Attitude 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery (SPF 30) bez vône 18,4 g

Značka: Attitude Náš kód: 1346817

Attitude 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery (SPF 30) bez vône 18,4 g

100% prírodná minerálna opaľovacia tyčinka od ATTITUDE zaistí tú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku pre celú rodinu. Celý popis

13

13 € vrátane DPH

Náš kód: 1346817

Popis

Popis produktu

Vďaka obsiahnutému olivovému oleju, kakaového a bambuckému maslu hydratuje pokožku. Je príkladnou ukážkou rovnováhy medzi bezpečnosťou lieku a jeho funkčnosťou, ingrediencie sú len minerálneho a rastlinného pôvodu, biologicky rozložiteľné. Bez vône.

Krém vytvorí ľahkú bariéru na pokožke, ktorá účinne chráni pred UVA aj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, a to bez kontaktu so škodlivými látkami alebo chemikáliami, ktoré opaľovacie krémy často obsahujú. Vďaka praktickému spôsobu aplikácie tyčinkou sa netreba krému dotýkať. Vaše ruky tak zostanú čisté a krému sa pri aplikácii menej spotrebuje. Je ideálny pre tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré treba chrániť pred slnečným žiarením. Skvelé do kabelky. Aktívnou látkou je oxid zinočnatý bez nanočastíc. „Bez nanočastíc“ znamená, že molekuly nie sú tak malé, aby prestúpili do krvného riečišťa. Oxid zinočnatý je lepší ako oxid titaničitý, ktorý sa často v minerálnych krémoch používa – oxid titaničitý je väčšinou s nanočasticami a zároveň nechráni plne pred UVA aj UVB žiarením. Nezanecháva biely film – nielen pre tieto vlastnosti je výnimočný. 100% recyklovateľný obal Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Viac o tejto certifikácii. Tiež má certifikáciu EWG ( „Environmental Working Group“), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné a k prírode šetrné produkty. Opaľovací rad ATTITUDE získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie. Viac o tejto certifikácii. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA ( „People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčší nezisková organizácie bojujúce za práva zvierat na svete. Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

Použitie: Odporúča sa aplikovať 15 minút pred pobytom na slnku a opakovať každé 2 hodiny. 40 minút po kúpaní / namočení je potreba opäť namazať. Výrobca udáva, že krém nie je vhodný pre deti do 6 mesiacov, a to z dôvodu, že bábätká by sa vôbec nemali vystavovať slnku.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients“) a to bez kompromisov.

Viac o opaľovacích krémoch, značke ATTITUDE, jej filozofii a hodnotách.

Balenie: 18,4 g Krajina pôvodu: Kanada.

Zloženie (v angličtine): Active / medicinal ingredient: Zinc oxide (20%). Inactive or non-medicinal ingredients: Olea europaea (olive) fruit oil, euphorbia Cerifera (candelilla) wax, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Butyrospermum parkii (shea) butter, ricinus communis (castor) seed oil, Cocos nucifera (coconut) oil, glyceryl Stearate sa, polyhydroxystearic acid.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ kozmetiky telové mlieka
Typ pleti pre všetky typy pleti
Určenie unisex