Vermione Balíček pre deti na ekzém XL - pokračovacie starostlivosť

Vermione Balíček pre deti na ekzém XL - pokračovacie starostlivosť

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vermione Beta 150 ml + Vermione Milk 50 ml Krémy Vermione Beta a Milk sú vhodné aplikovať na atopický ekzém nielen u dospelých ale aj u dojčiat, batoliat a detí. Vhodná je kombinácia oboch krémov pre upokojenie atopickej pokožky. Celý popis
61,95 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu PressCom, s.r.o. SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100044766014

Popis

Vermione Beta 150 ml + Vermione Milk 50 ml (pokračovacie starostlivosti)

Krémy Vermione Beta a Milk sú vhodné aplikovať na atopický ekzém nielen u dospelých ale aj u dojčiat, batoliat a detí.

Vhodná je kombinácia oboch krémov, po upokojení atopickej pokožky produkty Vermione Alfa a Vermione Beta je odporúčané pokračovať s aplikáciou krému Vermione Beta a k nemu pridať krém Vermione Milk. Vermione mlieko ako jediný produkt z našej rady nie je vodou zmývateľné. Chráni teda pokožku po celý deň a slúži ako ochrana pokožky napr. Pri kúpaní v bazéne (alergia na chlór). Pokožka môže byť po dobu 1–2 dní začervenaná a stav ekzému viditeľne zhoršený. Nejedná sa o alergickú reakciu, či nefunkčnosť krémov avšak o začatí aktivácia obsiahnutých enzýmov. Krémy Vermione nahrádzajú liečbu kortikoidmi a antibiotikami, ak sa rozhodnete pre ich používanie, nekombinujte sa s krémami ktoré kortikoidmi obsahujú.

Prípravky Vermione sú unikátne českej krémy s bioaktívnych enzýmami. Majú ojedinelú receptúru, ktorá obsahuje biologický extrakt z kalifornských dážďoviek a vďaka tomu vedia riešiť široké spektrum kožných problémov.

Patentovaná receptúra ​​vznikla v hlavách slovenských vedcov, ktorí preukázali účinnosť enzýmov na ľudskú pokožku. Obsiahnuté enzýmy prenikajú do najspodnejšej vrstvy pokožky a pri kontakte s poškodeným tkanivom sa aktivujú. Proces enzýmov je známy pre vytláčanie poškodených a odumretých buniek smerom k povrchu pokožky, čo je spravidla jasným dôkazom pozitívneho a obnovovacieho účinku pôsobenia enzýmov. Ďalej dodávajú potrebné vitamíny a posilňujú imunitu pokožky.

Technológia výroby prípravkov Vermione je úplne nová v tom, že sa podarilo vytvoriť komplex vysoko účinných látok, ktoré si zachovávajú svoju stabilitu a majú veľmi vysokú vstrebateľnosť aj na neporušené pokožke, kedy rozkladá odumreté časti pokožky, ale zdravé bunky nepoškodzuje, naopak vyživuje.