Lk Baits Tekutá Potrava All Amino Nutric 250 ml

Značka: Lk Baits Náš kód: 100002226311
Lk Baits Tekutá Potrava All Amino Nutric 250 ml

Partnerský predaj

Lk Baits Tekutá Potrava All Amino Nutric 250 ml

Najúčinnejšia tekutá potrava špeciálne vyvinutá pre športový rybolov. Nutričný signál tejto tekutej potravy vyvíjali poprední odborníci na výživu rýb. Celý popis

12.49

12,49 € vrátane DPH

Náš kód: 100002226311

Popis

Popis produktu

Najúčinnejšia tekutá potrava špeciálne vyvinutá pre športový rybolov. Nutričný signál tejto tekutej potravy vyvíjali poprední odborníci na výživu rýb.

Obsahom tejto fľaštičky je špecifický signál, ktorý ryby vnímajú na veľkú vzdialenosť a vyhodnocujú ho ako nutrične bohatý a prospešný zdroj potravy. All Amino Nutric od roku 2006 patrí k najpredávanejšej tekutej potrave a bol mnohokrát ocenený ako výrobok roka. Špeciálna tekutá potrava má univerzálne použitie a je vhodná na prípravu alebo úpravu akéhokoľvek druhu návnady / nástrahy bez ohľadu na príchuť alebo samotné zloženie. Používa sa k dipovaniu nástrah, boostrování návnad, nakladanie PVA pančúch, výrobe vlastných návnad, dipov a boostrov. All Amino Nutric má prírodné stabilizačné vlastnosť a ak s ním prelejete svoje návnady, mnohonásobne predĺžite ich trvanlivosť a čerstvosť.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 250 ml