Kód: 3856931

Nikon objektiv Nikkor Z 85mm f1.8 S

Nikon objektiv Nikkor Z 85mm f1.8 S

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Skvelý objektív s dobrou svetelnosťou určený pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z. Bajonet Nikon Z. Tichý krokový motor, antireflexná vrstva Nano Crystal Coating a Super Integrated. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť 40 cm, ohnisková vzdialenosť 85 mm, svetelnosť f / 1.8. Celý popis
Už sa nepredáva
835,38 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
835,38 €
Zánovné / iní predajci
Pri zaobstaraní MALL karty 805,38 €

Popis

Nikon objektív Nikkor Z 85mm F1.8 S

Skvelý objektív s dobrou svetelnosťou určený pre fotoaparáty s bajonetom Nikon Z.

Bajonet Nikon Z objektívu Nikkor Z s extrémne veľkým priemerom umožní zachytiť viac svetla v celom obrazovom poli. Naviac sú vďaka malej vzdialenosti medzi bajonetom a obrazovým snímačom výrazne potlačené úbytky osvetlenia na okrajoch obrazového poľa. Výsledkom je vysoká úroveň detailov – až do krajov obrazového poľa.

Optická sústava objektívu sa skladá z 12 optických členov v 8 skupinách z ktorých sú 2 šošovky s veľmi nízkym indexom rozptylu svetla. Optika je tiež vybavená povlaky Nano Crystal a Super Integrated, ktoré redukujú farebné aberácie, odlesky svetiel a predmetov, aby nespôsobovali v obraze duchov.

Objektív ostrí pomocou krokového motora, ktorý pohybuje vnútornými členmi. Ostrenie tiež podporuje nový firmware fotoaparátu s možnosťou ostrenia na oko. Objektív je skvelý na portréty, momentky aj na video. A vďaka tichému príkazovému krúžku, ktorý umožňuje úplne presné preostrovanie, sa budete môcť plne sústrediť aj na tie najnapínavejšie okamihy.

Objektív je vybavený systémom s viacerými ostriacim body a vďaka tomu je zaostrená oblasť dobre vykreslená aj pri fotografovaní zblízka.

  • najkratšia zaostriteľná vzdialenosť 40 cm
  • ohnisková vzdialenosť 85 mm
  • svetelnosť f / 1.8
  • hmotnosť 470 g
  • veľkosť filtra 67 mm