Nikon Nikkor 70-300MM F/4.5-6.3G ED AF-P DX VR

Nikon Nikkor 70-300MM F/4.5-6.3G ED AF-P DX VR

Ľahký teleobjektív 70–300 mm poskytuje všetku všestrannosť pre jedinečné zábery fotené z väčšej vzdialenosti. AF-P – krokový motor pre plynulé a rýchle ostrenie. Stabilizácia obrazu – VR – pre brilantné a nerozmazané snímky. Zjednodušené ovládanie. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
395,59 €
Vrátane RP a DPH
389 €

U dodávateľa

31.1.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 936186

Popis

Objavte svet teleobjektívov s týmto objektívom formátu DX so zoomom.

Tento ľahký objektív s dlhou ohniskovou vzdialenosťou je praktickým príslušenstvom v prípade, že chcete skúmať tvorivé možnosti fotografovania teleobjektívmi. Štíhla a kompaktná konštrukcia objektívu je ideálnou voľbou pre menšie digitálne jednooké zrkadlovky Nikon formátu DX.

Všestranný rozsah ohniskových vzdialeností 70–300 mm poskytuje všetku potrebnú všestrannosť pre získanie vynikajúcich snímok vzdialených akcií, obstaranie jedinečných snímok z ciest alebo amatérske fotografovanie zvierat v prírode. Redukcia vibrácií Nikon zabezpečuje ostré snímky za všetkých okolností a objektív rýchlo a ticho zaostruje, čo je ideálne okrem statických snímok aj pre záznam videosekvencií.

Ľahký objektív so zoomom pre vynikajúce fotografovanie superteleobjektívom

Tento objektív formátu DX so 4,3 × zoomom predstavuje ideálny nástroj bez ohľadu na to, či ste v oblasti fotografovania digitálnymi jednookými zrkadlovkami nováčikom, alebo len chcete druhý objektív pre rozšírenie dostupných ohniskových vzdialeností. Vytvárajte pôsobivé kompozície so všestranným rozsahom ohniskových vzdialeností 70–300 mm (ekvivalent kinofilmu a formátu FX: 105–450 mm), ktoré vám ľahko priblíži každú akciu. Užívajte si všestrannosť zoomu pri fotografovaní zvierat v prírode alebo pri snímaní hrajúcich sa detí vo veľkom meradle. A ak chcete rovnako zaznamenávať videosekvencie, tento objektív s tichým automatickým zaostrovaním je veľmi dobrou voľbou aj pre tento účel.
nikon 70-300 af-p
nikon 70-300 af-p

Plynulé a rýchle automatické zaostrovanie: Krokový motor Nikon

Nový krokový motor Nikon zaručuje rýchle zaostrovanie objektívu a jeho tichý chod je ideálny pre záznam videosekvencií. Pri použití zoomu počas fotografovania možno ihneď a s absolútnou presnosťou zaostriť na snímaný objekt. Pri zaznamenávaní stopáže videosekvencie umožňuje motor prakticky bezhlučne plynulo preostrovať.

Snímky v kvalite Nikon

Tento objektív NIKKOR formátu DX je špeciálne konštruovaný pre maximálne využitie vysokého počtu pixelov digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon a pokročilých obrazových snímačov. Jeden optický člen zo skiel s extrémne nízkym rozptylom svetla (ED) pomáha minimalizovať farebnú vadu pre získanie snímok s vysokým rozlíšením, živými farbami, brilantnými detailmi a perfektným kontrastom.
nikon 70-300 af-p
nikon 70-300 af-p

Redukcia vibrácií (VR)

Pôsobivý systém redukcie vibrácií Nikon je konštruovaný tak, aby umožňoval stabilnejšie fotografovanie z ruky a dovoľuje pracovať s časmi uzávierky až o 4 EV dlhšími než obvykle². To znamená, že budete schopní dosiahnuť brilantných a nerozmazaných snímok aj pri fotografovaní s použitím najdlhšej ohniskovej vzdialenosti teleobjektívu za nízkej hladiny osvetlenia. Redukciu vibrácií môžete zapnúť a vypnúť pomocou menu fotoaparátu.

Zjednodušené ovládanie

Prepnutie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním sa vykonáva pomocou menu fotoaparátu³. Možnosť meniť nastavenia zaostrovania prostredníctvom menu fotoaparátu namiesto prepínačov na tubuse objektívu zamedzuje náhodným zmenám nastavenia v okamihu, kedy chcete fotografovať.

nikon 70-300 af-p

Podrobná špecifikácia:

Vlastnosti:
 • Ohnisková vzdialenosť – 70–300 mm
 • Svetelnosť – f/4,5–6,3
 • Najvyššie clonové číslo – f/22–32
 • Konštrukcia objektívu – 14 šošoviek / 10 členov (1 optický člen zo skla ED)

Obrazový uhol – 22° 50' – 5° 20'

 • Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť – 1,1 m
 • Najväčšia mierka zobrazenia – 0,22 ×
 • Počet lamiel clony – 7 (kruhový otvor clony)
 • Priemer filtrového závitu – 58 mm
Rozmery a Hmotnosť:
 • 72 × 125 mm
 • 415 g
Obsah balenia:
 • objektív
 • 58 mm zaklapávacia predná krytka objektívu LC-58
 • zadná krytka objektívu (biela)
P/N:
 • JAA828DA