TCL 55P715 + Bluetooth reproduktor ZADARMO!

86%
Hodnotenie: 4,3
TCL
55P715

TCL 55P715 + Bluetooth reproduktor ZADARMO!

86%
Hodnotenie: 4,3
TCL

Doprava zadarmoDarček

Televize ANDROID SMART s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160) o úhlopříčce 139 cm (55 "), Direct LED, Micro Dimming Pro, HDR10 / HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, WiFi, Bluetooth, LAN, DLNA, Chromecast, T-Cast, HbbTV, ovládání hlasem, Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Google Assistant, Dolby AC-4. Rozhraní: 3× HDMI (ARC, CEC), 2× USB, LAN, sluchátkový výstup, optický audio výstup. Celý popis

459
4.3 8
549 € Vrátane RP a DPH
459 €
-16%
Doprava zadarmo
Na sklade posledný 1 kus
 
 
Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme! Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.

Kód: 2662216

Mesačne od:
45,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

TCL P715: Prémiový výkon i vzhľad

TCL P715 už na prvý pohľad vyčnieva z radu. Naozaj široké množstvo využitia a aplikácií sa skrýva v jej ultra tenkom tele s bezrámčekovým dizajnom s kovovými prvkami, ktoré pôsobia naozaj elegantne a luxusne. Obrazom vo svojej kategórii nasadzuje latku veľmi vysoko s podporou 4K HDR s vysokým rozsahom kontrastu, jasu a širokou paletou reprodukovaných farieb. Vďaka SMART HDR vytvorí HDR efekt aj u bežných SDR zdrojov a HDR zdroje ďalej kvalitatívne dynamicky vylepšuje. Android TV v nej zabezpečuje veľa zábavy vďaka aplikáciám z Obchodu Play. Môžete zdieľať aj obsah z mobilných zariadení pomocou vstavaného Chromecastu či použiť komplexnú aplikáciu T-Cast. Pre ľahké vyhľadávanie informácií a obsahu pomocou vášho hlasu vám P715 ponúka vstavané Hands-free ovládanie. Postará sa vďaka funkciám Google Assistant a Hands-free o ľahký a komfortný prístup k obľúbenému obsahu, ktorého ponúkne neuveriteľne veľké množstvo z Obchodu Play. 4K teda u nej neznačí len rozlíšenie, ale 4K tu znamená: Krása, Kvalita, Komfort a Kvantá zábavy.
TCL TCL

4K HDR: obraz blízky realite vďaka zdokonalenému kontrastu, jasu a bohatšej palete farieb

S pojmom HDR alebo High Dynamic Range sa poslednou dobou stretávame veľmi často vo svete vysokej kvality obsahu a vo svete dnešných moderných obrazoviek. HDR je štandard v rámci Ultra HD kvality. Vyššia kvalita obrazu je daná nielen vyšším rozlíšením v podobe vyššieho počtu obrazových bodov – čiže pixelov (4K alebo 8K) – ale primárne ich vyššou kvalitou v spojení s vyšším rozsahom kontrastu a jasu a schopnosťou reprodukovať viac farieb a odtieňov. Obraz dostáva potom lepšiu hĺbku, tmavé scény sú lepšie prekreslené a vo svetlých sú lepšie rozoznateľné objekty na svetlých pozadiach. Celkovo HDR obraz prináša lepšiu hĺbku, živosť a viac detailov.
TCL TCL

SMART HDR – prevod SDR do HDR a pozdvihnutie samotného HDR na vyššiu úroveň

S HDR obsahom sa dnes stretávame čoraz častejšie. Je to veľký krok vpred pre kvalitu. Nachádzame ho v platformách Netflix, YouTube, Amazon, na UltraHD diskoch a všeobecne v kinematografii, taktiež aj v hrách. Stále je však okolo nás veľa obsahu v SDR – Štandardnom Dynamickom Rozsahu. Napríklad Blu-Ray, DVD, či bežné TV vysielanie. Funkcia Smart HDR sa stará o prevod SDR do HDR, kedy divákom umožňuje aj v SDR obsahu využiť lepších kontrastných a jasových rozsahov a širšie palety farieb, čo sú prvky, ktoré by inak hľadali iba u HDR obsahu. Samotný HDR obsah je vďaka funkcii SMART HDR pozdvihnutý na vyššiu kvalitu tak, aby dodal ešte viac detailov. Umelá inteligencia (AI) rozpozná potreby každej scény a dynamicky prispôsobuje úrovne kontrastu, jasu a farieb. Vďaka tomu divák uvidí prekreslenejšie tmavé scény a výborne definované objekty vo svetlých scénach.
TCL TCL

Micro Dimming: Precíznejšie práca s kontrastom a jasom

Micro Dimming upravuje kontrast a smeruje v obraze jas tam, kam treba. Obraz je pre prácu Micro Dimming-u rozdelený do zhruba stovky sektorov – zón, ktoré jas a kontrast upravujú tak, aby vznikla výraznejšia hĺbka obrazu a najmä v tmavých scénach zostala čierna stále čiernou, ale zároveň boli výrazné jasné časti scény. Túto funkciu ocenia najmä filmoví diváci, ktorí sledujú svoje obľúbené filmy večer pri nízkom osvetlení alebo v tme.
TCL TCL

Android TV: zábava bez hraníc

Obchod Play je hlavným zdrojom aplikácií pre Android TV a ponúkne ich naozaj veľa. Užívatelia v ňom nájdu nielen aplikácie, hry, ale aj mnoho obsahu na sledovanie. Čo sa týka hrania, tak to si môžete spríjemniť pomocou pripojenia Bluetooth gamepadu, prípadne hrať len s pribaleným TV ovládačom. Android TV zvláda na výbornú aj prehrávanie multimédií, keď najmä aplikácie KODI a VLC ponúkajú široké možnosti. Pokročilejší používatelia môžu inštalovať aplikácie aj z .apk súborov. V Android TV nájdete rovno vstavaný ako Chromecast pre zdieľanie obsahu z mobilných zariadení a počítačov, tak aj vstavaný Google Asistent, ktorý vám vďaka vášmu hlasu ponúkne pomoc v mnohých veciach a ukáže obrovské spektrum možností. Hľadať pomocou hlasu môžete aj slovensky alebo česky vaše obľúbené videá na YouTube. Je to komfortné a ľahké. Najmä u TCL P715, ktorá prichádza rovno s vstavaným mikrofónom – funkciou Hands-free a tak šikovný Bluetooth ovládač pre hlasové funkcie nie je nevyhnutné dokupovať.

*Asistent Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Asistent Google vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.
TCL TCL

Ako sa do P715 volá, tak sa z P715 ozýva

TCL P715 so sebou prináša veľmi komfortnú funkciu – hlasové ovládanie. Môžete si povedať: „Hlasové ovládanie predsa podporuje každá Android TV, tak čo je na tom také zvláštne?“ TCL P715 prichádza totiž s mikrofónom priamo vstavaným v TV a umožní vašim rukám pokoj a slobodu, zatiaľ čo hlasom vyhľadávate. Podľa jazyku, do ktorého je TV nastavená, sa ponúkajú rôzne možnosti. Pri vybraných jazykoch môžete vysloviť „OK Google“ a TV vám začne načúvať. Ďalej sa môžete pýtať na čokoľvek či zadávať rôzne hlasové povely. Ak jazyk nastavenia nepodporuje príkaz „OK Google“ k aktivácii počúvania, tak len klikne na ikonu mikrofónu v ľavom hornom rohu Android TV domácej obrazovky a TV začne načúvať. Hlasové vyhľadávanie je veľmi obľúbené a to aj medzi tými najmladšími divákmi, ktorí môžu vyhľadať ich obľúbené videá a rozprávky a nemusia k tomu vedieť ani abecedu či písmenká, ktoré by inak museli potvrdzovať jedno po druhom na virtuálnej klávesnici. Môžu tak napríklad povedať „Včielka Maja YouTube“ a sledovať. Pekne slovensky či česky. Môžete sa pýtať aj napríklad na predpoveď počasia – „Aké počasie bude zajtra v Martine?“

*Hands-free hlasové ovládanie a príkaz „OK Google“ sú dostupné len v určitých krajinách a jazykoch. Vyžaduje pripojenie k internetu. Pripojenie k internetu môže vyžadovať dodatočné poplatky. Dostupnosť a výkon závisí na zariadení, službách a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách.
TCL TCL

Nestraťte sa v šikovnom svete vďaka Google Assistant

Pýtajte sa TV čokoľvek. Zadajte príkazy a úlohy. Google Asistent je asistenčná služba fungujúca na princípe hlasu, ktorá vám zodpovie obrovské množstvo otázok a splní vami dané príkazy. TCL P715 pridáva navyše k tejto funkcii ešte funkciu Hands-free so vstavaným mikrofónom pre ešte jednoduchšie ovládanie.

Klaďte TV otázky. Zadajte úlohy. Ovládajte chytrú domácnosť s Google Home.

*Google Asistent nie je dostupný vo vybraných jazykoch a krajinách. Google asistent vyžaduje pripojenie k internetu / mobilným dátam. Môžu byť účtované ďalšie poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisia od služby, zariadenia a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.

Hlasový asistent Amazon Alexa*

Hlasový asistent Amazon Alexa je pripravený asistovať vám v šikovnom prostredí. Na váš príkaz vám môže prehrať obsah, zapnúť správy či predpoveď počasia alebo kontrolovať a ovládať smart prvky vo vašom šikovnom domove a veľa ďalšieho.

*Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používať vaše Amazon Alexa zariadenia, vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpený samostatne), na ovládanie vášho televízora. Služba nemusí byť vo všetkých krajinách a regiónoch dostupná.
TCL TCL

Doprajte si vysokú kvalitu 4K HDR z Netflix

Netflix je svetový fenomén v oblasti streamingu videa. Je to kľúčový hráč na poli ponuky obsahu a ponúka nový pohľad na kinematografiu. Na našom území naberá na popularite vďaka vypočutiu potrieb miestnych divákov – ku svojej atraktívnej ponuke titulov pridáva aj lokalizovanej titulky či dabing. S vašou novou P715 si ho môžete vychutnať v podobe vysokej kvality 4K Ultra HD s podporou HDR *. Vyskúšajte si Netflix na mesiac zadarmo.
TCL TCL

YOUTUBE vo vysokej 4K HDR kvalite a zadarmo

Vychutnajte si s TCL P715 zobrazovanie videí vo vysokej kvalite 4K HDR na YouTube. Je to zadarmo a každý si tak môže dopriať úžasný zážitok zo živého HDR obrazu bohatého na detaily. Dokonca s P715 môžete vaše obľúbené videá vyhľadávať hlasom vďaka vstavanému mikrofónu. Navyše môžete použiť na vyhľadávanie aj slovenčinu alebo češtinu. Prípadne z mobilných zariadení či z počítačov premietať YouTube videá do TV pomocou Chromecast / T-Cast. Zamilujte si zadarmo vysokú kvalitu 4K HDR.
TCL TCL

Obsah vo vysokej kvalite na Amazon Prime Video

Amazon so svojou službou Prime Video je ďalším veľkým hráčom na poli streamingu a poskytovania obsahu. U nás reflektuje potreby a dopyt divákov a pridáva k titulom titulky aj dabing. Je vskutku na čo pozerať.
TCL TCL

Dizajn TCL P715 je naozaj reprezentatívny

Tak ako TCL je prémiovým partnerom českej futbalovej reprezentácie, ako aj model P715 z dielne TCL je reprezentatívna po stránke dizajnu vďaka tenkému prevedeniu, bezrámčekovému dizajnu a použitia prémiových kovových materiálov. Tento dizajn kombinuje eleganciu a praktickosť a hodí sa skrátka všade, či už na nábytok, tak i na zavesenie na stenu pomocou bežne dostupných držiakov rôznych prevedení.
TCL TCL

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Úhlopříčka: 139 cm (55 ")
 • Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
 • Typ podsvícení: Direct LED + Micro Dimming Pro
 • Další vlastnosti: Vysoký dynamický rozsah HDR (HDR10 / HLG), UHD Super Resolution Upscaling

TV tuner

 • Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2

Obecné parametry

 • Menu: čeština a dalších 26 evropských jazyků
 • Možnost montáže na zeď: ano (držák musí podporovat VESA 200 × 200 mm)

Multimédia a zajímavé funkce

 • Smart TV s operačním systémem Android 9
 • Hybridní vysílaní HbbTV 2.0
 • Přehrávání dat z domácí sítě DLNA
 • Elektronický programový průvodce EPG
 • USB přehrávač
  • Foto, video, audio
 • Netflix, YouTube, HBO GO, Voyo, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Lepší TV, Steam Link, Google Play (předplatné není součástí balení)
 • WiFi
 • Bluetooth
 • LAN
 • Hlasové ovládání
 • Integrovaný Google Assistant
 • Internetový prohlížeč
 • Chromecast a T-Cast
 • Herní mód
 • Podpora titulků
 • Automatické vyhledávání kanálů
 • Teletext

Zvuk

 • Výkon: 2× 10 W
 • Dolby AC4
 • Dolby Audio
 • Ekvalizér

Obsah balení a rozměry

 • Dodávané příslušenství:
Rozměry balení (Š × V × H): 139,5 × 86,5 × 15,2 cm (16,6 kg)

Servis a technická podpora


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Energetická trieda E
Uhlopriečka

Uhlopriečka

139 cm
Uhlopriečka v palcoch

Uhlopriečka v palcoch

55 Palec
Rozlíšenie HD

Rozlíšenie HD

Ultra HD (3840x2160)
TV tuner satelitný DVB-S/S2, káblový DVB-C, pozemný DVB-T, pozemný DVB-T2 HEVC
Typ podsvietenia lokálne stmievanie, Direct LED
Chytré funkcie Internetový prehliadač, HbbTV, Zdielanie v domácej sieti (DLN, Google Asistent, Ovládanie hlasom, Podpora klávesnice, Prehrávanie z USB
Aplikácie a služby Amazon Prime, Youtube, Netflix, Voyo, HBO Go, Sledovani TV, Lepší TV, Magio, Kuki, Steam Link
Sieťové pripojenie Wi-Fi, LAN, Chromecast, Bluetooth
Farba strieborná
Tvar obrazovky rovná
3D technológia Bez 3D
Inteligencia televízora Smart TV
Frekvencia panelu 50 Hz
Operačný systém Android
Konektory Ethernet, HDMI 2.0, Slúchadlový výstup, USB, koaxiálny (audio)
HDMI (ARC) spätný prenos zvuku ARC
Vstavaný DVD prehrávač nie
Obraz v obraze (PIP) nie
Základný hotelový mód áno
Časovač zapnutia nie
Výstupný výkon (RMS) 20 W
Regulácia slúchadiel nie
Šírka 122.7 cm
Výška 72 cm
Hĺbka 9.2 cm
Hmotnosť 12.1 kg
Šírka vrátane podstavca 122.7 cm
Výška vrátane podstavca 76.5 cm
Hĺbka vrátane podstavca 26.7 cm
Hmotnosť vrátane podstavca 12.3 kg
Rozostup podstavca 112 cm
Spotreba energie (ročná) 87 kWh
Spotreba energie (priemerná) 59 W
Rozstup otvorov VESA 200x200
Model roka 2020
HDR áno