Mikbaits olej 100 ml

Značka: Mikbaits Náš kód: 100000782680
Mikbaits olej 100 ml

Partnerský predaj

Mikbaits olej 100 ml

Oleje od firmy Mikbaits do vašich boilies mixov. Celý popis

2.72

2,72 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :23.01.2019

Popis

Popis produktu

Oleje od firmy Mikbaits do vašich boilies mixov.

Chilli-Hemp-Tento olej je lisovaný z konopných zŕn s prídavkom drvených chilli papričiek.
Vynikajúci po celý rok, najmä do vtáčieho zobu.
Je veľmi pikantné a vysoko účinný!
DD 10–30ml / kg ..

Hemp oil
Tento konopný vysoko koncentrovaný olej je lisovaný z konopných zŕn. Vynikajúci atraktor po celý rok, avšak v chladných obdobiach sa jeho účinnosť násobí. Či už ho pridáte do BoiliesMixu, vnadiaci, krmítková či feeder zmesi, vždy tým výrazne navýšite ich atraktivitu. Nemá hornú hranicu dávkovania, ale odporúčame 15–30ml / kg.

Pure Salmon oil-je skvelý atraktor, ktorý zmesi dodáva nielen vysokú nutričnú hodnotu, ale aj nádherné arómu. Nepostrádateľný doplnok rybích aróm. Výborný aj k zatraktívneniu peliet. Odporúčané dávkovanie do 40ml / kg. Super cena!

Lososový Premium W + -Tento olej dáva boilies vysokú nutričnú hodnotu aj nádherné arómu. Je winterizovaný. Jeho použiteľnosť je celoročná. Odporúčaná dávka 10–30ml / kg.
Halibut Pellet oil-Tento olej sa naozaj lisuje z Halibut peliet! Ostatne, je to ich najlákavejšie zložka, čo samo o sebe dáva tušiť, ako bude účinný. Je výborný predovšetkým pri vyšších teplotách vody. Odporúčané dávkovanie do 40ml / kg.

Olej z tresčej pečene-je výborná prísada do všetkých typov zmesí. Obsahuje veľa pre ryby nevyhnutných látok, preto je pre nich tak príťažlivý. Je celoročne použiteľný, teda aj pri studenej vode. Odporúčané dávkovanie do 30ml / kg. Fantastická cena !!!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem