Head Tour Team 3R Pro

Head Tour Team 3R Pro

Hodnotenie: 3,5
45,60 €
+ doprava zadarmo

Športová taška disponuje polstrovaným a nastaviteľným ramenným popruhom. Pojme až 2 tenisové rakety a má malú kapsu vhodnú na drobnosti ako sú kľúče či peňaženka. Head Tour Team 3R Pro je možné nosiť v ruke vďaka rúčke.

Head Tour Team 6R Combi

Head Tour Team 6R Combi

Hodnotenie: 3
64,70 €
+ doprava zadarmo

Športová taška disponuje tepelnou izoláciou CCT+, ktorá ochraňuje výplety rakiet pred výkyvmi teplôt. Pojme až 6 tenisových rakiet a má malú kapsu vhodnú na drobnosti ako sú kľúče či peňaženka. Head Tour Team 6R Combi je možné nosiť v ruke vďaka rúčke.

Head Head Radical 9R Supercombi
101,78 € 77,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Head Radical 9R Supercombi je tenisová taška z rady Andy Murray pre zapálených tenistov. Najobľúbenejšia veľkosť bagu pre deväť tenisových rakiet.

WISH Bag WB 3035

WISH Bag WB 3035

Hodnotenie: 1
31,03 € 25,50 €

Taška na raketykvalitného a odolného polyesteru, ktorá vám zaistí väčší komfort pri cestách na tréningy. Wish Bag WB 3035 sa skladá z 2 hlavných oddielov uzatvárateľných obojstranným zipsom pre uloženie až 6 badmintonových, 4 squashových alebo 3 tenisových rakiet aj vášho športového oblečenia a ďalších športových doplnkov. Nechýba ani oddelené, odvetrávané vrecko. Tašku je možné nosiť ako na ramene, tak v ruke.