodných zdrojov – z bylín zbieraných v Národnom parku České Švajčiarsko a zo vzácnych európskych olejov. Je vyrábaná v malom množstve v manufaktúre a pri skladovaní je chránená energiou drahých kameňov. Kozmetiku pre vás pripravujú len zamestnanci, ktorí sú poučení o jemnosti a citlivosti produktov.

Ako používať:

Používajte na akné, nečistú a začervenanú pokožku, miesta poštípaná hmyzom či svrbiaca miesta na pokožke. Všetky takto postihnuté miesta potierajte slabou vrstvou gélu. Manukovo-čajovníkový gél možno tiež použiť pri výskyte paradentózy ďasien. Možno ho tiež použiť ako prevenciu proti infekciám močových ciest a mykotické ochorenie, ktorými sa ženy môžu nakaziť napríklad vo verejnom bazéne.

Náš tip: Pri výskyte akné používajte na čistenie pleti Pleťový čistiaci olej šípkový – kombináciou produktov proti akné zvýšite efekt a rýchlejšie tak svoju pokožku uzdravíte. Zloženie:

Obsahuje Manuku, čajovník (tea tree) a Euxyl.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex