TCL 55C728 + hokejový dres SR ZADARMO!

TCL 55C728 + hokejový dres SR ZADARMO!

Akcia Darček Novinka
Darček SledovanieTV na 6 mesiacov v hodnote 66 € na 5 zariadení. Postup registrácie TU.
4K QLED Smart TV s rozlíšením 3840 × 2160 s uhlopriečkou 139 cm (55 "), tuner DVB-T / T2 (HEVC) / C / S / S2. HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision IQ, Micro Dimming, farby Quantum Dot, UHD SR neural networks Upscaling. OS Android 11, Wi-Fi, LAN, Bluetooth 5.2, internetový prehliadač, hlasové ovládanie, Google Assistant, HbbTV, herný režim , prehrávanie z externého úložiska, programový sprievodca EPG, DLNA, Chromecast. Zvuk Dolby Atmos. Rozhranie: 4× HDMI 2.1 (eARC, ALLM), 1× USB 2.0, optický audio výstup, slúchadlový výstup, CI+ slot. Dva diaľkové ovládače.
Celý popis
Zadarmo darček v hodnote 22 €
Hokejový dres SR
1 032,70 €
Vrátane RP a DPH
885 €
Doprava zadarmo
Platí do 13.6.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
15.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.

Kód: 2919142

Popis

TCL TCL

Nová Android TV: 4K QLED TV

Predstavujeme Vám TCL C72+ Series nadupanú vrcholnými technológiami. Technológia Quantum Dot sa stará o širokú paletu presných a živých farieb. Vďaka Direct LED podsvietenému 100Hz panelu si vychutnáte naozaj ostrý pohyb a skvelý obraz v HDR. Táto televízia podporuje všetky HDR formáty ako: HDR10+, HLG alebo HDR10 vrátane Dolby Vision – najpokrokovejšieho formátu HDR. Táto TV nesie označenie 4K HDR Pro. Obrazovou kvalitou budú nadšení nielen filmoví fanúšikovia, a aj nároční hráči hier. Užijete si tú najlepšiu grafiku a ostrosť vďaka kombinácii HDMI 2.1 s funkciami VRR + ALLM a 100Hz panelom. 4K rozlíšenie pri 120 EPS (snímkach za sekundu) ponúka úžasnú plynulosť bez trhania.

Aktívny spoločník na lepšie aj horšie časy

C72+ je veľmi plynulá a svižná televízia. Táto Android TV vám ponúka obrovské množstvo aplikácií, hier a funkcií ako napr. Google Assistant alebo Chromecast, ktoré sú už vstavané. Pomocou funkcie Hands-Free Voice Control a Google Assistant môžete priamo vaším hlasom vyhľadávať obsah vo svojej televízii, v slovenčine aj v češtine. Pustite si napríklad si svoj obľúbený koncert na YouTube. Horúcou novinkou je Google Duo. Aplikácia, ktorá vás prepojí s vašu rodinou a priateľmi, ak máte USB webkameru s podporou UVC. Tá je dnes bežne k dostaniu. Medzi aplikáciami samozrejme nájdete aj pokročilé prehrávače médií. Krištáľový zvuk si vychutnáte vďaka prémiovým reproduktorom Onkyo s podporou Dolby Atmos. Táto chytrá TV je tiež veľmi elegantná vo svojom bezrámčekovom dizajne a kovovom tele. Úzky podstavec vám umožní umiestnenie aj na užší nábytok, prípadne televíziu môžete pripevniť na stenu.
ppi ambilight

100% farebný objem a 1 miliarda farieb s novou TCL QLED


Predstavujeme vám novú technológiu Quantum Dot, ktorá zobrazuje viac ako 1 miliardu farieb a odtieňov, vrátane plynulých prechodov medzi nimi. 100% farebný objem vie vykresliť plné a živé farby s rôznymi úrovňami jasu. Nedochádza tak k žiadnej strate detailov. QLED obraz vás pohltí vo svojej úžasnej hĺbke širokou paletou farieb.Quantum Dot Technológie a 4K HDR PRO pre dokonalé farby


S TCL C72+ Series si vychutnáte dokonalý obraz, ktorý vyzerá ako realita. 4K HDR PRO vie zobraziť obraz so živými a presnými farbami najmä kvôli novej technológii Quantum Dot, ktorá zobrazuje tie najjemnejšie detaily i odtiene.

TCL TCL

Technológia Motion Clarity Pro prináša ostrý obraz ako nikdy predtým

Aj v tých najrýchlejších scénach si môžete užiť veľmi plynulý pohyb, ktorý je zároveň čistý a ostrý vďaka natívnemu 100Hz panelu. Technológia Motion Clarity Pro predstavuje pokročilé algoritmy, ktoré dopočítavajú snímky. Zdokonaľujú tak ostrosť aj plynulosť pohybu. Ak sa pozeráte na filmy natočené s nižšou snímkovou frekvenciou, aj tie si môžete na TCL C72+ vychutnať v úžasnej ostrosti a plynulosti. Tí najnáročnejší hráči iste uvítajú kombináciu 100Hz panelu a HDMI 2.1., čo je zárukou dokonalej, ostrej a plynulej grafiky. 4K a 120 FPS s funkciou VRR zaručí hranie bez trhania. HDR lepšie vynikne vďaka podsvietenému Direct LED panelu. Zvlášť kladie dôraz na hlboké zobrazenie čiernej farby a vysokého kontrastu, kde HDR lepšie vyniká.
TLC QLED TV TLC QLED TVGAME MASTER PRO podporuje hráčsku vášeň


Ak by ste sa opýtali tých najnáročnejších hráčov, čo je základom pre skvelú hru, určite by spomenuli (okrem dobrej partie) aj kombináciu HDMI 2.1. a 100Hz panelu. Vďaka tejto magickej kombinácii vie TV zobraziť hry aj vo veľmi vysokom rozlíšení pri vysokej snímkovej frekvencii 120 snímok za sekundu (FPS). Pretože 100 Hz panel je zároveň aj 120 Hz.
HDMI 2.1. predstavuje funkciu VRR (Variable Refresh Rate), ktorá zabezpečuje plynulý obraz bez trhania a najkratšiu možnú odozvu – input lag pod 15ms* zaisťuje funkcia ALLM (Auto Low Latency Mode) navyše plne automaticky. S touto funkciou sa vie TV sama prepnúť do herného režimu. Stačí len pripojiť modernú hernú konzolu alebo počítač s HDMI.
 

*pre túto funkciu je vyžadovaná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1. TLC QLED TV 

TCL C72+ s podporou všetkých HDR formátov

HDR je v dnešnej dobe veľmi obľúbený a jeho obľuba naďalej stúpa. TCL C72+ podporuje všetky formáty HDR: HDR10, HDR10+, HLG, vrátane Dolby Vision a tiež Dolby VISION IQ. Užite si skvelý obraz na vašej novej televízii – ako by bol skutočný. Vychutnajte si vaše obľúbené seriály na Netflix alebo rozprávky na Disney+. Dolby Vision udáva smer, čo sa obrazovej kvality týka. S HDR10+ sa môžete zas stretnúť napríklad u Amazon Prime. Nová C72+ sa vie prispôsobiť svetelným podmienkam v miestnosti vďaka svetelnému senzoru v TV pre detekciu okolitého svetla a teda najnovšieho štandardu Dolby Vision IQ. Vychutnajte si svoje obľúbené relácie vo dne v noci C72+ vám bude napomoci.
TCL TCL
tcl qled tcl qled

Dolby Atmos s reproduktormi ONKYO pre krištáľový zvuk


TCL C72+ prináša skvelý zvuk v podaní poprednej zvukovej spoločnosti ONKYO. Užite si krištáľovú čistotu zvuku, presnosť a priestorovú atmosféru s podporou Dolby Atmos*. Onkyo reproduktory sú špeciálne navrhnuté, aby vynikla ich čistota a presnosť zvuku. Prinášajú Dolby Atmos zážitok ako v kine. Oceníte skvelú kvalitu zvuku u dialógov alebo akčných scén. Každý detail je ako živý vďaka naozajstnej hĺbke a čistote.
 

*Dolby Atmos a symbol dvojité D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.tcl qled tcl qled
Dolby Audio a DTS-HD pre skvelý zvuk


TCL C72+ je veľmi univerzálna TV nielen pre všetky HDR formáty, ktoré podporuje, ale aj pre svoj zvuk. Prvotriedny zvuk si vychutnáte ako s Dolby, tak s DTS*. Čakajú na vás nezabudnuteľné filmové zážitky. Dolby Audio™ vás pohltí svojou perfektnou čistotou a priestorovým zvukom. Vaše obľúbené filmy budú mať skutočne grády vďaka DTS-HD na Blu-ray diskoch a v streamingových službách.
 

**DTS a DTS spoločne so symbolom sú ochranné známky spoločnosti DTS. Symbol dvojitého D je ochranná známka spoločnosti Dolby Laboratories.

TCL QLED TV TCL QLED TVInteligentná Android TV a more zábavy


C72+ je chytrá TV s mnohými vstavanými funkciami, ako napriklad: Chromecast, Google Assistant* alebo Google Home. Obchod Play ponúka nepreberné množstvo svetových i lokálnych aplikácií pre streamovanie obsahu. Môžete si vybrať medzi YouTube, Amazon Prime, Netflix a mnohými ďalšími.

*Google Assistant vyžaduje internetové / dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.
TCL TV QLED
TCL TCL

Hands-Free Google Assistant: Pravá ruka Google Assistant-a

Ak si chcete vychutnať ozajstný relax u vás doma, vaša televízia vám pomôže s novou hlasovou službou Hands-Free Voice Control, ktorá je ako doplnkom s Google Assistant. U TCL Android TV je Google Assistant* už vstavaný. Pomôže vám s mnohými úlohami, vyhľadá obsah, informácie a vie riadiť tiež vašu chytrú domácnosť. Rozumie vášmu hlasu a to aj v slovenčine, či češtine. Vyhľadá vám napríklad váš obľúbený koncert na YouTube alebo obľúbenú rozprávku pre vaše deti. Tie nemusia vedieť ani čítať a písať. Stačí vysloviť napríklad „Bob a Bobek“ a rozprávka sa automaticky spustí. Ak vám v danom jazyku nefunguje prebúdzací príkaz na načúvanie „OK Google“, môžete načúvanie aktivovať ručne tlačidlom Google Assistant na pribalenom šikovnom ovládači z radu C72+. Potom už si ľahko vyhľadáte požadovaný obsah aj v slovenčine a češtine.

*Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné
TCL TCL

Buďte v spojení so svojou rodinou vďaka Google Duo

Už ste počuli o novej funkcii Google Duo? Je tu pre vás, aby vám uľahčila spojenie s vašou rodinou a blízkymi prostredníctvom vašej televízie. Navyše vo vysokej kvalite, veľkej obrazovke a zadarmo priamo vo vašom domove. Ak pripojíte USB externú webkameru s podporou UVC (USB Video Class, väčšina bežne dostupných webkamier) môžete si užívať súkromných i skupinových videohovorov až pre 32 účastníkov. Potrebujete len Google účet a vaše kontakty. Táto služba má veľkú budúcnosť. Zvlášť v dnešnej online dobe. C72+ Series má v sebe zabudovaný mikrofón pre hlasové hovory bez nutnosti pripojiť kameru. S Google Duo sa spojíte s inými televíziami, mobilnými telefónmi, tabletmi či počítačmi. Prepojte sa so svojimi blízkymi z pohodlia vášho domova a vychutnajte si komfort, ktorý C72+ ponúka. S kamerou umiestnenou na okraji televízie sa uvidíte na obrazovke a na druhej strane na vás bude hovoriť napríklad váš obľúbený učiteľ španielčiny. Všetky hovory zostávajú zabezpečené šifrovaním a vaše súkromie je chránené.

*Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu.
ppi ambilight

Múdra Alexa – pomocníčka z rodiny Amazon


Kto je Alexa? J e to veľmi múdra a užitočná pomocníčka pre vašu domácnosť. Táto nová hlasová služba pod značkou Amazon sa teší na všetky úlohy, ktoré vám pomôže splniť. Či už vás zaujíma hudba, správy alebo alebo predpoveď počasia, Alexa pozná odpovede na vaše otázky. Rovnako vám tak pomôže s riadením vašej chytrej domácnosti.

*Kompatibilita so službou Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenia vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľné zvlášť) pre ovládanie vašej televízie.Jedinečne luxusná a praktická C72+


Kovové bezrámčekové prevedenie robí z C72+ Series priamo dizajnový kúsok. C72+ je prémiová nielen vďaka obrazu a zvuku, ale tiež tým ako vyzerá. Je ozdobou každého interiéru. Súčasťou balenia je aj kovový podstavec, ktorý sa skvele hodí aj na úzky typ nábytku. Môžete ju samozrejme pripevniť aj na stenu ako ste zvyknutý. Tento nový model prepája vysokú eleganciu a nadupaný vykon. 

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Uhlopriečka: 139 cm (55 ")
 • Rozlíšenie: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
 • Typ podsvietenia: Direct LED + lokálne stmievanie Micro Dimming
 • Ďalšie vlastnosti: Vysoký dynamický rozsah HDR Premium vrátane HDR10, HDR10+, HLG a Dolby Vision IQ (svetelný senzor), obrazový procesor AiPQ 2.0 Engine, frekvencia panelu 100 Hz, Motion Clarity Supreme, index spracovanie obrazu PPI 3300, technológia farieb Quantum Dot, upscaling UHD SR neural networks, Local Contrast Ultra, matný povrch

TV tuner

 • Digitálny pozemný DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265 / HEVC)
 • Digitálny káblový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitálny satelitný DVB-S a DVB-S2

Multimédiá a zaujímavé funkcie

 • Operačný systém Android 11
 • 4jádrový procesor
 • Systémová pamäť (RAM): 3 GB
 • Vnútorná pamäť: 32 GB (celková) / 20 GB (využiteľná)
 • Hybridný vysielanie HbbTV 2.0.2
 • Prehrávanie dát z domácej siete DLNA
 • Vstavaný Chromecast
 • Podpora USB kamery pre videochat
 • Ovládanie hlasom
 • Podpora Google Assistant
 • Wi-Fi 5
 • Internetový prehliadač
 • Bluetooth 5.2
 • Aplikácia Netflix, YouTube, HBO GO, Amazon Prime, Disney +, voyou, Skylink Live TV, SledovaniTV.Cz, Lepšie TV, Kuki (predplatné nie je súčasťou balenia)
 • Skylink FastScan
 • Automatický herný režim
 • VRR, FreeSync, G-Sync
 • Steam Link
 • Multimediálny USB prehrávač (video / fotografie / hudba)
 • Elektronický programový sprievodca EPG
 • Základný hotelový mód

Zvuk

 • Celkový výkon: 2 × 10 W
 • Dolby Atmos
 • Dolby AC4, Dolby TrueHD, DTS-HD
 • Zvuk od Onkyo

Konektivita

 • 4 × HDMI 2.1 (eARC, Allmi, UHD 120P, 48 GB / s)
 • 1 × USB 2.0
 • optický audio výstup
 • slúchadlový výstup
 • CI + slot

Obsah balenia a rozmery

 • Dodávané príslušenstvo:
  • 2 × diaľkové ovládanie (1 × Smart, 1 × štandardný) vr. batérií
 • Napájací kábel
 • Manuál
 • Rozmery balenia (Š x V x H): 140 × 86,4 × 15 cm (19,4 kg)