Walltastic Fototapeta Mapa sveta
59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tapeta Walltastic v podobě mapy zobrazuje celý svět. Nejen že vyzdobí váš pokoj, ale zároveň je vybavena bílými štítky, do kterých můžete vpisovat názvy zemí, jenž jste v minulosti již navštívili. Je tvořena z 12 samostatných dílů a pro její umístění budete potřebovat místo o rozměrech 244 × 305 cm. Tapetu snadno nalepíte pomocí lepidla na tapety.

Walltastic Fototapeta Vesmír
59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jako ve vesmíru si budou vaše děti připadat v pokojíčku vyzdobeném barevnou tapetou Walltastic. Je tvořena z 12 samostatných částí a pro její umístění budete potřebovat místo o rozměrech 244 × 305 cm. Tapetu snadno nalepíte pomocí lepidla na tapety.

Walplus Samolepiaca tapeta Green Wall
48,71 € 17,79 €

Svieža zelená tapeta predstavuje jednoduchý spôsob, ako oživiť steny interiéru, nábytok, dvere alebo iné hladké miesta. Po odstránení nezanecháva stopy. Balenie obsahuje 4 hárky, ktoré môžete rozstrihať podľa potreby alebo nalepiť vedľa seba a vytvoriť tak veľkú jednokusovú tapetu.

Walplus Tapeta Canadian Cabin Wall, 366 x 254 cm
165,62 € 66,98 €
+ doprava zadarmo

Fototapeta Walplus s dekorom dreva osvieži steny a oživí každý interiér, či už u vás doma alebo kdekoľvek inde. K jej umiestneniu je potrebné miesto o rozmere 366 × 254 cm. Celá tapeta je rozdelená na 8 dielov, ktoré nalepíte postupne jeden po druhom, čo zaistí pohodlnú a presnú aplikáciu.

Walplus Tapeta Luxury Marble Wall, 366 x 254 cm
165,62 € 66,98 €
+ doprava zadarmo

Vykúzlite si modernú, kameňom obloženú stenu, a to takmer na počkanie! Fototapeta Walplus osvieži steny a oživí každý interiér, či už u vás doma alebo kdekoľvek inde. K jej umiestnenie je potrebné miesto o rozmere 366 × 254 cm. Celá tapeta je rozdelená na 8 dielov, ktoré nalepíte postupne jeden po druhom, čo zaistí pohodlnú a presnú aplikáciu.

Walplus Tapeta Peaceful Woods Trail, 366 x 254 cm
165,62 € 66,98 €
+ doprava zadarmo

Preneste atmosféru tichého a pokojného lesa aj do vašej spálne či obývačky! Fototapeta Walplus osvieži steny a oživí každý interiér, či už u vás doma alebo kdekoľvek inde. K jej umiestneniu budete potrebovať miesto s rozmerom 366 × 254 cm a je rozdelená na 8 dielov, ktoré nalepíte postupne jeden po druhom, čo zaistí pohodlnú a presnú aplikáciu.

Walltastic Fototapeta Zem dinosaurov
59 €
+ doprava zadarmo

Barevnou tapetu značky Walltastic s motivem dinosaurů ve svém pokoji s radostí uvítá každý malý obdivovatel tohoto pravěkého světa. Je tvořena z 12 samostatných částí a pro její umístění budete potřebovat místo o velikosti 244 × 305 cm. Tapetu snadno nalepíte pomocí lepidla na tapety.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: