WISH Bag WB 3035

WISH Bag WB 3035

Hodnotenie: 1
31,03 € 25,50 €

Taška na raketykvalitného a odolného polyesteru, ktorá vám zaistí väčší komfort pri cestách na tréningy. Wish Bag WB 3035 sa skladá z 2 hlavných oddielov uzatvárateľných obojstranným zipsom pre uloženie až 6 badmintonových, 4 squashových alebo 3 tenisových rakiet aj vášho športového oblečenia a ďalších športových doplnkov. Nechýba ani oddelené, odvetrávané vrecko. Tašku je možné nosiť ako na ramene, tak v ruke.

TEMPISH Skate Bag new - taška na korčule
18 € 13,70 €

Taška na korčule je opatrená vreckom, do ktorej je možné vložiť drobnosti ako kľúče, peňaženku a telefón. Hlavný priestor je odvetrávaný a má spevnené dno. Vhodná na quad, in-line alebo zimné korčule. Tempish Skate Bag new – taška na korčule má pútko, ktoré umožňuje nosenie v ruke či zavesenie.

TEMPISH Skate Bag Crack - taška na korčule
21,60 € 17,80 €

Taška na detské korčule je opatrená vreckom, kde je možné vložiť drobnosti ako kľúče, peňaženku a telefón. Priestor je odvetrávaný a má spevnené dno plastovou doskou. Vhodná na quad, in-line alebo zimné korčule. Tempish Skate Bag Crack – taška na korčule má pútko, ktoré umožňuje nosenie v ruke či zavesenie.